اخابر ( مخابرات ایران )

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
بچه ها گول این برگه های آمار را نحوریدها!!!

اول میگویند بیاید بهتون میخواهیم یارانه بدهیم و بعد که از جیک و پوکتون خبر داشتند کلانتر شروود را میفرستند تا حسابی خفتتون کند.

مثل همین بورس خودمونه.

اول عرضه ها سهم را میبرند بالا و حباب میکنند و بعدش از دماغ طرف میکشندش بیرون.

مردیم از این همه مهر و مهرورزی.

اخه یکی نیست بگه در مهد جمهوری ان هم از نوع اسلامیش مهر کیلویی چند!!!

هه هه

گل و بلبل و مه خورشید و فلک در کارند
تا محمود مهر آورد و اسلام بیاموزد.

به به چی گفتم.

باغت آباد انگوری.
 

گرگين خان

Well-Known Member
کاربر فعال
معاون سازمان خصوصی‌سازی خبر داد: بورس کشور هفته آینده صاحب مخابرات می‌شود

شرکت مخابرات ایران که مدت‌ها است در صف ورود به بورس قرار دارد بالاخره به خان هفتم نزدیک شده و پس از اعلام افزایش سرمایه و Eps توسط سازمان حسابرسی، هفته آینده وارد بورس می‌شود.

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به گفته معاون سازمان خصوصی سازی شرکت مخابرات در صورت‌های خود دو افزایش سرمایه و یک کاهش مربوط به فن‌آوری اطلاعات و شرکت زیرساخت‌ اعمال کرده و سرمایه خود را به 45 هزار میلیارد ریال افزایش داده است.

دکتر اسماعیل غلامی در گفت‌وگو با ایسنا، خاطرنشان کرد: در صورتیکه Eps و افزایش سرمایه این شرکت توسط سازمان حسابرسی تا پایان هفته اعلام شود واگذاری مخابرات در هفته آینده قطعی خواهد بود.

به گفته معاون آماده سازی سهام سازمان خصوصی سازی شرکت مخابرات با توجه به برگزاری جلسه معارفه در 22 خرداد این جلسه را برگزار نکرده و بلافاصله پس از اعلام سازمان حسابرسی وارد بورس می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری مجمع پالایشگاه تبریز ادامه داد: ورود پالایشگاه تبریز در بورس منوط به برگزاری جلسه بازدید و معارفه است.

بنابراین شرکت مخابرات از آمادگی بیشتری برخوردار بوده و زودتر از پالایشگاه وارد بورس خواهد شد.

غلامی اضافه کرد: پنج درصد سهام شرکت مخابرات در روز اول عرضه شده و با توجه به کشش بازار تا 16 درصد ادامه دارد.

رییس سازمان حسابرسی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در مورد زمان اعلام Eps و افزایش سرمایه شرکت مخابرات گفت: مراحل نهایی کار در حال انجام بوده و احتمالا تا روز چهارشنبه (امروز) موارد درخواستی اعلام خواهد شد. که به این ترتیب با اعلام نظر سازمان حسابرسی دیگر بهانه‌ای برای ورود مخابرات به بورس نخواهد بود و سرانجام این شرکت غول پیکر پس از ماه‌ها بورسی خواهد شد
 

گرگين خان

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکت مخابرات ایران در تابلو اول بورس وارد شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهندس فیضی - مدیر عامل شرکت مخابرات ایران - با بیان این مطلب اظهار کرد: از زمان فروش سهام به ما اطلاعی نداده‌اند اما وقتی روی تابلوی بورس آمد یعنی انجام می‌شود.

وی با اشاره به پرسش‌های طرح شده در این خصوص افزود: در سه مورد نظر سازمان حسابرسی را خواسته‌اند که باید جواب آن‌ها را سریع بدهند. این موارد شامل تعهدهای گذشته شرکت، افزایش سرمایه و پیش‌بینی سود سال 87 است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خاطر نشان کرد: حسابرس باید در رابطه با پیش‌بینی سود سال 87 و افزایش سرمایه که اتفاق افتاده بررسی و اعلام نظر کند.

وی همچنین در زمینه خرید سهام مازاد کارکنان اظهار کرد: ازطرف مخابرات هیچ شرکت کارگزاری انتخاب نشده است و کارکنان می‌توانند به صورت انفرادی عمل کنند.
 

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
اینطور هم نمیتونه باشه.

جلسه معارفه مجدد میخواد.
مجمعش باید برگزار شود.

فعلاً کار داره.

حالا هفته بعد هم نشد مانعی ندارد 20 روز دیگه باشه.
نکنه توی این بازار منفی میخواهتد عرضه اش کنند.

بازار اول میبایست مثبت شود تا بستر برای ورود مخابرات آماده شود.

کشکی کشکی و زورکی که نمیشه این قول بیابونی را هل داد وسط گود.
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
امكان واگذاري سهام شركت مخابرات در هفته آينده با قيد دو شرط


خبرگزاري فارس: مدير عامل شركت بورس گفت: در صورت ارايه اطلاعات مالي شركت مخابرات و تعهدنامه وزارت ارتباطات در هفته جاري ، امكان عرضه سهام اين شركت در هفته آينده وجود دارد.


علي رحماني در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس ، در خصوص آخرين وضعيت عرضه سهام شركت مخابرات اظهار داشت : اين شركت بزرگ اصل چهل و چهاري در حالي آماده قيمت گذاري و كشف قيمت در بورس است كه در صورتي كه اطلاعات مالي حسابرسي شده و تعهدنامه سهامدار عمده‌ (وزارت ارتباطات ) تا روز سه شنبه جاري ارايه شود هفته آينده اين عرضه اوليه شركت مخابرات در بازار اول بورس انجام خواهد شد.
وي تصريح كرد: بورس امانت دار مردم است و بايد با شفاف سازي كامل شرايط سرمايه گذاري پايدار و اعتماد عموم مردم را فراهم كند.
اين خبر در حالي از سوي مدير عامل بالاترين مقام اجرايي بازار سرمايه كشور اعلام شد كه جديدترين پيگيري هاي فارس حكايت از آن دارد كه روز چهارشنبه گذشته اطلاعات مربوط به افزايش سرمايه شركت اعلام شده كه مديران و مسئولين شركت مخابرات بايد اقدام به ثبت سرمايه
4 هزار و 580 ميليارد توماني در اداره ثبت شركت ها و دريافت گواهي سپرده سهام از شركت سپرده گذاري مركزي اوراق بهادار و ارايه آن به سازمان خصوصي سازي كنند.
از سوي ديگر به گفته نجفي علمي رئيس سازمان حسابرسي تا روز سه شنبه جاري اطلاعات حسابرسي شده مالي و Eps شركت مخابرات اعلام خواهد شد اما با توجه به نگراني هايي موجود در خصوص آينده اين شركت وزارت ارتباطات به عنوان سهامدار اصلي شركت مخابرات بايد براساس تبصره ماده 161 قانون تجارت اقدام به ارايه تعهدنامه هايي كند كه بر اساس آن چنانچه بعد از واگذاري عرضه سهام گزارش هاي مالي و چگونگي ماليات افشا نشود و يا ديگر دعاوي و بدهي اعلام نشده باشد اقدام به جبران ضرز و زيان كند.
اين در حالي است كه وزارتخانه هاي اقتصاد و صنايع و نفت در خصوص واگذاري سهام شركت هاي زير مجموعه خود چنين تهعد نامه هايي را به سازمان هاي خصوصي سازي و بورس و شركت بورس ارايه كرده اند.
با اين همه بايد ديد آيا تا پايان هفته جاري اقداماتي چون اطلاعات مالي حسابرسي شده ، ثبت افزايش سرمايه و تهعدنامه شركت مخابرات ارايه خواهد شد يا خير كه در صورت طي اين چند مرحله مي توان به شكستن طلسم واگذاري سهام بزرگترين شركت دولتي در هفته بعد اميدوار بود و در غير اين صورت گره بورسي شدن مخابرات همچنان بسته خواهد ماند.
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش حسابرسی افزایش سرمایه شرکت مخابرات ایران صادر شد


سازمان حسابرسی مطابق تبصره 2 ماده 161 قانون تجارت ، گزارش خود را درباره افزایش سرمایه شرکت مخابرات ایران با نظر مثبت صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت بورس و اوراق بهادار تهران، بر این اساس سازمان حسابرسی گزارش حسابرسی درباره پیش بینی عملکرد سال 1387 شرکت مخابرات ایران را نیز تا دوشنبه هفتم مرداد صادر خواهد کرد.

شرکت مخابرات ایران با ثبت افزایش سرمایه در اداره ثبت شرکتها و نیز ارائه تعهدنامه وزارت ارتباطات و فناوری درباره جبران مابه التفاوت مالیات و دیگر بدهی ها یا ادعاهایی که افشا نشده و به اطلاع عموم نرسیده است ، آماده عرضه در بورس خواهد بود.

ظهر امروز مدیر عامل شرکت مخابرات ایران اعلام نظر قطعی درباره زمان و حجم واگذاری سهام این شرکت را منوط به اعلام Eps ( قیمت پایه سهام) توسط حسابرسی عنوان کرد.

صابر فیضی در گفتگو با مهر گفت: زمان واگذاری سهام شرکت مخابرات ایران منوط به سازمان حسابرسی است و این سازمان نظر خود را درباره افزایش سرمایه ارائه کرده اما در خصوص Eps ( قیمت پایه سهام) هنوز اعلام نظر نکرده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران افزود: پس از اعلام Eps شرکت مخابرات ایران زمان واگذاری سهام این شرکت و حجم فروش مرحله اول برای کشف قیمت مشخص خواهد شد که احتمالا ظرف یک هفته انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: رقم افزایش سرمایه شرکت مخابرات ایران مشخص شده است و از رقم قبلی 36 هزار و 900 میلیارد ریال به 45 هزار و 800 میلیارد ریال افزایش یافته است.

فیضی ابراز داشت: با وجود برخی تسویه حسابها در زیر مجموعه شرکت مخابرات ایران رقم سرمایه این شرکت افزایش یافته است و با کشف قیمت پیش بینی می شود طی چند مرحله تا 80 درصد از سهام شرکت مخابرات ایران واگذار شود.
 

almighty

New Member
کاربر فعال
مخابرات ؛ دیو سپید بازار سرمایه

نیازی به مقدمه چینی و آوردن شاهد و مثال نداره که دولت بعد از واگذاری شرکتها به بخش خصوصی چه بلایی بر سر اونها میاره . البته خیلی از شرکتهای فلک زده امروزی هنگام واگذاری خیلی هم جذاب بودند . اما مخابرات هنوز که واگذار نشده هزار حرف و حدیث داره . بنظر من این شرکت آینده بسیار تاریکی خواهد داشت و بخاطر نقدینگی زیادی که از بازار جمع خواهد کرد بازار را هم با یک بحران مواجه میکنه .


ممکنه خیلی از شما هم موافق باشید و شاید مخابرات را بخرید فقط به قصد نوسانگیری اما با توجه به این که شاید همان هم ممکن نباشه ، پس توصیه من به شما این است که بیش از 25 % سرمایه خود را برای خرید مخابرات اختصاص ندید . چون ممکن است همین بازار نیمه جان هم از دست بره .
 
آخرین ویرایش:

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
دیو نه جیگر.

بفرمایید ضحاک خون آشام.

این سود فملی چی شد پس؟؟؟

اکبریه امروز پس از اتمام مجمع مبارکه بلافاصله جیم شد و کسی ندیدش.
 

6600

مسدود شده
مسدود شده
کسی از مجمع فولاد خبر نداره؟؟؟
نکنه همه چیزه هاپولی کنن ببرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 

یک سهامدار

New Member
کاربر فعال
بالاخره برای ورود هر شرکتی به بورس حرف و حدیث هست و این ابهام برای اکثر شرکتها وجود داشته. به نظر من برخلاف اونچه که تصور می شه مخابرات جای رشد زیادی در میان مدت و بلند مدت داره حتی با وجود سرمایه خیلی بالای شرکت. در ضمن حمایت کوتاه مدت دولت از این شرکت برای قالب کردن تمام سهامش رو هم باید در نظر داشت. افول این شرکت تا یکی دو سال آینده یعنی افول اصل 44. تازه اول ماجرای اصل 44 هست. مونده دیوهایی مثل بانکهای فعلا دولتی، بیمه های فعلا دولتی و... که اونچه که ازشون شنیده می شه و بر میاد جزو سودده ترین شرکتهای دولتیند . نباید انقدر بدبینانه به قضیه نگاه کرد همینطور خوشبینی بیش از اندازه در مورد یک سهم هم معقولانه نیست. اصل 44 تازه نوزادی بیش نیست هنوز راه زیادی مونده.
 

یک سهامدار

New Member
کاربر فعال
آخرین خبر:
وزارت اقتصاد تعهد داد ؛ شرایط برای عرضه مخابرات هموار شد.

وزارت اقتصاد و دارایی به عنوان نماینده دولت ، بر اساس قانون اصل 44 که در هفته جاری به دولت ابلاغ شد ، طی تعدی شرط شرکت بورس در خصوص پرداخت بدهی های احتمالی شرکت مخابرات در آینده را پذیرفت.
 

saeedaria

New Member
کاربر فعال
شرکت مخابرات ایران دارای 45 میلیارد سهم است
تهران - خبرگزاری اقتصادی ایران
اکونیوز: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت :مخابرات ایران برای ورود به بورس دارای بیش از 45 میلیارد سهم با ارزش سود هر سهم 171 ریال است.


به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، "صابر فیضی "با تاکید بر اینکه سازمان حسابرسی هنوز نظر قطعی در خصوص پیش بینی سود (eps) سال 87 مخابرات ارائه نداده است اظهار داشت: در تعیین ارزش هر سهم 171 ریال به ازای هر سهم هزار ریالی پیش بینی شده است .

وی با تاکید بر اینکه ارزش سرمایه مخابرات 45 هزار و 800 میلیارد ریال است، یادآورشد: پس از تایید Eps سال 87 مخابرات ، زمان قطعی عرضه سهام این شرکت در بورس مشخص خواهد شد.

در حال حاضر سازمان بورس منتظر اعلام تاييد گزارش سازمان حسابرسي در خصوص افزايش سرمايه مخابرات و نيز پيش بيني سود سال 87 است.

نام شركت مخابرات ايران براساس مصوبه هيات پذيرش اوراق بهادار، از بيست و نهم تيرماه به عنوان چهارصد و چهل و هفتمين شركت ، در فهرست نرخ هاي تابلوي اصلي بازار اول بورس تهران درج شده است.
 

6600

مسدود شده
مسدود شده
ای بابا 45 میلیارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مبارکه رو 15 میلیارد زمین گیر کرده.
حال وای به حال مخابرات.......
بزرگترین مشکل بازار بورس در ایران نبود تحلیل و منطق در تصمیم گیریها برای خرید هست که همون طور که می بینید....
 

6600

مسدود شده
مسدود شده
45 میلیییییییییییییییییییییییییییییییییییارد؟؟؟؟؟؟؟
چی میگی؟؟؟؟
من دیگه اصلا سراغ این شرکت نمی رم
 

saeedaria

New Member
کاربر فعال
هر قدر هم سهامش زياد باشه براي خوب جلوه دادن وضعيت اجراي اصل 44 تا يه جايي از حمايت دولت برخوردار خواهد بود بعد...
ببينيد فولاد كي عرضه شد و تا حالا چه مدت موج مثبت داشته وحالا ول شده ، بعد تعميم بدين به مخابرات با توجه به سرمايه 3 برابر فولاد.
دولت هر كاري بخواد ميتونه بكنه
من و شما سراغش نريم مديران دولتي كه نمردن
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
توسط صمصامي

تعهد سهامدار عمده‌ مخابرات به شركت بورس ارائه شد


خبرگزاري فارس: تعهد سهامدار عمده‌ مخابرات ايران توسط صمصامي سرپرست وزارت اقتصاد به شركت بورس ارائه شد تا يكي از پيش نيازهاي اصلي عرضه سهام بزرگترين شركت دولتي در هفته آينده فراهم شود.


به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس ، عرضه سهام شركت مخابرات در حالي به دلايلي چون عدم ارايه اطلاعات مالي و بودجه 87 و ثبت افزايش سرمايه و همچنين تعهد سهامدار عمده‌ مخابرات ايران يعني وزارت ارتباطات تاكنون انجام نشده كه براساس اظهارات وزير ارتباطات تعهد مربوطه بايد توسط وزارت اقتصاد ارايه شود.
براين اساس ، سرپرست وزارت امور اقتصاد تعهدات سهامدار عمده‌ شركت مخابرات ايران را ارائه كرد كه متن كامل تعهدنامه‌ي مزبور كه با امضاء صمصامي به بورس تهران ارائه شده به اين ‌شرح است:
"وزارت امور اقتصادي و دارايي به نمايندگي از دولت جمهوري اسلامي ايران (بعنوان صاحب سهام شركت مخابرات ايران)، معطوفاً به شرايط مورد نظر آن سازمان، جهت پذيرش سهام مخابرات در بورس اوراق بهادار تهران متعهد به ايفاي تعهدات ذيل مي ‌شود:
خسارات ناشي از دعاوي را كه مربوط به دوره قبل از تاريخ پذيرش سهام شركت مخابرات در بورس بوده و اعلام نشده است توسط دولت تأمين و جبران خواهد شد.
مابه‌التفاوت ماليات متعلقه پس از كسر ذخيره ماليات و هرگونه كسري ذخاير احتمالي و ديگر بدهي‌هاي سنوات قبل تا تاريخ عرضه اوليه سهام شركت مخابرات ايران كه افشاء و اعلام نشده باشد توسط دولت پرداخت خواهد شد."
به گزارش فارس ، با ارايه اين تعهد و در صورت ارسال اطلاعات توسط سازمان حسابرسي تا پايان هفته جاري، اظهار نظر علي رحماني مدير عامل شركت بورس در خصوص عرضه سهام اين شركت در هفته آينده محقق خواهد شد و طلسم واگذاري بزرگترين شركت دولتي در بورس شكسته خواهد شد.
 

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
اطلاعات مالي حسابرسي شده ، ثبت افزايش سرمايه در چه وضعیتی هستند؟؟؟

کاشکی پارتی ما هم کلفت بود یک انی میشدیم!!!!!!!!!!!!!!


هی هی هی
 
بالا