اخبار عرضه های اولیه

shbnm

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من و دوستام افق نخریدیم چطور ۲۰۰۰۰ کد اضافه شده ؟؟؟؟؟

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
مگه قرار نبود ۵۰ م عرضه بشه.....۵درصد
اینکه ۶۳ ملیون معامله شده!

جناب پترولیوم چند وقتی هست تشریف ندارند
الان بود صحبتهای خوبی میکرد

نمیدونم چرا هر کی حرف حق میزنه .....

بگذریم ...

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
برای اینکه یک بنده خدای دیگر با دوستانش خرید کرده‌اند؟
؟؟؟؟

مگه قرار نبود ۵۰ م عرضه بشه.....۵درصد
اینکه ۶۳ ملیون معامله شده!

جناب پترولیوم چند وقتی هست تشریف ندارند
الان بود صحبتهای خوبی میکرد

نمیدونم چرا هر کی حرف حق میزنه .....

بگذریم ...
احتمالا این ۱۵ میلیون سهامی است که شرکت‌ها به کارکنانشان می‌دهند و همزمان با عرضه اولیه این کار را انجام می‌دهند. چند مورد پیش‌تر داشته‌ایم. در برخی موارد اگر اشتباه نکنم این را به حساب سهمیه عرضه اولیه نیز لحاظ کرده بودند.

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منم نخریدم، و تا قبل از عرضه توصیه میکردم دوستان نخرن چون سهم های بهتر زیاده،
به هر حال اونایی که خریدن ایشالا سود کنن

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده همکاری دارم که این عرضه رو با حدود ۵۰ کد خرید کرد! کل فامیلشان را از بچه نوزاد گرفته تا پیرمرد برده براشون کد گرفته. بدیهی است که بسیاری از کدهاش افلاینه

nima2012

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده همکاری دارم که این عرضه رو با حدود ۵۰ کد خرید کرد! کل فامیلشان را از بچه نوزاد گرفته تا پیرمرد برده براشون کد گرفته. بدیهی است که بسیاری از کدهاش افلاینه
واقعا به پشتکار این فامیل باید آفرین گفت:rolleyes: 50 کد خیلیه ها دو ساعت طول میکشه سفارش بذاره فقط!!:D:D

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا به پشتکار این فامیل باید آفرین گفت:rolleyes: 50 کد خیلیه ها دو ساعت طول میکشه سفارش بذاره فقط!!:D:D
حالا فکرشو بکن این 50 نفر را بخوای برای سجام ثبت نام کنی و ببری برای احراز هویت.... یا حسین...
من پدر و مادرم از قبل از انقلاب سهامداره ایران ناسیونال بودن و همچنان چندین سهم دیگه هم در سبدشون دارن .. والله واسه احراز هویت شون ماتم گرفتم چجوری این بنده خدا ها رو ببرم و با مشورتی که گرفتم بناچار قیم نامه ازشون گرفتم و ... تا کارهاشون را خودم بتونم انجام بدم.حالا یارو 50 نفر...اووووووووووووووووه

Bear Trap

Well-Known Member
کاربر فعال
1550332466830.png

مبارک باشه آواتار اصلی جناب فردوسی؟

این آواتار را هر وقت میذاری یعنی داستان داریم..

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
حالا فکرشو بکن این 50 نفر را بخوای برای سجام ثبت نام کنی و ببری برای احراز هویت.... یا حسین...
من پدر و مادرم از قبل از انقلاب سهامداره ایران ناسیونال بودن و همچنان چندین سهم دیگه هم در سبدشون دارن .. والله واسه احراز هویت شون ماتم گرفتم چجوری این بنده خدا ها رو ببرم و با مشورتی که گرفتم بناچار قیم نامه ازشون گرفتم و ... تا کارهاشون را خودم بتونم انجام بدم.حالا یارو 50 نفر...اووووووووووووووووه
خب این بابا تصمیم گرفته با این کدها فقط عرضه اولیه بگیره. حساب کرده ماهی یک عرضه اولیه درپیت هم باشه و 70-100 تومن سود کنه حدوداً ماهی 3-4 تومن کاسبه و میشه معادل حقوق یک ماه یک مهندس توی یک شرکت خوب!

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با توجه به کاهش شدید قیمت سهم ها، صف عرضه های اولیه اخیر بریزه منفی میشن و حتی از قیمت عرضه هم پایین تر میرن

omidbakhsh19

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
زفکا
صفش داره عرضه میشه
از فروش جا نمونید

یه سوال:
طی این دو سه روز کسی موفق به خرید شده؟

بالا