اخبار گالیور

afshinafshin

Very Good Member
کاربر فعال
سلام بر گالیور عزیز وسایر دوستان
دوستان غچین رو دریابیید
هفته قبل سهامدار اصلی موافقتش رو برای افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی اعلام کرده در سایت کدال
مدتهاست در جا زده .
غچین2.jpg

- 9-5-999.jpg

afshinafshin

Very Good Member
کاربر فعال
سلام بر گالیور عزیز وسایر دوستان
دوستان غچین رو دریابیید
هفته قبل سهامدار اصلی موافقتش رو برای افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی اعلام کرده در سایت کدال
مدتهاست در جا زده .
مشاهده پیوست 105820
مشاهده پیوست 105821

آسمان آبی

Very Good Member

کاربر فعال

یکشنبه در 9:22 بعد از ظهر
شاخص گروه غذایی
نمودار بلند مدت 18 ساله شاخص غذایی نشون میده که هنوز راه زیادی تا رسیدن به سقف کانال باقی مانده است
باید صبر کرد تا پولبک و اصلاح گروه تمام بشه

این مال یکشنبه یعنی 6 روز قبل هست و به نظر میاد شاخص غذایی اصلا رو تموم کرده و اکثر سهمهای غذایی امروز، شنبه ، صف خرید بودند

iman1360

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
حالمو این بچه های تایپیک بانک آینده بهم زدند.

این همه بی منطقی و بی ادبی واسه این بانک جداً بی کلاسیه !!!

جو تایپیکشون بشدت متشنج و عصبیه !!!

باز هم دم بچه های خودرو و سایپا گرم

کاربران تایپیک وایند اصلاً جنبه ندارند!!

خدا به فریادشون برسد !!!!
اتفاقا تقريبا همشون از شما حمايت كردند و از اون فرد بي ادب ابراز انزجار كردند از جمله خودم

Parvazzz

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا وپسا باز میشه
ارزش زیر نظر گرفتن داره
در این بازاری که همه سهم ها دیگه دارن خودشون را با دلار ۲۰ هزار تومنی همراه میکنند کم پیدا میشه سهم هایی که هنوز با دلار زیر ۵ هزار تومن ارزشگذاری شده باشند

M-Jamshidi

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب گالیور زحمت میکشین ثتران رو یه بررسی کنید.ممنون.
امروز صف فروشی شد به چه عظمت.علتش رو هم خدااا داند

compi

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرمنده بچه ها

فعلاً اصلاً دل ودماغ ندارم

یک درگیری مسخره توتایپیک وایند پیش آمد با کلی درگیری بگو مگوی الکی بی فایده و اعصاب داغون کن.

انشا الله در فرصتی دیگر
گالیور جان ناراحت نباش آدم های کم ظرفیت همه جا هستند شما باید دلت گنده باشه
ضمن اینکه بدخواه مدخواه داشتی بفرما تا ایکی ثانیه انجامش بدیم ضمنا من فکر میکنم بانک آینده البته کسی از سهامدارانش ناراحت نشه از فردا یا پس فردا بره تو فاز اصلاح حالا یکی جنبه داره گوش میده و یکی نه ،یمی به تحلیل خودش اکتفا می‌کنه و یکی نه به هر حال مسئولیت هر تصمیمی با خود شخص هست
برای بنده باعث افتخاره در جوار شما و کاپیتان لیچ و بهرام خان ،نوید خان و افشین خان و جناب می،مسعود ۱۰۰,مهرسانا،و...... بقیه بزرگان و قدیمی های تالار که اسم بردنشون طولانی میشه و بنده بهشون ارادت دارم درس پس میدم و به اطلاعاتم اضافه میشه

لموئل گالیور

Very Good Member
کاربر فعال
کامپی جان

ممنونم ازت

در اجتماع عجیبی زندگی میکنیم.

گاهی احساس میکنم کل ایران خالی از سکنه هست.

حتی از نوشتن پشیمان میشوم چون متجاوزین و تروریستهای اخلاقی طوری القا میکنندکه حق با آنها است.

درصورتی که هر کسی میداند متجاوز و تروریست حقی ندارد.

خواهش و اکرام دوستی و محبت کلیدیست که بزرگترین درها را باز میکند.

خداوند کمکش کند.

اوست که راهنمای همه دلهای پاک است.

باعث افتخاره که درخدمتتان هستم دوست من.

کاپیتان لیچ

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرمنده بچه ها

فعلاً اصلاً دل ودماغ ندارم

یک درگیری مسخره توتایپیک وایند پیش آمد با کلی درگیری بگو مگوی الکی بی فایده و اعصاب داغون کن.

انشا الله در فرصتی دیگر
10531455013468433950.jpg

compi

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
کامپی جان

ممنونم ازت

در اجتماع عجیبی زندگی میکنیم.

گاهی احساس میکنم کل ایران خالی از سکنه هست.

حتی از نوشتن پشیمان میشوم چون متجاوزین و تروریستهای اخلاقی طوری القا میکنندکه حق با آنها است.

درصورتی که هر کسی میداند متجاوز و تروریست حقی ندارد.

خواهش و اکرام دوستی و محبت کلیدیست که بزرگترین درها را باز میکند.

خداوند کمکش کند.

اوست که راهنمای همه دلهای پاک است.

باعث افتخاره که درخدمتتان هستم دوست من.
ای بابا گالیور خان شما که دیگه قدیمی تالار هستی سر و گوش تون باید از این حرف ها پر باشه ، هر کسی اون فروم رو بخونه متوجه میشه شما شروع کننده نبودی پس زیاد ناراحت نباشید و یکم به خودتون استراحت بدین و الان داره عصر جدید پخش میشه و برید تماشا کنید تا از این حال و هوا خارج بشید

sabor100

Very Good Member
کاربر فعال
وقتی دستت و می‌کنی تو لونه زنبور و تو کل تاپیکها دم از اصلاح شاخص و ریزش و ....میزنی عاقبتت همین میشه.از اونطرف شاخص پنجاه هزار واحد مثبت میشه و بانک آینده هم سه سوته با صف خرید باز میشه و غمارگ هم از صف خرید به صف فروش میرسه.بعد باخودت میگی پس بیست سال تجربه و نمودار و......چی میشه.بعد متوجه میشی یک دست برتر بنام دولت و عالیجنابان بورس تو استخر زعفرانیه کل داستان و هدایت میکنن.بعد بهت احساس افسردگی و سرخوردگی دست میده.

compi

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
میدونید شعار کشورهای پیشرفته چیه؟

"پیش به سوی موفقیت"

ولی شعار ما:

"بیهوده نتاز که مقصد خاک است"
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

لموئل گالیور

Very Good Member
کاربر فعال
وقتی دستت و می‌کنی تو لونه زنبور و تو کل تاپیکها دم از اصلاح شاخص و ریزش و ....میزنی عاقبتت همین میشه.از اونطرف شاخص پنجاه هزار واحد مثبت میشه و بانک آینده هم سه سوته با صف خرید باز میشه و غمارگ هم از صف خرید به صف فروش میرسه.بعد باخودت میگی پس بیست سال تجربه و نمودار و......چی میشه.بعد متوجه میشی یک دست برتر بنام دولت و عالیجنابان بورس تو استخر زعفرانیه کل داستان و هدایت میکنن.بعد بهت احساس افسردگی و سرخوردگی دست میده.
دقیقاً همینه حاجی

همین را امروز تجربه کردم.

جالبه نه !!؟؟

ایول به هوش و ذکاوتت.

ولی غلط کردند.

ما هم استخر خودمون را داریم اینجا

ما تابع آنها نیستیم بلکه آنها طابع ما هستند.

ما هستیم که از پایین به بالا داستان را هدایت میکنیم.

1596312790433.png

ما مثلث آبی هستیم

این دو مکل یکدیگر هستند.

بدون آبی قرمز بی معناست و بالعکس

sabor100

Very Good Member
کاربر فعال
بنظر شما چرا کانالهای پایدار...خالقی...ساسانی و چهار تا آدم بدرد بخور تعطیل شد رفت پی کارش.چون هرروز نمودار میکشیدندو مقاومت برای شاخص میتراشیدن.از اتاق فرمان بهشون گفتن جمع کنید بساطتتونو.سیصد هزار میلیارد کسری بودجه داریم.که باید از این ملت همیشه در صحنه دربیاوریم.کردنشون تو گونی و فرستادن کهریزک نوشابه درمانی.الانم کلی کانال فیک و درپیت مونده که گهگداری چس ناله میکنن وبوق میزنن.حالا شما این وسط چهارراه رفتی میخوای نقش چراغ راهنما را بازی کنی!!!!!! شبخوش

هميشه گمراه

Very Good Member
کاربر فعال
تحریف واقعیتها

همانطور که در نیویورک واقعیتها و کم و کاستیهای کشورمان انکار شد و ایران را کشوری متمدن و پیشرفته و مستقل جلوه دادند. همانگونه با شاخص مثبت، واقعیتهای بازار سرمایه تحریف میشود و وضعیت نابسامان و افتضاح بازار انکار میشود توسط مسئولان بورس و دولتمردان.

پوسته مانند هسته است.

مطالب امروزم را در اینجا گرد آورده ام:

http://www.talarebourse.com/forum/showthread.php?p=324475#post324475
بچه ها پس از عرضه 2.5% کگل فکر میکنید این صنعت میتونه باز هم پابرجا بمونه یا یک عده شروع میکنند به خالی کردن!!!
به نظر من غزل خداحافظی را چهارشنبه خوندند.

یکی را میدهی پ ب ای 12.4 و 13و 2% مثبت میخورند هر روز!!!
یکی را میدهی پ ب ای 1.5 و 2 و هر روز 2% منفی میخورند!!!

این یعنی عدل الهی در دولت مهرورز نهم.

بعدش هم جناب بولینگر رئیس دانشگاه کلمبیا میفرماید خطاب به احمدینژاد شما چرا اجازه نمیدهید به هموسکسولها.
ایشان هم میفرمایند که ما اصلآ از این چیزها نداریم.

به جایش تا دلتون بخواهد پ ب ای 13 و 1.5 داریم و صف خرید و فروش سنگین.
و کلی چیزهای باحال دیگر.
در عوض نرم افزار نداریم!!

محمود جان انها منظورشان همجنسبازی نبود بلکه وضعیت خرتو خر حاکم در حال حاضر در ایران مد نظرشون بود.
شما غیر مستقیم دقیقآ همانکاری را کردید که انها میخواستند و هدف داشتند به ان برسند.

باغت آباد انگوری.
ما هموسکسول نداریم.
ولی عوضش خیلی کمی و کاستی جناب احمدینژاد.

شما دقیقآ حرفهایی را زدید که گروه رفسنجانی میخواستند از شما بشنوند.
مسئله هولوکاست
مسئله حذف اسرائیل.
مسئله مذاکره با امریکا
مسئله غنیسازی که با درصد پایین است و نه برای ساختن بمب.
و مسایل دیگر که با این سخنرانی برطرف شدند.

دقیقیا این سناریویی بود که تیم رفسنجانی و روحانی برای شما نوشته بودند و شما اجرا کردید.
یک چاشنی هم گذاشتند که بله شما دیکتاتور هستید و با دیگر جناحها همکاری چندانی ندارید.
البته خیلی بیربط هم نبوده ولیکن دیکتاتوری که وزرایش یکی کی کنارگذاشته میشوند و یا دیکتاتوری که دیگر حرفش را کسی در داخل نمیتواند رویش حساب باز کند که دیکتاتور نیست.

مهم نیست با این چیزها کاری نداریم.

مهم این بود که محمود بستر مذاکره تیم روحانی را با آژانس فراهم سازد که ساخت.

خیال میکنید امریکاییها و یهودیها اینقدر هالو و ببو هستند که محمود بیاید در کلمبیا سخنرانی کند . یکی از معتبرترین دانشگاههای امریکا.

در حال حاضر وجه یهودیان با برطرف شدن مسئله هولوکاست و حذف اسرائیل با بیانات احمدینژاد و عقبنیشینی واضح و روشنش به مراتب در جهان پررنگنر شده و رسمیت به خود گرفته.

محمود به نظر من یکجوری مستقیم ویا غیرمستقیم عقبنشینی کرد و انها را تایید کرد.
عقبنشینی یعنی تایید.
این حرفها نیست.

محموذ از اول هم نمیبایست از این چیزها بگوید.

محمود در دانشگاه کلمبیا عملآ جواب زیرسوال بردن هولوکسات وحذف اسرائیل را داد.

باز همیگویم و تاکید میکنم به حیطه مسایل تبو وارد نشوید و حرمتها را نشکانید.
این یک اخطار کوچک بود از نظر من.
هر چند من هم خشنود نیستم از عملکرد انها ولی از عملکرد محمود و تمسخر ارزشهای غربی نیز خرسند نیستم.

حرمتها و احترام متقابل میبایست رعایت شود.

محمود درسته که این مجالس را منج کرد که احتمالآ همه مطالب و سخنان ان از قبل تمرین و طراحی شده بود ولیکن از نظر سیاسی و مدیریتی ایشان کیش بودند و الان مات شدند.

پرونده فعالیت سیاسی محمود احمدینژاد از نظر من بسته شد با سفرشان به نیویورک.
ایشان بهتر است پستی غیر سیاسی را تقبل کنند.
ایشان اصلآ سیاستمدار نیستند از نظر من و بیشتر کارمند و شخصی اداری هستند.

یک صفر از نظر سیاسی به نفع انها
یک صفر از نظر سیاسی به نفع هاشمی و روحانی و تیمش.

تناسب برنده-برنده شکل گرفته و امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود و مشکلات سیاسی فرکش کند.

کوچیک همه

سیدارتا

پارسخودرو و یا زامیاد بخر.
شاید استارت بخوره.

اگر استارت بخوره با توجه به قیمت کف و پ ب ای پایین خیلی میتواند رشد کند.
تا ابد که نمیتوانند بازار را اینطوری خر کنند و ملت را فریب بدهند و سهام بنجول و گران خود را با مجوز دولتی و با تایید دولت در پاچه های مردم بکنند.

مطمئن باش گروه سایپا جدآ و قطعآ ارزنده هستند.
این را همه میدانند ولی باز میروند دنباله روی یکسری مسایل غیر اخلاقی در بازار.

انوقت رئیسجمهور گلمون در پاسخ به رئیس دانشگاه کلمبیا در رابطه با هموسکسولها میفرمایند: ما اصلآ از این چیزها نداریم!! خیلی هم مظلومانه بیانش میکنند انگار کشور ما بهشت برینه. در صورتی که موارد غیر اخلاقی بسیار حادتری بر جامعه ما حاکم است که هر روزه روز شاهدش هستیم و داریم از ان رنج میبریم.

جذآ متاسفم برای رئیسجمهورمان که چشم بر روی همه چیز بسته و میفرماید من دکترم و دست رو دست گذاشته و فقط شعار میدهدو وسلام.
از هیچی هم خبری ندارد.

من اجازه نمیدهم به بیگانه ها که ایرانیان را به تمسخر بگیرند.
ولی خود عملکرد انها را نقد میکنم. این وظیفه ما ایرانیان است و نه وظیفه بیگانگان.

ازماست که برماست.
http://www.talarebourse.com/forum/showthread.php?p=324505#post324505
بازار به شدت دزد شده.

برای مپنا هی خبرهای جدید سر هم میکنند. قرارداد 973 میلیون یوروی و من انم که رستم بود پهلوان.
فملی اینطوری و سینا انطوری.

در دزدی بازار شکی نیست.
این اعتمادسازی این بزرگان اهل اقتصاد و بورس کشورمان است و رئیسجمهورمان هم معتقد است ما هیچ هموسکسولفی در ایران نداریم و سپس هم لبخند میزنند!! دریغ از این که مشکلات به مراتب شدیدتر گلوی جامعه را گرفته و هر روز بیشتر دارد میفشارد و رئیسجمهور عین خیالش نیست و همش در سفر اینطرف و انطرف تشریف دارند و اسمان را به ریسمان میبافند و دلشان خوش است.
باش میگویم و از گفته خود دلشادم. بنده عشقم و از 72 ملت آزادم.

اصلآ شاید ما جزو ادمیت نباشیم .
ادمیت را ادمیت لازم است.

احمدینژاد دلش را به چی خوش کرده!!؟؟
به این که ما هموسکسوئل در داخل کشور نداریم!!!؟؟ جدآ این ایا مهمترین دستاورد دولت و کشور است!!؟؟
جدآ متاسفم.

بازار دزد است.
و این اعتمادسازی است که بزرگان سهامی را به بازار به عنوان رشوه پیشکش میکنند که تازه گران عرضه میشود و بازار ان را حلوا حلوا میکند و فراموش میکند که 400 سهم یک سومش بسته است و مابقی اش خریداری ندارد.

بازار دزد است چون دیگر نقدینگی در بازار نمانده است.

باور کنید با سقوط فلزلت گرانبها و نفت فولادیها هم افت خواهند کرد.
این امر اجتناب ناپذیر است.
پ ب ای 13 و 12 فقط در صورتی که نفت 100 دلار شود توجیح دارد و نه این که نفت 60 دلار شود.

حتی اینده فولاد به قیمت جهانی پیوند خورده است.
پ ب ای این صنعت اکنون حباب است.

هیچ تضمینی برای تداوم رشد قیمت فولاد در جهان وجود ندارد.

با کاهش قیمت حهانی فولاد.
قیمت سنگ آهن نیز کاهش میایبد و بدینترتیب طرححهای توسعه به جای حاشیه سود مثبت، صاحب حاشیه سود منفی میشوند.

روند رو به رشد جهانی در حال توقف است.

خودتون را گول نزنید.

اوایل سال 87 متوجه میشوید که انتظار شما از این صنعت توهمی بیش نبوده.

سیدارتا
من نیستم حالی میکنیدها اینجا

هه هه

والا من خودم هم بعضی موقعها قاطی میکنم!!
ولی از حرفهای سیاستمدارها نمیشه سر در اورد!!!
سیاست چهره اش همواره در حجاب و در پشت حرمتها پنهان است.

مهمی که در عملکرد محمود احمدینژاد شاهدش نیستیم و بی مهابا و شفاف تمام خریمها و خرمتها را درمینوردد!!!
جهان هم با ایشان در کلمبیا سخن گفتند.

این اصلآ ناراحت شدن ندارد.

عملکرد خوب= خوشنودی و شادکامی
عملکرد بد= غم واندوه و اعصبانیت

این حرفها نیست.

همه چیز حساب کتاب خودش را دارد.

درسته در کشور ما هیچی حساب کتاب ندارد و هرکاری دلشون میخواهند میکنند.
ولی انجا حساب کتابشان درست است.

فکر میکنید چرا مسئله هموسکسوئل تا این حد پررنگ و برجسته شد در محافل غربی؟
موردی که ما ایرانیان حتی توان حضم و درک ان را نداریم.

دانشگاه کلمبیا شوخی نیست. خیلی خیلی حرفه.

تازه پس از 20 یا 30 بار شنیدن این سخنرانی پرسش و پاسخ به نکات ریز اکادمیک ان ایرانیان شاید بتوانند پی ببرند.

در عوض یکمشت مزخرف هر روز از صدا و سیما تحویل ما و ملت میدهند.

خوب این یعنی چی!!؟؟
ایا این یعنی همان آزادی بیان و ازادی افکار و آزادی مطلق که احمدینژاد در دانشگاه کلمبیا مدعی اش بودند!!؟>؟

نه جدی جدی یکچیزهایی هست که باید قبول کنیم که کم داریم.

خیلی خیلی هم که داریم.
چه از مغز چه از تمدن و چه از شعور و انسانیت و تفاهم و دوستی و مهر که فقط خود را میبینیم و دیگر هیچ.

گفتم مذاکره شود و نه اینکه دست از پا درازتر برگردید کشور.

ولش کن.
عقل که نباشد جان در عذاب است.
http://www.talarebourse.com/forum/showthread.php?p=324545#post324545

اگر رئیسجمهوری نتواند به ملتش خدمت کند بیسواد است.

زاپاتا هم انقلابی وطنپرستی بود، ولی نتوانست به مردمش خدمت کند با همه تلش و سعیش.

پس سواد ملاک نیست و بهانه نکنش انتی جان.
از شما بعیده!!!

ایا محمود توانسته مشکلات کشور را حل کند؟ ایا این مشکلات از زمان صدارتشان بیشتر هم نشده؟

در زمان صدارت هویدا. تورم ایران سالیان دراز ثابت بود تازه نفت این قیمت نبود.
این حرفها نیست.

تا نباشد چیزکی.
مردم نگویند چیزها.

ویوا زاپاتا

گالیور عزیز آرامش خویش را حفظ کن گاها نوشته های خود را بخوان و لذت ببر

ای / جونمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

hssn_mohammadi

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
میدونید شعار کشورهای پیشرفته چیه؟

"پیش به سوی موفقیت"

ولی شعار ما:

"بیهوده نتاز که مقصد خاک است"
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
البته ما وقتی ضرر می کنیم با جمله دوم خودمون و دوستای بورسی رو دلداری می دیم

compi

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظر شما چرا کانالهای پایدار...خالقی...ساسانی و چهار تا آدم بدرد بخور تعطیل شد رفت پی کارش.چون هرروز نمودار میکشیدندو مقاومت برای شاخص میتراشیدن.از اتاق فرمان بهشون گفتن جمع کنید بساطتتونو.سیصد هزار میلیارد کسری بودجه داریم.که باید از این ملت همیشه در صحنه دربیاوریم.کردنشون تو گونی و فرستادن کهریزک نوشابه درمانی.الانم کلی کانال فیک و درپیت مونده که گهگداری چس ناله میکنن وبوق میزنن.حالا شما این وسط چهارراه رفتی میخوای نقش چراغ راهنما را بازی کنی!!!!!! شبخوش
دوست عزیز متاسفم که به این شکل نتیجه گیری کردید وظیفه هر شخصی و هر انسان واقعی و مخصوصا کسانی که سر شار از تجربه و آگاهی هستند ،آگاه کردن و روشنگری هست که در این تالار با توجه به نوسانات بازار و همچنین نبود اشخاص مطمئن در دسترس، جناب گالیور و دیگر دوستان در کنار ایشان این وظیفه و زحمت رو بر عهده گرفتن پس بجای قدردانی و تشکر نباید موجب دلسردی و یا دلخوری این افراد شویم

بالا