اخبار عرضه های اولیه

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام. جناب شهروز یک سوال داشتم از محضرتان. بنده سال 94 تو مجمع ولغدر شرکت کردم که 15 تومن تقسیم کرد ولی شماره حساب رو به شرکت فکس نکردم که سود رو واریز کنند یعنی یکم تنبلی کردم و تعداد سهامم هم فک کنم حدود 10 هزار تا بود دقیق خاطرم نیست. الان میتونم با مراجعه به بانک این سود رو بگیرم؟ تو سال 93 هم با 500 سهم به مجمع حسینا رفتم که 495 تومن تقسیم کرد اون رو هم هنوز نگرفتم. ممنون از پاسختان.
سلام. شما اگه 10 سال دیگه هم برای دریافت سودتون اقدام نکنید همچنان از اون شرکت طلبکار هستید و برای گرفتن سود معوقه در ابتدا حتما با امور سهام شرکت هماهنگ شوید چون هر کدوم از این شرکتها یه روشی خاص برای پرداخت سود دارن.در نهایت شما به سودتون میرسید.

مرتضی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام. شما اگه 10 سال دیگه هم برای دریافت سودتون اقدام نکنید همچنان از اون شرکت طلبکار هستید و برای گرفتن سود معوقه در ابتدا حتما با امور سهام شرکت هماهنگ شوید چون هر کدوم از این شرکتها یه روشی خاص برای پرداخت سود دارن.در نهایت شما به سودتون میرسید.
با سپاس

mehdi1991

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
داستان جالبی شده نماد وهنر.رو هر قیمتی معامله میشه ابطال میکنن
بخاطر اينه كه حقوقيش داره بازي در مياره ، در اصل بايد ٥٠ ميليون عرضه بكنه مثل روز اول ولي هر سري اخرين لحظه ها اون سفارش رو كنسل ميكنه تا قيمت بياد بالا، سازمان هم باطل ميكنه

navid72

Well-Known Member
کاربر فعال
سال 1389 زمان مجمع سهامدار فارسیت درود بودم که 1350000تومان طلبکار شدم تا کنون چندین بار به کمیته سازش وهیئت داوری با صرف هزینه مراجعه وکفش پاره کرده ام موفق به دریافت سود خود نشده ام اگر یاغی شوند دستتان به جایی بند نیست

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
داستان جالبی شده نماد وهنر.رو هر قیمتی معامله میشه ابطال میکنن
خدا لعنتشان کند ان‌شاءالله.
همه جا این بازی‌ها را در می‌آورند. یعنی بزرگترین اخلال‌گر در بازار خود سازمان بورس است به نظر من.
در نماد کهرام چندین ماه سهم را مسدود کردند... حالا که می‌خواهند باز کنند خیلی قشنگ خود ناظر این‌قدر از این بازی‌ها در آورد که قیمت را از ۷۰۰۰ ریال کشاند روی ۴۵۰۰ ریال! یعنی دستکاری قیمتی از این بیشتر و واضح‌تر؟
به بهانه‌ی مبارزه با دستکاری قیمتی چنان قیمت‌ها را بالا پایین می‌کنند که بیا و ببین.
فساد انگار تمام جامعه‌مان را برداشته.
خاک بر سر همه‌شان.

در نماد کچینی این قدر از این بازی‌ها در آوردند که کل پول مرا برداشتند و بردند و حالا هم انگار خوردند...
در نماد وقوام دو سال پول مرا مسدود کردند و حالا می‌خواهند ۱۰۰۰ ریال بردارند...
در نماد سفارود یک جور دیگر... در نماد وکوثر یک جور دیگر... در نماد آرمان یک جور دیگر... در نماد بخاور یک جور دیگر... کلا این سازمان بورس و آن شاپوردانا بیشترین لطمه‌ها را به من سهامدار وارد کردند. خدا لعنتشان کند.

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
سال 1389 زمان مجمع سهامدار فارسیت درود بودم که 1350000تومان طلبکار شدم تا کنون چندین بار به کمیته سازش وهیئت داوری با صرف هزینه مراجعه وکفش پاره کرده ام موفق به دریافت سود خود نشده ام اگر یاغی شوند دستتان به جایی بند نیست
منم از همون مجمع طلب دارم و دستم به هیچ جا بند نشد . خوردن سود سهامداران به بهانه های مختلف برای شرکت های بورسی کار سختی نیست

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

هلدینگ ۲ هزار میلیاردی آماده عرضه اولیه اطلاعات جدید داد
هلدینگ ۲ هزار میلیارد تومانی سرمایه گذاری صدر تامین که در بورس تهران درج و آماده عرضه ۱۰ درصدی سهام شده، اقدام به انتشار اطلاعات جدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،سرمایه گذاری صدر تامین که از 27 اسفند سال گذشته با نماد "تاصیکو" در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شده تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه اولیه 10 درصدی شود، اقدام به انتشار اطلاعات جدید به شرح کرد:
صورت های مالی دوره 9 ماهه منتهی به بهمن 97 اینجا
معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیات مدیره اینجا
تصمیمات مجمع سالانه برای دوره مالی منتهی به اردیبهشت 96 اینجا
تصمیمات مجمع سالانه برای دوره مالی منتهی به اردیبهشت 97 اینجا

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منم از همون مجمع طلب دارم و دستم به هیچ جا بند نشد . خوردن سود سهامداران به بهانه های مختلف برای شرکت های بورسی کار سختی نیست
سلام. من سال 84 بود فکر کنم از گرانیت بهسرام به ازای هر سهم 20 تومن طلبکار بودم و با گذشت بیش از یکسال و دو نوبت شکایت به سازمان بورس همچنان از پرداخت مطالبات سهامداران خودداری میکردند. از اونجایی که دفتر شرکت در اصفهان بود شخصا رفتم اصفهان و در دادسرا از مدیر عامل شرکت شکایت کردم بدلیل عدم انجام تکالیف مصوبه مجمع البته چند نفر از دوستان که در اون مقطع زمانی مانند من سود سهام از این شرکت طلبکار بودن حاضر نشدن با من به اصفهان بیان و شکایت کنند!! در نهایت بعد از 20 روز سود من بحسابی که اعلام کرده بودم واریز شد ولی تا سال 87 خبر داشتم هنوز مال سایرین پرداخت نشده بود.
مخلص کلام... اگه رقم سود تون قابل توجه هستش برید راسا در دادسرا از مدیر عامل شکایت کنید... مطمئن باشید به نتیجه میرسید.

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا لعنتشان کند ان‌شاءالله.
همه جا این بازی‌ها را در می‌آورند. یعنی بزرگترین اخلال‌گر در بازار خود سازمان بورس است به نظر من.
در نماد کهرام چندین ماه سهم را مسدود کردند... حالا که می‌خواهند باز کنند خیلی قشنگ خود ناظر این‌قدر از این بازی‌ها در آورد که قیمت را از ۷۰۰۰ ریال کشاند روی ۴۵۰۰ ریال! یعنی دستکاری قیمتی از این بیشتر و واضح‌تر؟
به بهانه‌ی مبارزه با دستکاری قیمتی چنان قیمت‌ها را بالا پایین می‌کنند که بیا و ببین.
فساد انگار تمام جامعه‌مان را برداشته.
خاک بر سر همه‌شان.

در نماد کچینی این قدر از این بازی‌ها در آوردند که کل پول مرا برداشتند و بردند و حالا هم انگار خوردند...
در نماد وقوام دو سال پول مرا مسدود کردند و حالا می‌خواهند ۱۰۰۰ ریال بردارند...
در نماد سفارود یک جور دیگر... در نماد وکوثر یک جور دیگر... در نماد آرمان یک جور دیگر... در نماد بخاور یک جور دیگر... کلا این سازمان بورس و آن شاپوردانا بیشترین لطمه‌ها را به من سهامدار وارد کردند. خدا لعنتشان کند.
آخ آخ آکنتور رو نگفتی واضح ترین فساد عمومی دستگاههای مربوط از خود شرکت کنتورسازی رانت خوار رشوه بده گرفته تا سازمان بازرسی کل و سازمان بورس و سازمان حسابرسی و ... همه و همه و آخرش تف کف دست سهامدار .

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
آخ آخ آکنتور رو نگفتی واضح ترین فساد عمومی دستگاههای مربوط از خود شرکت کنتورسازی رانت خوار رشوه بده گرفته تا سازمان بازرسی کل و سازمان بورس و سازمان حسابرسی و ... همه و همه و آخرش تف کف دست سهامدار .
سلام.
من فقط نمادهایی که در آنها سازمان بورس و #شاپور_دانا به «خودم» زخم زده بود را نام بردم. وگرنه حرف شما درست است... خیلی‌های دیگر را هم نگفتم... در آکنتور بزرگترین اشتباه سازمان بورس که خواسته ناخواسته به خیلی از سهامداران خرد لطمه زد این بود که پولشان را مدت‌ها مسدود کرد. یعنی برخی اوقات دوستی خاله خرسه بیشتر به آدم صدمه می‌زند تا آزار دشمن... اگر اجازه می‌داد سهام روند عادی خودشان را طی کنند و فقط اطلاع رسانی می‌کرد یا فقط سفته‌بازی و دستکاری را در نمادها اعلام می‌کرد این‌قدر سهامداران لطمه نمی‌خورد. خدا واقعا لعنتشان کند این شاپورمحمدی و کارمندان نادانی که در این جریان‌ها باعث و بانی زیان سهامداران شدند... مدت‌ها سهام را مسدود کردند و آخر با آن قیمت بازش کردند... اگر قیمت سهام با روند عادی می‌آمد پایین مردم این‌قدر اذیت نمی‌شدند... این‌جور که مدت‌ها سهامشان را مسدود کنند و یک عده اعتبارهایی که گرفته‌اند بشود قوز بالای قوز برایشان و از آن طرف نسیه به آنها پول بدهند و از آن ور هزار جور درد سر داشته باشند...
یعنی کاری که سازمان بورس و #شاپور_دانا با ما کرده را هیچ کس دیگری نکرده.
یک مورد دو مورد یا حتی ده مورد بیست مورد هم نیست... متاسفانه هر جا را نگاه می‌کنی از این موارد است...
نمی‌دانم دوستان خاطرشان هست یا نه؟ کل نمادهای نفتی را بستند و مدت‌ها بعد دقیقا مانند همین آکنتور و کهرام و ... نصف قیمت باز کردند! (خیلی‌ها را که پیاده کردند دوباره بردند بالا!)
بانکی‌ها هم که همین یک سال گذشته بود... اینها را هم مدت‌ها بستند و هر چقدر هم مردم شکایت کردند دستشان به جایی بند نشد... آخر اینها را هم نصف قیمت باز کردند...
خدا لعنت کند شاپورمحمدی (#شاپور_دانا) و کارمندان سازمان بورس را که در این جریان‌ها دست داشتند.

ضرری که مملکت ما از مسئولین دزد و فاسد و بدتر از آن از مسئولین بی‌عرضه خورد از دشمنانش نخورد.

مرتضی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
من فقط نمادهایی که در آنها سازمان بورس و #شاپور_دانا به «خودم» زخم زده بود را نام بردم. وگرنه حرف شما درست است... خیلی‌های دیگر را هم نگفتم... در آکنتور بزرگترین اشتباه سازمان بورس که خواسته ناخواسته به خیلی از سهامداران خرد لطمه زد این بود که پولشان را مدت‌ها مسدود کرد. یعنی برخی اوقات دوستی خاله خرسه بیشتر به آدم صدمه می‌زند تا آزار دشمن... اگر اجازه می‌داد سهام روند عادی خودشان را طی کنند و فقط اطلاع رسانی می‌کرد یا فقط سفته‌بازی و دستکاری را در نمادها اعلام می‌کرد این‌قدر سهامداران لطمه نمی‌خورد. خدا واقعا لعنتشان کند این شاپورمحمدی و کارمندان نادانی که در این جریان‌ها باعث و بانی زیان سهامداران شدند... مدت‌ها سهام را مسدود کردند و آخر با آن قیمت بازش کردند... اگر قیمت سهام با روند عادی می‌آمد پایین مردم این‌قدر اذیت نمی‌شدند... این‌جور که مدت‌ها سهامشان را مسدود کنند و یک عده اعتبارهایی که گرفته‌اند بشود قوز بالای قوز برایشان و از آن طرف نسیه به آنها پول بدهند و از آن ور هزار جور درد سر داشته باشند...
یعنی کاری که سازمان بورس و #شاپور_دانا با ما کرده را هیچ کس دیگری نکرده.
یک مورد دو مورد یا حتی ده مورد بیست مورد هم نیست... متاسفانه هر جا را نگاه می‌کنی از این موارد است...
نمی‌دانم دوستان خاطرشان هست یا نه؟ کل نمادهای نفتی را بستند و مدت‌ها بعد دقیقا مانند همین آکنتور و کهرام و ... نصف قیمت باز کردند! (خیلی‌ها را که پیاده کردند دوباره بردند بالا!)
بانکی‌ها هم که همین یک سال گذشته بود... اینها را هم مدت‌ها بستند و هر چقدر هم مردم شکایت کردند دستشان به جایی بند نشد... آخر اینها را هم نصف قیمت باز کردند...
خدا لعنت کند شاپورمحمدی (#شاپور_دانا) و کارمندان سازمان بورس را که در این جریان‌ها دست داشتند.

ضرری که مملکت ما از مسئولین دزد و فاسد و بدتر از آن از مسئولین بی‌عرضه خورد از دشمنانش نخورد.
بازی پالایشیها هم خیلی کثیف و دردناک بود. بعد از ده ماه بسته ماندن دو روز مونده به نوروز 94 با کمتر از نصف قیمت باز کردند و بعد از پیاده سازی سهامداران یه کله صد در صد بالا بردند. توی کمتر از نیم ساعت دو تا گزارش با 180 درجه اختلاف برای شتران روی کدال فرستادند. اون روز شتران بیش از 50% نوسان قیمتی رو تجربه کرد مابین چهارصد و خورده ای تا ششصد و بعد هم در مدت کمتر از یک ماه یه کله تا بالای 1100 رفت!!!

amirmostafavi72

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارشات رگباری جم پیلن و غلتک سازان سپاهان روی کدال نشون میده این دو تا هم دارن آماده میشن برای عرضه اولیه

80tik

Member
کاربر فعال
عضو تازه
لینک گروه قدرتمند تحلیل ٧ بازار را که دوستان خواسته بودند براشون می فرستم
@linketahlil
تلگرام
اینستاگرام

بالا