اخابر ( مخابرات ایران )

amir.d

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران اعلام کردند تلاش میکنند تا آخر هفته نماد اخابر باز گردد .
زیاد نمیشه رو حرف این مدیر عامل ها حساب کرد ولی امیدوارم باز بشه چون خیلی این سهم عقب افتاد
 

Ha.ka

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
زیاد نمیشه رو حرف این مدیر عامل ها حساب کرد ولی امیدوارم باز بشه چون خیلی این سهم عقب افتاد
سلام فقط یه پیشنهاده ولی زیر نظر داشته باشید بدک نیست به ریسکش می ارزه یاحق
 

منهتن

Very Good Member
کاربر فعال
خب دوستان
ارزش بازار همراه اول امروز 103 هزارمیلیارد تومان را رد کرد!
90 درصد برای اخابر هست که میشه 92 هزار میلیارد تومان
بهای تمام شده همراه برای اخابر 907 میلیارد تومان هست تا امروز میشه 91 هزار میلیارد تومان اضافه ارزش دارایی سرمایه پذیر ، یعنی 1500 درصد فقط از محل همراه اول
کل دارایی های زمین طبق صورت های مالی و برمبنای ارزش آذر ماه هر متر زمین اضافه ارزشی معادل 41000 میلیارد تومان داره اینجا هم میشه 600 درصد و کلا با قیمت زمین آذر و اضافه ارزش امروز همراه اول میشه 2100 میلیارد تومان!!
عمیقا اعتقاد دارم که بازار الان بازار تجدید ارزیابی ها هست و قیمنت تخمینی بنده برای هر سهم اخابر بعد از مجمع 300 تومان حداقل هست.
هر سهم شرکت بعد از افزایش سرمایه تبدیل به 23 سهم میشه و با قیمت حد اقلی 300 تومان برای هر سهم ارزش هر سهم اخابر امروز حداقل میشه 7000 تومان.
این ارزش برای این هست که آدم دارایی خوش را ارزون نفروشه
موافقم حتی با تارگتهای بالاتر
 

dariush87

Very Good Member
کاربر فعال
کم لطفی میکنید با صد درصد مثبت و صف خرید میلیاردی بنظرم باز میشود خیلی ارزنده تر از این حرفهاست و اهدافش بالاتر از این ایناست
بله ارزشش خیلی بالاتره من فکر میکنم ارزش بازارش باید از فولاد بالاتر باشه یعنی حدود 5 برابر قیمت فعلی منتها طبق تجربه میدونم سهمهای بزرگ رو اجازه رشد ناگهانی بهش نمیدن ولی باصف خرید و طی دو ماه بنظرم به اهدافش میرسه
 

fj40

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزش بازار همراه اول ۱۲۴ هزار میلیارد تومان! از پست قبلی تا الان فقط ۲۰ هزار میلیارد اضافه ارزش داشته یعنی ۳۰۰ درصد اضافه افزایش سرمایه!!!!
 

منهتن

Very Good Member
کاربر فعال
چقدر عالی داره صعود میکند همراه اول!!!
هم سهم همراه اول داریم هم اخابر و فروشنده نیز نیستیم
امید به بازگشایی اخابر با قیمت بالا و صف میلیاردی هست
اما باید پیگیر بازگشایی نیز بود وگرنه باز ممکن هست تمدید کنند
 

afsonblack

Good Member
کاربر فعال
اینجا چقدر ساکته خبری از بازگشایی سهم نیست؟؟؟
امور سهام که جواب درستی نمیدن.
دفتر وزارت هم مکرر تماس فقط پاسکاری به هم اما اثر بخش هست.
سازمان بورس هم که عاشق سینه چاک سهامداران هست میگه ما به نفع شما کار می کنیم در جواب گفتم بله جریان آکنتور هنوز از ذهن بورسی ها پاک نشده و جریان ها و شکایتی که به نتیجه نرسیده دوستان مستحضر هستید
اینطوری پیش بره تا آخر شهریور تعلیقه

دوستان لطفا راه حلی دارن ارائه بدن؟؟

اما چیزی که بنظرم میاد اینکه سهم متوقف تا بازی دارا دوم و سوم به پایان برسه تا بتونند با تمام قوا کدهای مادام السود و سیری ناپذیر از بازار بورس سوار بر اخابر بازی رو شروع کنن

در صورت بازگشایی فروشنده نباشید راه پالایشی و فلزی رو میره ارزش روز دارایی های اخابر حداقل ۸۰۰هزار میلیارد تومان هست که قطعا بیش از اینهاست ارزش بازار در زمان توقف ۱۰۰هزار میلیارد تومان!!!
 

afsonblack

Good Member
کاربر فعال
لیست املاک مخابرات در سال ۹۸ که در کدال منتشر شد با ارزیابی بچه گانه ۱۴میلیون و هفتصد مترمربع زمین رو ۴۴هزار میلیارد تومان قیمت گذاری کرده!!!! اونم در بهترین نقاط شهرها اگر بخواهیم کاربری مسکونی حساب کنیم در مجموع کل ایران متری ۱۵میلیون تومان ارزش املاک بالای ۲۲۰هزار میلیارد تومان همین متراژ رو واسه خدماتی یا تجارتی حساب کنید که قطعا ۴برابر مسکونی هست به عدد بالای ۸۰۰هزار میلیارد تومان می رسیم این فقط ارزش املاک هست ارزش دستگاه ها و تجهیزات مخابراتی و ارزش شرکتهای زیر مجموعه و املاکشان به کنار
 

پوتیفار

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظر بهترین راه حل شکایت هست
Shekayat.seo.ir
سهامدار عمده که پاسخگو نیست سازمان بورس هم بدون دریافت شکایت قطعا پیگیر حقوق سهامدار خرد نیست
 

amir.d

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دارن ی کاری میکنن سهام دار های خرد برای باز گشای اخابر ماه محرم برن مساجد دعا بخونن وگریه کنن;);););)
 

mossafer

Very Good Member
کاربر فعال
اخابر فقط از محل تجدید ارزیابی همراه اول تا اینجا میتونه سرمایش رو 18 برابر کنه. یعنی 1700 درصد افزایش سرمایه. حالا زمین و ساختمان و تجهیزاتش بماند.
 

آسمان آبی

Very Good Member
کاربر فعال
این هفته بازش میکنن و بین 2200-2500 قیمت میخوره انشالله
البته اگر ناظر بزاره و 5درصدی بازش نکنه
 

fj40

Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه تا ۶۰ مثبت باز بشه من کل داراییم را تبدیل به اخابر میکنم
 

پوتیفار

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این هفته بازش میکنن و بین 2200-2500 قیمت میخوره انشالله
البته اگر ناظر بزاره و 5درصدی بازش نکنه
شتر بیند در خواب پنبه دانه
موقع بازگشایی باید خیلی خوش شانس باشی رو ۱۰۰درصد یه تعداد گیرت بیاد
چه اصراریه سهمی که حداقل ارزش بازارش باید ۸۰۰هزار میلیارد تومان باشه رو میکوبید که شاید به هدف بچه گانه تون برسید
 

پوتیفار

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
طبق قانون سازمان باید اخابر رو بعد از تعلیق سوم یعنی شنبه بازگشایی کنه البته تحت احتیاط و دامنه ۲درصدی

اصلاح ساز و کار تعلیق و لغو پذیرش و معامله تحت احتیاط

در دستورالعمل های اصلاحی، تعلیق به جلوگیری از انجام معاملات بیشتر از 5 روز کاری اطلاق می شود و بسته به اینکه توسط سازمان بورس، بورس تهران یا فرابورس انجام گیرد، دارای سازوکاری متفاوت است.

چنانچه شفافیت لازم در اطلاعات منتشره توسط ناشر وجود نداشته یا ناشر به موقع اطلاعات با اهمیت را منتشر نکرده باشد، سازمان نماد معاملاتی را ضمن اطلاع به عموم، 10 روز کاری تعلیق می کند. بسته به اینکه ناشر اطلاعات را به موقع ارسال نکند یا سازمان نیاز به بررسی بیشتر اطلاعات داشته باشد، این مدت زمان حداکثر تا 20 روز دیگر قابل تمدید است.

در صورتی که در مهلت های مشخص شده، ناشر اطلاعات درخواست شده را ارسال نکند، نماد معاملاتی ناشر تحت عنوان معامله تحت احتیاط بازگشایی خواهد شد و سرمایه گذاران لازم است قبل از معامله این نوع نمادها، فرم ویژه ای را تکمیل کنند. البته همزمان به پرونده تخلفاتی ناشر نیز رسیدگی خواهد شد.

اگر ناشر اطلاعات دوره ای مورد نیاز سازمان را به موقع ارسال یا الزامات پذیرش را رعایت نکند، بورس یا فرابورس موظف هستند ضمن رسیدگی به موضوع، به ناشر حداکثر مهلت 9 ماهه ای را بدهند تا نسبت به رفع موارد فوق مبادرت ورزد. بورس ها می توانند این مهلت را برای یک دوره حداکثر 6 ماهه، تمدید کنند.

فهرست نماد ناشرانی که شامل این مورد هستند در سایت رسمی بورس ها منتشر خواهد شد و در سامانه های tsetmc و codal کنار این نمادها، نشانه مشخصی که به سرمایه گذاران هشدار دهد این نمادها در فرایند تعلیق حضور دارند، قرار داده خواهد شد. سرمایه گذاران با دیدن این نشانه، متوجه خواهند شد که اطلاعات ناشر در بازار دچار ابهام است و کامل نیست.

در صورتی که بعد از فرآیند ذکر شده، ناشر اقدام به رفع موارد فوق نکند، بورس های اوراق بهادار می توانند نماد را برای حداکثر 12 ماه تعلیق کنند. چنانچه در مدت تعلیق، ناشر الزامات بورس های اوراق بهادار را برآورده کند، نماد از حالت تعلیق خارج و بازگشایی خواهد شد، در غیر این صورت ورقه بهادار لغو پذیرش شده، به بازار پایه فرابورس انتقال خواهد یافت.
 
بالا