اخبار و تحلیل عرضه های اولیه

maghaei

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر میاد قیمت عرضه اولیه هجرت معقول نیست، و حتی در کف قیمت هم سفارش بزاریم احتمال خرید وجود داره.
دوستان شما چ نظری دارید
منم موافقم تو کف قیمت بذارین تا به بقیه بیشتر برسه

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
همه شرکت هائی که درحال حاضر باارز فاسد 4200تومانی جهانگیری کارمیکنن عرضه اولیه محاسبه می شن ............................................
مانند داروئی ها-قندی ها -لاستیکی ها- دامپروری ها- روغنی ها

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر میاد قیمت عرضه اولیه هجرت معقول نیست، و حتی در کف قیمت هم سفارش بزاریم احتمال خرید وجود داره.
دوستان شما چ نظری دارید
قیمت بالاست ولی اینکه انتظار داشته باشیم کدهای قارچی وابسته به فک و فامیل های فقط و فقط عرضه اولیه ای بشینند سود و زیان و قیمت و تحلیل و ارزندگی و اینجور چیزها را توجه کنند انتظاری نابجاست
500 هزار کد از پارسال تا کنون ایجاد شده تا عرضه اولیه را در فقط در بالاترین قیمت بزاره و بخره و بره دنبال کارش تا موقع فروش
اونی که مثل من و شما و عده ای دیگر میخواهند ارزیابی و تحلیل کنند که قیمت در چه وضعیتی است ، تعدادشون اونقدر نیست که بتونند کدهای عرضه اولیه ای را متقاعد به قیمتی بجز حداکثر کند
بالای 500 هزار کد در حداکثر قیمت خواهند خرید

آخرین ویرایش:

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منم موافقم تو کف قیمت بذارین تا به بقیه بیشتر برسه
بله همین کار را میکنم،
من اگر تشخیص بدم سهمی گرونه نمیخرم روش معاملاتی و سرمایه گذاری من اینه اصلا کاری ندارم قراره چقدر سود بده و همه سهامدارها چ میکنند،
من اونقدر سابقه و تجربه دارم که اسیر جوسازی و گرونفروشی سازمان نشم حتی اگر همه بشن،
چندرغاز سود عرضه اولیه هم بلدم از راه های بهتر در بیارم خیلی بیشترش،
تنها ملاکم برای خرید عرضه اولیه تشخیص با ارزش بودن اون هست وگرنه نمیخرم. به قول شما میسپارم به بقیه حالشو ببرن.
راجع به این عرضه هنوز به جمع بندی نرسیدم. قبلا هم مواردی پیش اومده نخریدم.

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ترازنامه سهام هجرت را نگاه کردم اوضاع خوبی ندارد و قیمت عرضه اولیه ان بالا تعیین شده !!!
بجای ان سهام های سود ساز با سود انباشته عالی را بخرید نظیر فپنتا که امسال افزایش سرمایه خواهد داشت و بازدهی خوبی خواهد داشت

William O'Neil

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ترازنامه سهام هجرت را نگاه کردم اوضاع خوبی ندارد و قیمت عرضه اولیه ان بالا تعیین شده !!!
بجای ان سهام های سود ساز با سود انباشته عالی را بخرید نظیر فپنتا که امسال افزایش سرمایه خواهد داشت و بازدهی خوبی خواهد داشت
زشته بخدا يه سهم داري نمودي خودتو شبانه روز همه جا فپنتا فپنتا

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا شاهده ،رفتم تایپ کنم که چه عجبببببب شما یه پست بجز فپنتا درج کردید.اومدم دیدم باز کماکان بوق فپنتا رو گرفتید دستتون.والا بلا همه از اینهمه تبلیغتون که شده ضد تبلیغ حالت تهوع گرفتن.من که میذارمت چشم‌پوشی.ولی ارواح مرده زندت کوتاه بیا.خودتو‌کشتی با فپنتا. الان سهم پشمک سازی حاج عبدالله که سباقر باشه ده برابر شده.هنر نکرده سهمت مثل لاک پشت حرکت میکنه‌

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زشته بخدا يه سهم داري نمودي خودتو شبانه روز همه جا فپنتا فپنتا
چند ساله عین .....هر پستی ازش میبینی فپنتا فپنتا.حال آدم بد میشه از خوندن پستهای تکراری و مسخرش.من که گذاشتمش چشم‌پوشی.چون مطلبی جز این نداره.فپنتا فلان و بهمان.اگه سهمت خوب بود که اینقدر براش عجزولابه نمیکردی.صدهزارتا بخواد کسی بفروشه سه روز صف فروش میشه.

William O'Neil

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چند ساله عین .....هر پستی ازش میبینی فپنتا فپنتا.حال آدم بد میشه از خوندن پستهای تکراری و مسخرش.من که گذاشتمش چشم‌پوشی.چون مطلبی جز این نداره.فپنتا فلان و بهمان.اگه سهمت خوب بود که اینقدر براش عجزولابه نمیکردی.صدهزارتا بخواد کسی بفروشه سه روز صف فروش میشه.
منم گذاشتمش الان چشم پوشي
دقيقا سهمي مه نقد شوندگي نداره ارزش نداره،يا بايد كم بخره ادم ازش يا اگه مثلا ٥٠ هزارتا بخري بايد يه هفته وقت بزاري برا فروش

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من به شما توهین کردم ادم باشخصیت که توهین می کنی !!!
اینجا محل نظرات هست صدها پست در مورد سهام وغیره گذاشته می شود می توانی بخوانی یا نخوانی اصلا اینجا فلسفه کارش همین است که نظرات درج شود .

L.gandom

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسی با کارگزاری سرمایه و دانش کار می کنه؟

چرا نمیشه تو سامانه ای که معرفی کردن عرضه اولیه هجرت سفارش داد؟

مسدود

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان شما چ نظری دارید
دوست عزیز یک ریال هم زیر سقف قیمت سفارش بزاری یدونه هم بهت نمیرسه

رئیس

Active Member
کاربر فعال
زمان عرضه اولیه شستا ، صبا تامین و ۲۲ زیر مجموعه دیگر در بورس و فرابورس

مدیرعامل سرمایه گذاری صبا تامین ضمن اشاره به میزان سود عملیاتی طی دو ماهه دوره مالی جدید از عرضه اولیه شستا، ۲۲ زیرمجموعه دیگر و این هلدینگ تا پایان سال در بورس و فرابورس خبر داد.

کد خبر: 131996

ساعت ۱۰:۵ - ۱۳۹۸/۵/۱۸

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدعلی شیرازی در نشستی خبری درباره واگذاری شرکت‌های زیرمجموعه شستا گفت: باتوجه به شفافیت خرید و فروش در بورس ، تصمیم گرفتیم واگذاری‌های شرکت‌های زیرمجموعه شستا از این طریق صورت پذیرد چرا که ضمن الزام شرکت ها به افشای منظم اطلاعات از پرداخت مالیات نیز معاف خواهند شد.
وی از عرضه اولیه 24 شرکت تا پایان سال در بورس یا فرابورس خبر داد و گفت: شستا و سرمایه‌ گذاری صبا تامین هم در این شمار خواهند بود.این هلدینگ به عنوان بازوی بازار سرمایه در مجموعه شستا،عرضه سهام شرکت‌های شستا و بازارگردانی آنها را برعهده دارد.
شیرازی افزود: طی دو ماه نخست دوره مالی جاری 430 میلیارد تومان سود عملیاتی ناشی از خرید و فروش سهام عاید این شرکت شده و بازدهی پرتفوی حدودا 700 درصد از بازار بیشتر بوده است.همچنین در مورد مدیریت شرکت‌های بزرگ و کوچک تغییر رویکردی داشتیم به این ترتیب که سهام شرکت‌های کوچک حتی‌الامکان فروخته شود و شرکت‌های بزرگ که نقدشوندگی خوبی دارند و صنایع آینده‌داری هستند، مدیریت شوند.

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به همه دوستان عزیز
و اما شاخص، وا... چه عرض کنم. هرچند به گمانم فردا شاخص و خیلی از سهم ها احتمالا مثبت هستند، ولی حس خوبی نسبت به ثبات وضعیت ندارم. و از خدا که پنهون نیست، از شما هم پنهون نباشه، در چند روز قبل تنها سبدی را که از دیگران کارهاش را من انجام میدم را نقد کردم در حالیکه اگه نقد نکرده بودم شاید الان حداقل چهار تا پنج درصد بالاتر بود. ولی خودم آواره بورسم و سبد خودم همیشه درگیر سهمه، و اصلا نمیتونم از لذت شنا در این دریای بیکران خودم را محروم کنم. دوستان خودشون ایستادند و صاحب سبک، و خوشحال میشم نظر سایر دوستان را بدونم. درنهایت همه چیز بخدا برمیگرده و تا ببینیم میل اون به کدوم سمته.
ان شا ا... همگی هر روز انسان تر از دیروز باشیم.
یا حق

بالا