اخبار عرضه های اولیه

maghaei

Well-Known Member
کاربر فعال
زماهان سه شنبه مجمع سالیانه داره وفردا یکشنبه بسته میشه احتمال صف فروش فردا زیاده چون کسی با 120 سهم مجمع نمیره واسه سود کلی زیر 1000 تومان اگه تقسیم سودی باشه و همینطور بسته شدن سهم به مدت حداقل 3 روز

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زماهان سه شنبه مجمع سالیانه داره وفردا یکشنبه بسته میشه احتمال صف فروش فردا زیاده چون کسی با 120 سهم مجمع نمیره واسه سود کلی زیر 1000 تومان اگه تقسیم سودی باشه و همینطور بسته شدن سهم به مدت حداقل 3 روز
ولی من بعید میدونم عرضه ایی اتفاق بیافته.. البته بشدت در انتظار ورود به سهم هستم و اگه پیش بینی شما محقق بشه که خیلی خوش بحالم میشه ولی این سهم به این زودیها عرضه نخواهد شد.

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

زیرمجموعه آماده عرضه اولیه "شستا" اطلاعات تکمیلی داد
هلدینگ ۲ هزار میلیارد تومانی سرمایه گذاری صدر تامین جهت تکمیل اطلاعات، داده های جدیدی را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،سرمایه گذاری صدر تامین که طی هفته گذشته اقدام به انتشار اطلاعات کرده بود، داده های جدیدی را اضافه کرد.
بر این اساس،"تاصیکو" 2 هزار میلیارد تومانی، صورت های مالی دوره منتهی به اردیبهشت سال 94 تا 96 (حسابرسی نشده) و گزارش فعالیت هیات مدیره برای دوره مالی 96 و 97 را منتشر کرد تا درصورت عدم وجود ابهامات و پس از معرفی مدیران، آماده عرضه اولیه 10 درصدی باشد.
صورت های مالی دوره منتهی به اردیبهشت سال 94 اینجا
صورت های مالی دوره منتهی به اردیبهشت سال 95 اینجا
صورت های مالی دوره منتهی به اردیبهشت سال 96 اینجا
گزارش فعالیت هیات مدیره برای دوره مالی 96 اینجا
گزارش فعالیت هیات مدیره برای دوره مالی 97 اینجا

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
ولی من بعید میدونم عرضه ایی اتفاق بیافته.. البته بشدت در انتظار ورود به سهم هستم و اگه پیش بینی شما محقق بشه که خیلی خوش بحالم میشه ولی این سهم به این زودیها عرضه نخواهد شد.
سود آپدیت شده زماهان حدودی چقدر است ؟ eps فعلی که مربوط به سال گذشته است

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منهم همون 76 ریال را پیدا کردم و برای سال مالی جدید هر چی گشتم چیزی ندیدم. البته این سهم را برای گرفتن سود نقدی فکر نمیکنم کسی باهاش بره مجمع وقتی شرکتهای بنیادی همچون پترو ها و معدنیها هستن.در هر صورت اگه فردا فرصت بده حتما وارد میشم.

کلیداسرار

Well-Known Member
کاربر فعال
1478488B-4ADA-4012-93E0-73705AAE3A4E.jpeg

سلام
چند روزه که کنار ادرس بار سایت tse برای من این کلمه اضافه شده
not secure!!!!!
کسی میدونه دلیلش چیه؟
ایا ناشی از تحریم هاست؟

parviz46

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 47721

سلام
not secure!!!!!
کسی میدونه دلیلش چیه؟
ایا ناشی از تحریم هاست؟
سلام . دوست عزیز به احتمال بسیار زیاد مشکل از سیستم شماست. در سیستم های ما این چنین پیامی نیست.
در ضمن متاسفانه اثرات *** و عصبی تحریمها مثل اینکه بیشتر از خود تحریم ها اثر در بعضی ها دارد و همه چیز را به تحریم ربط می دهند..

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
منهم همون 76 ریال را پیدا کردم و برای سال مالی جدید هر چی گشتم چیزی ندیدم. البته این سهم را برای گرفتن سود نقدی فکر نمیکنم کسی باهاش بره مجمع وقتی شرکتهای بنیادی همچون پترو ها و معدنیها هستن.در هر صورت اگه فردا فرصت بده حتما وارد میشم.
بله منم موافقم کسی به امید سود به مجمع نمیره مگر اینکه حواسش به سود کم شرکت نباشه و فکر کنه سودش زیاد است ولی موضوع و منظور من این نبود
منظور اینه که این شرکت تا همین حد و همین قیمتها هم باد کرده و نمی ارزه . هر چند سود فعلی به احتمال بسیار زیاد تعدیل مثبت شده ولی بازم با قیمتش زیاد همخوانی ندارد
این شرکت به دلیل کوچک بودنش و دقیقا همزمان شدن عرضه اش با رشد بازار و رشد گروهش تا این قیمتها اومده . درسته در چنین مواقعی سود و eps دیگه مطرح نیست ولی اینم در نظر بگیریم که تا بیاد باز بشه هفته اینده یا حتی هفته بعدیش میشه و ممکنه تا اون موقع گروهش یا بازار شرایط مثبت و هیجانی فعلی را نداشته باشند و بازگشائی همراه با ریسک شود . هر چند شرکت کوچک است و ریسک زیاد نیست ولی نظر شخصی من این بود

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
و اما پیشنهاد من به کسانی که عرضه اولیه را خریده اند اینه که بهتره کسی با 120 سهم به مجمع نرود . چون فرض بگیریم حداکثر 20 تومان سود هم تقسیم کنه ( سود کل این شرکت و میزان تقسیم سود مجمع کاملا مبهم است ) ، با فرض 20 تومان ، میشه 2400 تومان سود . برای 2400 تومان کی میره بانک کشاورزی و سودش را بگیره ؟ خیلی مضحک است . اگر 10 تومان تقسیم کنه 1200 تومان!
بنابراین طرف قید این پول خرد را میزنه و شرکت سود را میخوره و خوش به حالشه . حالا تصور کن از این 40 میلیون سهم عرضه شده ، اگر 20 میلیونش بخواد بره مجمع ، با فرض 20 تومان سود ، 400 میلیون تومان سود را شرکت میخوره و یا 200 میلیون ( با فرض سود 10 تومان ) و این رقم کمی نیست
بفروشید تا سهامداران با تعداد بالا بروند مجمع و سود را دریافت کنند و شرکت زیادی خوش به حالش نشه
این نظر شخصی است و بدون هیچ گونه قصد و غرضی است که اعلام میکنم

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جسارت نمیکنم خدمت عزیزان مبلغ بازار.اما دوستی که غپونه رو تبلیغ میکنی.سهم ۲۰۰تومن بوده ،رسیده به۱۶۰۰!!!!!!ررو چه حسابی سهمیکه چندین برابر شده قیمتش و ریسک بازار. پایه رو هم داره بخریم.دوستان تو انتخاب سهم خیلی دقت کنید!!!!!!

abdban

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 47721

سلام
not secure!!!!!
کسی میدونه دلیلش چیه؟
ایا ناشی از تحریم هاست؟
بعد از آپدیت ios 12.2 سایت هایی که رمزگذاری شده نیستن به این شکل دیده میشن. جای نگرانی نیست

amir-33

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بزاگرس سوپر وحشی بازار که حالا حالاها جولان خواهد داد ایستگاه اول ۵۰۰ تومان بازار فعلا در سمهای بنجول دیگه اسیر شده

a121

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه میخواید با اطمینان بلیط هواپیما رو ارزون تر از بقیه جاها بگیرید روی این لینک کلیک کنید www.a121.ir
تمام مجوز ها پایین سایت برای اطمینان خرید گذاشته شده، قیمت رو هم با یه سرچ ساده میتونید مقایسه کنید.;) :cool:

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه میخواید با اطمینان بلیط هواپیما رو ارزون تر از بقیه جاها بگیرید روی این لینک کلیک کنید www.a121.ir
تمام مجوز ها پایین سایت برای اطمینان خرید گذاشته شده، قیمت رو هم با یه سرچ ساده میتونید مقایسه کنید.;) :cool:
با توجه به آبگرفتگی کشور ما ترجیح میدیم با قایق سفر کنیم.

بالا