اخبار عرضه های اولیه

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
تعداد کدهای فله ای له 400 هزار عدد رسیده !
به هر نفر 70-60 هزار تومن بیشتر نمی رسه

ali440_440

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان کسی متا تریدری که نماد همه سهم ها را داشته باشه ( حتی سکه ، دلار و طلای 18 و ...) را میشناسه معرفی کنه؟
من مفید تریدر را نصب کردم ولی بعضی از سهم ها را نداره. دلار و سکه هم توش نیست .

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
پیغام های ناظر بازار
توقف نماد (زشريف1) - اطلاعات با اهميت گروه ب 98/2/31 10:05 كارگزاران محترم عضو فرابورس،به اطلاع ميرساند: نماد معاملاتي (زشريف1) به دليل افشاي اطلاعات با اهميت مصاديق گروه (ب) براي شركت كشت وصنعت شريف آباد متوقف شد. بديهي است نماد مذكور 60 دقيقه پس از انتشار اين پيام، به صورت حراج ناپيوسته با محدوديت دامنه نوسان قيمت بازگشايي خواهد شد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
پیغام های ناظر بازار
توقف نماد (زشريف1) - اطلاعات با اهميت گروه ب 98/2/31 10:05 كارگزاران محترم عضو فرابورس،به اطلاع ميرساند: نماد معاملاتي (زشريف1) به دليل افشاي اطلاعات با اهميت مصاديق گروه (ب) براي شركت كشت وصنعت شريف آباد متوقف شد. بديهي است نماد مذكور 60 دقيقه پس از انتشار اين پيام، به صورت حراج ناپيوسته با محدوديت دامنه نوسان قيمت بازگشايي خواهد شد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران
جالب است.
هنوز نیامده دو بار مسدود و ممنوعش کرده‌اند.
پیش‌تر هم دوستان اگر خاطرشان باشد همچنین برنامه‌هایی داشتیم.
چند صد هزار نفر را چندین ساعت معطل کردند و بعد از یک روز گفتند عرضه اولیه تعطیل شد...
دارم نگاه می‌کنم می‌بینم بیش از دو سه مورد بوده...

سازمان بورس است یا شهربازی؟
#شاپور_دانا

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
جالب است.
چند صد هزار نفر را چندین ساعت معطل کردند و بعد از یک روز گفتند عرضه اولیه تعطیل شد...

#شاپور_دانا
بازی دوباره...

پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه در نماد معاملاتي (زشريف1) به روش ثبت سفارش 98/2/31 10:11 كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1418/الف/98 مورخ 1398/02/28، امروز سه‌شنبه مورخ 1398/02/31 تعداد 52,000,000 سهام شرکت كشت و صنعت شريف آباد (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (زشريف1) و نمونيك SAAZ1به روش ثبت سفارش عرضه مي شود. خريد صرفاً توسط كارگزاران داراي مجوز فعاليت در فرابورس صورت مي گيرد. دراين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: 1) دوره ثبت سفارش ازساعت 10:30 لغايت ساعت 12:30 مي باشد. 2) کليه معامله گران برخط و غير برخط به صورت همزمان طي دوره ثبت سفارش مي توانند اقدام به ورود سفارش خريد نمايند. 3) کليه درخواست هاي خريد جهت ورود سفارش مي بايست به قيمت محدود باشد. 4) دامنه قيمت در ثبت سفارش از مبلغ 4،100 ريال تا مبلغ 4،200 ريال مي باشد. 5) حداکثر سهام قابل خريداري توسط هر شخص حقيقي و حقوقي تعداد 250 سهم مي باشد. 6) هر خريدار صرفا مجاز به ورود يک سفار خريد درامانه معاملاتي مي باشد. 7) سفارش هاي ثبت شده طي دوره ثبت سفارش قابل اصلاح يا حذف هستند. پس از پايان اين دوره، ورود، حذف يا اصلاح سفارش مجاز نيست. بديهي است کارگزاران محترم مي بايست راس ساعت 12 هرگونه دسترسي معامله گران برخط و غيربرخط را مسدود نمايند. 8) ثبت سفارش با کد گروهي مجاز نيست. 9) مدير عرضه شرکت كارگزاري بانك دي (سهامي خاص) مي باشد. 10) متعهد خريد و سقف تعهد: شركت مرغك (سهامي خاص) 50 درصد سهام قابل عرضه در عرضه اوليه. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذکور واقع در وب سايت رسمي شرکت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

#شاپور_دانا

سناتور1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جالب است.

#شاپور_دانا
مگر این عرضه اولیه به تاریخ امروز نیست , کی ثبت سفارش خواهند کرد؟

باباجان

Well-Known Member
کاربر فعال
خاک بر سرشان با عرضه اولیه شان
از هیچ کدی هیچ سهمی امروز سفارش خرید ندادم
حیف وقت

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرضه های اولیه کوچیک هیچ سودی نمیرسونه فقط یه حسن بزرگی دارن که تا چند روز هر وقت آدم حسابشو باز میکنه یه سهم روی مثبت ۵ میبینه و‌ از لحاظ روحی حس خوبی میده

سناتور1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرضه اوليه در نماد معاملاتي (دكپسول1) به روش ثبت سفارش98/3/5 09:40 كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1421/الف/98 مورخ 1398/02/30، امروز يكشنبه مورخ 1398/03/05 تعداد 40,000,000 سهام شرکت توليد ‍ژلاتين كپسول ايران (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (دكپسول1) و نمونيك IGCZ1 به روش ثبت سفارش عرضه مي شود. خريد صرفاً توسط كارگزاران داراي مجوز فعاليت در فرابورس صورت مي گيرد. دراين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: 1) دوره ثبت سفارش ازساعت 10:00 لغايت ساعت 12:00 مي باشد. 2) کليه معامله گران برخط و غير برخط به صورت همزمان طي دوره ثبت سفارش مي توانند اقدام به ورود سفارش خريد نمايند. 3) کليه درخواست هاي خريد جهت ورود سفارش مي بايست به قيمت محدود باشد. 4) دامنه قيمت در ثبت سفارش از مبلغ 5،600 ريال تا مبلغ 5،700 ريال مي باشد. 5) حداکثر سهام قابل خريداري توسط هر شخص حقيقي و حقوقي تعداد 200 سهم مي باشد. 6) هر خريدار صرفا مجاز به ورود ي سفارش خريد درسامانه معاملاتي مي باشد. 7) سفارش هاي ثبت شده طي دوره ثبت سفارش قابل اصلاح يا حذف هستند. پس از پايان اين دوره، ورود، حذف يا اصلاح سفارش مجاز نيست. بديهي است کارگزاران محترم مي بايست راس ساعت 12:00 هرگونه دسترسي معامله گران برخط و غيربرخط را مسدود نمايند. 8) ثبت سفارش با کد گروهي مجاز نيست. 9) مدير عرضه شرکت كارگزاري صبا تامين (سهامي خاص) مي باشد. 10) متعهدين خريد و سقف تعهد: شركت سرمايه گذاري هامون شمال (سهامي عام ) و شركت كارگزاري صبا تامين ( سهامي خاص ) هر متعهد حداكثر 25 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اوليه. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذکور واقع در وبسايت رسمي شركت فرابورس ايران مراجعه كنيد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

بالا