اخبار عرضه های اولیه

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
زمان مشخص میکنه
تو همین تالار بودن کسانی که فارس 700 تومنی رو نمیخریدن تاپیک پر بود از ناله و نفرین ولی فارس تا کجا رفت؟
دوست عزیز انچه گفته میشود نه از روی بغض و کینه است و نه سم پاشی . تبادل نظر است با حسن نیت و لاغیر . خواه پند و گوش دادن به حرف دیگران لااقل برای لحظه ای پیشه کنید و خواه مثل الان جبهه گیری کنید . البته اینجا همه باید به حرف هم گوش کنیم . منم شاملش میشم و ادعای فضل ندارم
اگر برای سهمیه اولیه دارید جانب داری میکنید که این چه ارزشی دارد . ولی اگر خرید جدید داشتید و الان در ضرر رفته اید ، نظرات دیگران را کمی اهمیت دهید .جبهه گیری و دفاع همه جانبه از هیچ سهمی به صلاح هیچ کسی نیست. در این بازار بی رحم چنین رویه ای ممکن است به زیان ما باشد
از طرف این حقیر چندین بار هشدار داده شد .دیگر دوستان هم به نوعی و شکل و شیوه ای دیگر گفتند . این حقیر از روز اول هم گفتم این سهم روز سوم یا چهارم صاف میشه و روزهای بعدی هم .... هشدار های لازم داده شد . حالام نمیگم این سهم بد است . من هرگز از بدی و خوبیش حرفی نزدم . فقط گفتم سهم طالب داری نیست و روند معاملاتش را تحلیل کردم . امیدوارم هر چه زودتر وارد سود شوید
مثال فارس که زدید اصلا و ابدا معقول نیست . مگر فارس چه شد ؟ در بازار مثبت تابستان ،سهم بد معامله و جان به لب کن و خون به دل کنی مثل فارس رفته بالا شاخ غول را شکسته ؟مگر چقدر رشد داشته ؟ در مقایسه با مابقی بازار در زمان اوج مثبت بازار ، فارس بازم به سهامدارنش نامردی کرد و سود چندانی عایدشان نشد . چرا این موضوع را نمی بینید
مثال اوردن از سهم بد معامله ای مثل فارس که مدتها به قول خودتون ناله و نفرین همراه داشته چه دردی دوا میکند

آخرین ویرایش:

mohsen2223

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز انچه گفته میشود نه از روی بغض و کینه است و نه سم پاشی . تبادل نظر است با حسن نیت و لاغیر . خواه پند و گوش دادن به حرف دیگران لااقل برای لحظه ای پیشه کنید و خواه مثل الان جبهه گیری کنید
اگر برای سهمیه اولیه دارید جانب داری میکنید که این چه ارزشی دارد . ولی اگر خرید جدید داشتید و الان در ضرر رفته اید ، نظرات دیگران را کمی اهمیت دهید .جبهه گیری و دفاع همه جانبه از هیچ سهمی به صلاح هیچ کسی نیست. در این بازار بی رحم چنین رویه ای ممکن است به زیان ما باشد
از طرف این حقیر چندین بار هشدار داده شد .دیگر دوستان هم به نوعی و شکل و شیوه ای دیگر گفتند . این حقیر از روز اول هم گفتم این سهم روز سوم یا چهارم صاف میشه و روزهای بعدی هم .... هشدار های لازم داده شد . حالامن نمیکم این سهم بد است . من هرگز از بدی و خوبیش حرفی نزدم . فقط گفتم سهم طالب داری نیست و روند معاملاتش را تحلیل کردم . امیدوارم هر چه زودتر وارد سود شوید
مثال فارس که زدید اصلا و ابدا معقول نیست . مگر فارس چه شد ؟ در بازار مثبت تابستان ،سهم بد معامله و جان به لب کن و خون به دل کنی مثل فارس رفته بالا شاخ غول را شکسته ؟
مثال اوردن از سهم بد معامله ای مثل فارس که مدتها به قول خودتون ناله و نفرین همراه داشته چه دردی دوا میکند
بنده هشت سال عضو این تالارم از این چیزا زیاد دیدم
بنده ضرر کنم؟:D:D
تک سهم وتوشه 275 تومنی هیچ گاه ضرر نمیده :cool:
شما نظرت رو در مورد لوتوس گفتی بنده هم گفتم دیگه نیازی نیست هی پست بالا بیاری صبر کن اینده را ببین

mohsen2223

Well-Known Member
کاربر فعال
میگم سابقه نداری همینه چه ربطی به تابستون داره؟؟:D
من در مورد رشد بعد عرضه اولیه فارس صحبت میکنم نه تابستون امسال

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
شما نظرت رو در مورد لوتوس گفتی بنده هم گفتم دیگه نیازی نیست هی پست بالا بیاری صبر کن اینده را ببین
من مطابق با برخورد دیگران و همسو با خودشون جواب میدهم . بنده هم 10 ساله عضوم
پس سرت اگر درد نمیکند دستمال نبند و بیخودی از سهمی که نداری دفاع نکن . اگر برای سهمیه عرضه اولیه داری زور میزنی که فکر میکنم حداکثر سودش ( سیو سود دیروز )هم قیمت با یه چلو ماهیچه با گردن بود:) برای کسی که هیچ گاه ضرر نمیده نباید یه دست چلو ماهیچه با گردن ان چنان اهمیتی داشته باشد که مثلا تبدیل شود به چلو کباب . اینطور نیست ؟با این اوصاف باید خرید جدید داشته باشی و فعلا در ضرر و گرنه برای 300 هزار تومان خرید که کسی منتظر اینده و اینجور حرفها و دفاعیات نیست
من پست نمیارم بالا . این شما هستی که پست مرا نقل قول کردی و ملزم به جواب شدم و اینم اخرین جواب است .در ضمن مثال فارس زدن شما خیلی چیزها را عیان میکند . از مدعی بودنت که هیچ گاه ضرر نمیدی هم بیشتر مشخص است .... اینها نوعی اعتراف پنهان است در تناقض گوئی ها و عیان کردن خیلی چیزها
موفق باشید

آخرین ویرایش:

tequila

Well-Known Member
کاربر فعال
آفرین!!!
ضرر نمیکنی
چنین اشخاصی فقط تو ایران پیدا میشن
منم از سال 2007 تو این سایت عضوم ولی ضرر هم میکنم.

yn1372

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
لوتوس بانک پارسیان 50 میلیون سهم به صورت بلوکی فروخت گویا بانک پارسیان میخواد تمام سهمش رو بفروشه

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
الان کسانی که لوتوس را دارن میفروشن با چقدر سود دارن میفروشن بهتره بگیم با چند هزار تومن؟!!!

sam.re

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشخصات کلی شرکت جدید درج شده و آماده عرضه ۱۰ درصدی در فرابورس
یک شرکت ۳۰ میلیارد تومانی در حوزه زراعت و خدمات وابسته در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت کشت و دامداری فکا از دیروز با نماد "زفکا" به عنوان صد و هشتمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس در گروه زراعت و خدمات وابسته و زیر گروه کشاورزی دامپروری و خدمات وابسته درج شد.
طبق بررسی های بورس پرس،این شرکت ۱۵ مرداد سال ۵۳ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در ۲۵ مرداد سال ۵۷ به اداره شرکت ها و مالکیت صنعتی اصفهان منتقل شده و در حال حاضر جزء واحدهای تجاری فرعی سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین است. مرکز اصلی شرکت در اصفهان و واحدهای دامداری و زراعت واقع در کبوتر آباد بخش کرارج است.
سرمایه اولیه این شرکت ۴۲ میلیون تومان بوده که طی هشت مرحله افزایش سرمایه به ۳۰ میلیارد تومان رسیده است.شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین (سهامی خاص) مالک ۱۰۰ درصدی این شرکت که دارای ۲۰۳ نفر نیروی انسانیاست، به شمار می آید.
این شرکت یکی از بزرگترین تولید کننده های شیر با تولید تقریبی ۱۶۰ تن در روز و یکی از بزرگترین واحدهای توزیع‌کننده تلیسه آبستن در ایران به تعداد حدود هزار راس در سال است.
موضوع فعالیت
۱. انجام فعالیت‌های کشاورزی و دامداری و باغداری و پرورش طیور و زنبور عسل ماهی و هرگونه حیوان دیگر و استفاده از فرآورده های حیوانی و پروتئین گیاهی و واردات مواد اولیه، ماشین آلات و لوازم مورد نیاز شرکت با هرگونه دام.
۲. مبادرت به هرگونه عملیات و معاملات مجاز که به طور مستقیم و غیرمستقیم برای انجام فعالیت‌های مذکور ضروری و مفید باشد.
۳. مشارکت در سایر شرکت ها که موضوع آن ها با فعالیت های مندرج در اساسنامه منطبق یا مرتبط باشد از طریق مشارکت در تاسیس و خرید سهام شرکت های مذکور با تصویب مجمع عادی
فعالیت عملی شرکت در سال های اخیر عمدتاً تولید شیر، گوشت و محصولات کشاورزی بوده است.
انتهای پیام

sam.re

Member
کاربر فعال
عضو تازه
چندماهه وعده ی عرضه ی شرکت های بزرگ رو میدن ولی پشت سر هم شرکت های کوچکتر رو عرضه میکنن توی همین 2-3ماه گذشته سه شرکت زراعتی دادن.زدشت و زکشت حالا هم زفکا

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
بسوزه حق حساب به این مدیرای سازمان
که چه نمیکنه
مخصوصا" اولویت عرضه اولیه ها

yn1372

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در جلسه معارفه قیمت گذاری تنوین 220 تومن اعلام شده سود سال 97 98 55 تومن پیش پینی شده

yn1372

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تنوین با قیمت 220 تومن واقعا ارزنده هست در لوتوس قیمت جالبی عرضه نشد

بالا