اخبار گالیور

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
حسن روحانی: هاشمی رفسنجانی مظلوم تاریخ ما بود

رئیس جمهوری در مراسم دومین سالروز مرگ اکبر هاشمی رفسنجانی او را معمار خاتمه دادن به جنگ ایران و عراق خواند. روحانی می‌گوید فرمان عملیات "کربلای چهار" را که در مورد آن روایت‌های متناقضی مطرح شده رفسنجانی صادر کرد.

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
دستیار ارشد وزیر خارجه ایران: روحانی و اردوغان به دیدار پوتین می‌روند

حسین جابری انصاری که در مسکو به سر می‌برد، گفت که رئیس جمهور ایران و همتای ترک او به زودی برای دیدار با ولادیمیر پوتین راهی روسیه خواهند شد.

دستیار ارشد وزیر خارجه ایران در امور ویژه سیاسی این دیدار را هماهنگی تهران و مسکو در راستای "اهتمام ایران و روسیه به حل مسایل مختلف منطقه‌ای" دانسته است. به گفته او، ایران، روسیه و ترکیه مذاکرات دیگری نیز در قالب نشست آستانه در یکی دو ماه آینده خواهند داشت.

انصاری خود برای "بررسی آخرین تحولات سوریه، جهان عرب و تحولات بین‌المللی مرتبط با این مسایل" برای دومین بار در ماه‌های اخیر به روسیه سفر کرده است.

ایران و روسیه به همراه حزب‌الله لبنان در جنگ داخلی سوریه از بشار اسد، رئیس جمهوری این کشور پشتیبانی می‌کنند. ترکیه طرفدار بخشی از اپوزیسیون سوریه است.

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
بانک مرکزی ورشکستگی بانک آینده را تکذیب کرد
یکی از مسئولان بانک مرکزی: تمام خبرهای مربوط به ورشکستگی و اختلاس بانک آینده دروغ است

خبرهای منتشره از سوی رسانه های معاند در روز های اخیر نشان میدهد که بار دیگر این رسانه ها در تلاش هستند تا موجی از نگرانی بین سپرده گذاران سیستم بانکی از طریق انتشار اخبار کذب، ایجاد کنند.

اقتصاد ایران سال ۲۰۲۰ از رکود خارج می‌شود

بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد رشد اقتصادی ایران در سال ۲۰۱۹ به منفی ۳.۶ درصد می‌رسد.
این بانک رشد اقتصادی ایران را در سال ۲۰۲۰ به میزان ۱.۱ درصد اعلام کرده که نشان می‌دهد اقتصاد ایران در سال ۲۰۲۰ از رکود خارج خواهد شد./فارس

البته امار بانک جهانی بر اساس امار ابکی بانک مرکزی تنظیم می شد. ان ش االه البته مثبت باشد.

کوپر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از این پس تمامی مطالبم را در این تایپیک مینویسم و طبق قوانین از مطلب زدن پراکنده خودداری میکنم .

از نسوز اذر و فولاد کاویان چه خبر؟

گالیور حالت خوبه!؟
این تاپیک را خودت ایجاد کردی
پست بالا پست اول تاپیکه که خودت نوشتیش

این تایپیک را از کجا اوردید؟؟

من این تایپیک را ایجاد نکردم.

چند سالی فعالیتم خیلی کم شده بود که انگاری یه بابایی با نام من جور من را کشیده بود. دستش هم درد نکند.

یادم نیاد جند سال میش دیدن دو تا گالیور وجود داره البته پستهای اون خیلی کمتر بود‌ تا من اعتراض کردم دیگر از اون ایدی فیک خبری نشد.

در هر صورت ممنون که این تاپیک را بالا اوردید.

سپاس کوپر گرامی.

siroos 74

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#معامله_گرآن بازنده
گرایش به #بی_نطمی و
#بی_صبری دارند.......
@ahmadi_sirous

کوپر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان در زیر لینک چند ویدیوی فوق العاده را براتون میگذارم
برای سیو کردن ویدیو ها هر کدوم را جداگانه در سایت تبدیل کننده زیر قرار بدید و لذتش را ببرید

https://qdownloader.net/
...........................

کوپر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعد از انتشار تصویر رفتگر اردنی در حال تماشای بازی تیم ملی کشورش با استرالیا پادشاه این کشور از این شخص دعوت کرد تا بازی امروز تیم ملیشون در برابر سوریه رو در کنار هم ببینن

اردن هر دو بازی خودش در این جام رو با پیروزی پشت سر گذاشته.

photo_2019-01-10_21-39-56.jpg

کوپر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه دختره بوده که انگار تو مراسم گلدن گلوب مسئول پخش کردن آب بوده بعد تو عکس همه خودشو به زور جا میداده بهمن کلباسی با اونم داوطلبانه عکس انداخته. یه جوری ام دستشو انداخته دور کمرش انگار زن و شوهرن. =)))))

photo_2019-01-11_10-39-15.jpg

کوپر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دستاوردهای درخشان یک فقیه
آیت‌الله مکارم شیرازی: ما پس از مطالعات زیاد به این نتیجه رسیدیم که اگر مادربزرگ بچه‌ای، بچه را شیر دهد، مادر اصلی این بچه در خانه شوهر حرام ابدی نمی‌شود.

Davar5963

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دستاوردهای درخشان یک فقیه
آیت‌الله مکارم شیرازی: ما پس از مطالعات زیاد به این نتیجه رسیدیم که اگر مادربزرگ بچه‌ای، بچه را شیر دهد، مادر اصلی این بچه در خانه شوهر حرام ابدی نمی‌شود.
جناب من از دست شما شاکی هستم!!!!
واسه فهم این موضوع چند ساعتی توی کما بودم
در رابطه با اون مطلبی که زن و شوهر حرام ابدی میشن
به مزخرف بودن این مذهب واقفم ولی به هر حال اطرافیان رو نمیشه کاری کرد
چرا و طبق کدوم قانون یا فقه، این زن و شوهر به هم حرام میشن، تا حالا نشنیده بودم امکانش هست توضیح بدید؟

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
⭕ آماده‌باش ارتش آلمان برای مقابله با برف سنگین

به گزارش خبرگزاری آلمان تاکنون ۳۵۰ نفر از نیروهای ارتش این کشور به مناطقی اعزام شده‌اند که به علت بارش سنگین برف امکان دسترسی به آنها قطع شده است.

از این نیروها برای باز کردن جاده‌ها، برف‌روبی از سقف خانه‌ها، مدارس و ادارات و همچنین رساندن مواد غذایی استفاده می‌شود.

به گفته سخنگوی ارتش آلمان ۳۰۰ نفر دیگر به همراه تجهیزات مناسب در حالت آماده‌باش برای اعزام به ایالت بایرن به سر می‌برند.

شماری از نیروهای ارتش‌های آلمان و اتریش برای کمک رسانی از روز پنجشنبه ۲۰ دی (۱۰ ژانویه) به مناطقی که با برف سنگین روبرو هستند، اعزام شده‌اند.

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
استاندار سیستان و بلوچستان: خشکسالی اینجا بدتر از زلزله است

تقریبا سرتاسر ایران به درجات مختلف با معضل کم‌آبی و خشکسالی روبرو است؛ این وضع در مناطقی مانند استان سیستان و بلوچستان که بیش از ۱۱ درصد مساحت ایران را در بر دارد به مراتب وخیم‌تر و نگران‌کننده است.

استاندار سیستان و بلوچستان می‌گوید خشکسالی حاکم بر این استان از زلزله بدتر است زیرا "خشکسالی به نسبت زلزله کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد".

به گزارش خبرگزاری ایسنا، احمد علی موهبتی، روز گذشته (پنج‌شنبه ۲۰ دی) در دیدار با دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: «زلزله در هر کجا اتفاق بیفتد بعد از آن آبادانی به وجود می‌آید اما خشکسالی حاکم بر این منطقه شرایط فجیع و بحران‌زایی را به دنبال داشته است.»

به تازگی در همایشی اعلام شد که ایران تا "فاجعه عمومی آب" پنج سال بیشتر فاصله ندارد.

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
افزایش شمار خداناباوران در ترکیه

نتیجه یک همه‌پرسی در ترکیه نشان می‌دهد شمار افرادی که خود را آتئیست معرفی کردند در ده سال گذشته سه برابر شده است. بسیاری معتقدند سیاست‌های رجب طیب اردوغان دلیل فاصله گرفتن مردم از اسلام است.

احمد بالیمز به دویچه‌وله می‌گوید: «در ترکیه اجبار مذهبی وجود دارد. این اجبار باعث شده شمار افرادی که از مذهب فاصله می‌گیرند، بیشتر شود.»

او که ۳۶ سال دارد، خود را آتئیست معرفی می‌کند. احمد معتقد است برداشت دولتمردان ترکیه از اسلام مردم را دلزده کرده است و می‌گوید: «آنها سیاست‌های صدر اسلام را دنبال می‌کنند (یعنی دین و قدرت) و این همان چیزی است که ما در حال حاضر در ترکیه تجربه می‌کنیم.»

احمد مهندس کامپیوتر است و می‌گوید:«من در خانواده تقریبأ مذهبی بزرگ شدم. نماز و روز‌ه‌داری برایم عادی است.» احمد ده سال پیش به این نتیجه رسیده که خدا را باور ندارد و آتئیست شده است.

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
♦ابعاد جدید فساد در خصوصی‌سازی/نماینده مجلس: کارخانه ۱۰هزار میلیاردی به ۷۰میلیارد تومان به یک بی‎سواد فروخته شد/نیشکر هفت تپه با ارزش ۲۰۰۰ میلیاردی، ۱۰ میلیارد فروخته شد!

علیرضا بیگی نماینده مجلس:
همین کارخانه ماشین‌سازی را ضررده می‌کنند و بعدش این کارخانه منحصر به فرد را به کسی می‌فروشند که ۴ کلاس سواد هم ندارد و نه تنها اهلیت لازم را ندارد، بلکه یک اخلالگر ارزی است
جالب اینجاست که حالا مشخص شده این فرد با خریدار شرکت هفت تپه هم مرتبط است
در جریان واگذاری این شرکت منحصر به فرد که ۵ هزار میلیارد تومان ارزش زمین آن بدون تاسیسات بوده و ۵ هزار میلیارد تومان هم ارزش ماشین‌آلات آن بوده و در شرایط فعلی تحریم که دیگر نمی‌توان این ماشین‌آلات را وارد کشور کرد، قیمت‌گذاری روی این ماشین‌آلات ممکن نیست، قیمت کارشناسی را ۱۷۰۰ میلیارد تومان اعلام کردند و جالب‌تر اینکه از این رقم، تنها ۷۰ میلیارد تومان پرداخت شد
خریدار نیشکر هفت تپه، یک صنعتِ ۲۰۰۰ میلیارد تومانی را به قیمت ۲۲۶ میلیارد تومان خریداری می‌کند که از این مبلغ هم فقط ۱۰ میلیارد تومان را پرداخت می‌کند.

واگذاری مجتمع گوشت اردبیل اطلاعات بگوید چه ارتباطی بین خریداران گوشت اردبیل و کشت و صنعت مغان است؟
وام‌های کلان گرفتند و هپکو را ۱۰ میلیون تومان فروختند
ارزیاب قیمت «نیروگاه اصفهان» بعد از فروش مدیر نیروگاه شد/ واگذاری عجیب در راه‌آهن؛ وقتی فروشنده و خریدار یکی است/ تسنیم

ASEMAN1397

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه دختره بوده که انگار تو مراسم گلدن گلوب مسئول پخش کردن آب بوده بعد تو عکس همه خودشو به زور جا میداده بهمن کلباسی با اونم داوطلبانه عکس انداخته. یه جوری ام دستشو انداخته دور کمرش انگار زن و شوهرن. =)))))
دیدن فیلم مالهلند درایو دیوید لینچ خالی از لطف نیست ....
راستی چیکار میکنی ...؟؟ انگار یک سری به پیچهای قدیمی خاک خورده میزنی و بالا میاریشون ؟؟ چرا ؟؟

بالا