اخبار عرضه های اولیه

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
-
كاش فرهنگ ايرانيا ميرسيد به اون حد كه باهم متحد باشن اينجور مواقع نخرن تا اون بيشرفايي كه با كشيدن خون مردم ميخوان پولدار بشن ضرر بكنن ولي حيف و صد حيف كه فقط اينا در حد حرفه
سلام.
این‌جور گرانی‌ها ربطی به خریدن یا نخریدن ندارد.
اگر کل ایرانی‌ها هم هیچ آجیلی نخرند باز آجیل گران می‌شود! مشکلی هم پیش نمی‌آید! قیمت هم هیچگاه زیر ۱ میلیون ریال نمی‌آید...
می‌دانید چرا؟
چون دلار بالای ۱۰۰۰۰۰ ریال است. تولید کننده یا واسطه می‌تواند به راحتی آجیل صادر کند و پول خوبی گیرش بیاید.
در این جور مواقع حتی اگر حکومت‌ها این صادرات را قاچاق اعلام کنند و حسابی هم جلویش را بخواهند بگیرند، نمی‌توانند! (مانند بنزین می‌شود)
البته من با اصل کمپین مشکل ندارم. فقط خواستم قضیه را روشن کنم.
یا علی.

dawod

Active Member
کاربر فعال
سلام دوستان شما میتونید وارد اکانت مفید بشین ؟ با وجودی که رمز را درست میزنم وارد نمیشه و ایمیل فراموشی رمز هم ارسال نمیکنه
نگران نباش گاهی اوقات روزهای تعطیل سایت را بالا نمیارن چون بروزرسانی ( تعمیر ) میکنند .

تختی1

Well-Known Member
کاربر فعال
مثل اینکه بیمه معلم برای انلاینها مشکل ایجاد شده برای اردر وارد کردن--میگن از طرف بورسه---کسی اطلاعی نداره؟

amir-33

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
ومعلم هم ۱۰درصد بیشتر گین نمیده
ارزش خرید ندارن نخرید جیب حقوقی پر نکنید اخرسال کاسه گدایی گرفتن

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
-

سلام.
این‌جور گرانی‌ها ربطی به خریدن یا نخریدن ندارد.
اگر کل ایرانی‌ها هم هیچ آجیلی نخرند باز آجیل گران می‌شود! مشکلی هم پیش نمی‌آید! قیمت هم هیچگاه زیر ۱ میلیون ریال نمی‌آید...
می‌دانید چرا؟
چون دلار بالای ۱۰۰۰۰۰ ریال است. تولید کننده یا واسطه می‌تواند به راحتی آجیل صادر کند و پول خوبی گیرش بیاید.
در این جور مواقع حتی اگر حکومت‌ها این صادرات را قاچاق اعلام کنند و حسابی هم جلویش را بخواهند بگیرند، نمی‌توانند! (مانند بنزین می‌شود)
البته من با اصل کمپین مشکل ندارم. فقط خواستم قضیه را روشن کنم.
یا علی.
سلام
سالهاست که قسمت اعظم پسته ایران آلوده با آفلاتوکسین که نوعی سم خطرناک است ، می باشد و تنها بخش کمی از پسته ایران قابل صادرات می باشد. بنده این را نه جدیدا بلکه سالهاست از متخصصین علوم آزمایشگاهی و موسسه استاندارد شنیده ام و می شنوم . بنابر این کمپین تحریم می تواند به خوبی موفق شود.ضمنا سال آینده چه بخواهیم چه نخواهیم کلا سال رکود شدید است. روزنامه پنج شنبه دنیای اقتصاد تیتر اولش رکود در بازار اجاره ویلا در شمال بودو نوشته بود هنوز قیمت ها ی اجاره ویلا به قیمتهای سال 97 هم نرسیده !

آخرین ویرایش:

kh25

Well-Known Member
کاربر فعال
آخه اگه 50% هم سود بده چقدر میشه
همه مردم تشویق شدن بیان بورس عرضه اولیه بگیرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pirouzan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این عرضه اولیه های ناچیز توهین آمیزه من نه تنوین برداشتم نه این فسقلیهای امروز فردا

maghaei

Well-Known Member
کاربر فعال
جاان؟؟ از كي كارمزد شده ١٠٪‏ اخه شما كه با سابقه اي نزن ازين حرفا داداش
منظور من این نبود که کارمزد 10% شده .امروز 64000 تومان بیمه معلم دادند که 2000 تومان و اندیش کارمزد خرید هست وقتی هم بفروشیش حدود 3000 تومان کارمزد فروشش و مالیات هست میشه حدود 5500 کارمزد خرید و فروش که میشه حدود 9% قیمت خرید سهم منظور من این بود که اگه 10% افزایش بخوره و بفروشیش تازه اصل پولت میاد دستت. همین بیمه معلم 10% مثبت بخوره میشه 68500 تومان که بفروشیش کارمزدشو کم کنی میشه حدود 65000 تومان یعنی تقریبا همون قیمت خرید. اگه 15% بخوره و بفروشیش تازه یک مبلغ اندکی سود میکنی

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منظور من این نبود که کارمزد 10% شده .امروز 64000 تومان بیمه معلم دادند که 2000 تومان و اندیش کارمزد خرید هست وقتی هم بفروشیش حدود 3000 تومان کارمزد فروشش و مالیات هست میشه حدود 5500 کارمزد خرید و فروش که میشه حدود 9% قیمت خرید سهم منظور من این بود که اگه 10% افزایش بخوره و بفروشیش تازه اصل پولت میاد دستت. همین بیمه معلم 10% مثبت بخوره میشه 68500 تومان که بفروشیش کارمزدشو کم کنی میشه حدود 65000 تومان یعنی تقریبا همون قیمت خرید. اگه 15% بخوره و بفروشیش تازه یک مبلغ اندکی سود میکنی
عزیزم کارگزاره شما ازتون زیادی میگیره ظاهرا. امروز 64000 تومن ومعلم دادن و کل هزینه اش 2817ریال هستش نه 2000 تومن.
1552746514283.png

بالا