[[[ ارتباط ( مدیریت ، ناظرین ، کاربران ) ]]]

نور پنهان

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب
تاپیک خصدرا (صنعتی دریایی ایران) تاپیک ترین های تالار بورس است، قبل از بستن تاپیک شایسته بود ابتدا نسبت به موارد تخطی از قانون تذکر داده می شد در نهایت هم آیدی های خاطی محدود می شدند نه اینکه پرمخاطب ترین تاپیک تالار را بعلت عملکرد چند آیدی از دسترس خارج کنید.
لطفا در این خصوص تجدید نظر بفرمایید
با احترام

آخرین ویرایش:

petter

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
در تاریخ 7 یا 8 فوریه 2019 یک یا دو پست در تاپیک "بکام" گذاشته بودم، که تازه امروز فهمیدم پاک شده!!!

لطفا بگید چه کسی و چرا پست من رو پاک کرده و پست پاک شده من رو برگردونید...!

7سال وقتم رو تو این فروم نذاشتم، که بیایید نوشته های کسی که تو این هفت سال همیشه سعی کرده تا حد امکان محترمانه اجازه نده شیادها، تازه کارها را چپاول کنن رو پاک کنید و پستهای اون گرگها رو نگه دارین؟؟؟!!

مگه پست من حاوی فحش یا موارد غیراخلاقی بوده که پاکش کردین؟؟!! سه تا پست پایین تر ، آیدی "ckbroker" به من توهین کرده اما بخاطر به هم نخوردن آرامش تاپیک جوابش رو ندادم ،، اونوقت اون رو نگه داشتین و پست سالم من رو پاک کردین!!!!

واقعا جالبه، متاسفم برای شما و این سایت! وجدانتون رو چقدر ارزون فروختین...

HAMEDI

معاون و ناظر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل انجمن
مدیر
با سلام
در تاریخ 7 یا 8 فوریه 2019 یک یا دو پست در تاپیک "بکام" گذاشته بودم، که تازه امروز فهمیدم پاک شده!!!

لطفا بگید چه کسی و چرا پست من رو پاک کرده و پست پاک شده من رو برگردونید...!

7سال وقتم رو تو این فروم نذاشتم، که بیایید نوشته های کسی که تو این هفت سال همیشه سعی کرده تا حد امکان محترمانه اجازه نده شیادها، تازه کارها را چپاول کنن رو پاک کنید و پستهای اون گرگها رو نگه دارین؟؟؟!!

مگه پست من حاوی فحش یا موارد غیراخلاقی بوده که پاکش کردین؟؟!! سه تا پست پایین تر ، آیدی "ckbroker" به من توهین کرده اما بخاطر به هم نخوردن آرامش تاپیک جوابش رو ندادم ،، اونوقت اون رو نگه داشتین و پست سالم من رو پاک کردین!!!!

واقعا جالبه، متاسفم برای شما و این سایت! وجدانتون رو چقدر ارزون فروختین...
سلام . دوست گرامي ناظرين سايت به قوانين سايت كاملا واقف هستند و بدون غرض به گزارشات رسيدگي ميكنند .
اگر خداي نكرده پستي را اشتباه رسيدگي كنند ، كاربران به بنده اطلاع بدهند بررسي و برخورد خواهم نمود .
در مورد پست هاي شما طبق قوانين و براساس گزارش ديگر كاربران رسيدگي نمودند .
طبق قوانين ، ارسال پست دلسرد كننده ممنوع ميباشد و به همين دليل پستهاي شما پاك شده .
اگر احساس نموديد پست كاربر ديگري توهين آميز هست ، شما نيز گزارش نمائيد رسيدگي ميكنند .
موفق باشيد .

s.soleimani

Active Member
کاربر فعال
سلام . وقت شما بخیر . لطفا تاپیک غگرجی را به تالار اصلی منتقل نمایید . با تشکر

211

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت
سهم ثزاگرس برای گفتمان در تالار ایجاد شد خواهشمند است با انتقال از تازه واردین به تالار گفتمان عنایت فرمایید
با توجه به اینکه تاپیک ثزاگرس وجود ندارد
با تشکر

211

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام و تشکر
لطفا نام کاربری اینجانب را به
Fiction تغییر دهید
یا mantra

گرگين خان

Well-Known Member
کاربر فعال

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام و عرض ادب
هر چند تشکر نمی تواند پاسخ زحمات عزیزان را بدهد چون از سایت خوبتان مشخص است زحمات فرا وان و خستگی ناپذیری از سوی دوستان کشیده می شود تا سایت جذاب و کاربر پسند باشد یک پیشنهاد برادرانه داشتم خیلی از دوستان جدیدالورود هستند و شاید بدون تحلیل و بررسی وارد سهم شوند برای رفع این موضوع و تصمیمی گیر ی درست این عزیزان ،،از مدیران سایت و مهندسین فعال در این ضمینه بخواهید در تاپیکی سهام سود ده بازار و بدون ریسک را در لینکی مشخص ایجاد شود و وقتی سهمی تاییده ی مناسب بودن را از 40 درصد کابران باسابقه گرفت در آن تاپیک درج شود حسن این کار این است که اولا تازه وارد ها ریسک سرمایه گذاری پایین خواهند داشت دوما سهام خوب بازار از سهام زیان ده جدا خواهند شد
مثلا سهامی در گروه سرمایه گذاری هستند که پرتفوی بسیار قوی دارند و چون خوب معرفی نشده اند از بازار عقب مانده اند
یا در گروه غذایی ها و فولادی ها و پترویی ها
مدیران سایت می توانند مانند تایید کاربری که پس از بررسی تایید می شوند نام سهم را از فعالان بخواهند تیم کار شناسی شما بررسی کند سپس سهم در تاپیک اصلی معرفی شود این کار شما یک تحول بزرگی در سایت ایجاد می کند و خیلی از کار بران را از سر درگمی خارج می کند
نادر 45 مخلص دوستان

Admiral

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام مجدد ، از مدیریت محترم تقاضا دارم در صورت امکان نسبت به انتقال تاپیک شرکت پارس آریان از مباحث تازه به تالار گفتمان اقدام کنند ، با سپاس

بالا