احترام به اساتيد

شروع موضوع توسط رند ‏18 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. رند

رند New Member کاربر فعال

باسلام و سپاس واحترام به همه دوستان بويژه اساتيد بزرگوار آقايان : كامران،مددي،فراهاني وشهرياري خواهش دارم در صورت امكان اساتيدمحترم خريدها و فروشهايخودشان را هم اعلام فرمايند :lol:هرچه از دوست رسد نيكوست.شاداب باشيد

2. حجت حجتي

حجت حجتي مسدود شده مسدود شده

شغل:
    بورس باز
    تهران - خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه پاکستان
  3. مازيار ميرجهانگيري

مازيار ميرجهانگيري New Member عضو تازه

شغل:
    برنامه نويس بانكهاي اطلاعاتي
    رند عزيز ميخواستم عرض ادبي كرده باشم اميدوارم بيشتر از وجود شما و ديگر اساتيد بزرگوار بهره مند شويم :x :x

4. سينوهه

سينوهه New Member عضو تازه

مازيار جان خدا كنه بازار مثبت بشه همه پيش بيني درست ميكنند
    الان استاد واقعي ميخواد هر كي بتونه درست پيش بيني كنه وگرنه وقتي شاخص كل در طي سال كلي بالا بيايد پيش بيني صحيح كردن آسونه

5. كارشناس بورس

كارشناس بورس New Member عضو تازه

شغل:
    كارشناس بورس
    رند و اونهايي كه پارسال گفته بود ديگه به اين تالار سري نميزنند
    حجتي اي ول
    كارت بيست بود
    قشنگ بود
    به اين ميگن نوآوري

6. ديويد بكام

ديويد بكام New Member کاربر فعال

استاد حميد پزشكي رو يادتون رفت x( x( x(

7. سينوهه

ديويد جان يادش به خير راستي كجا رفتن تحليلگران قديمي و چرا رفتن ؟

8. روزبه عسگري

روزبه عسگري New Member کاربر فعال

خيلي ساده هستيد بابا

اون كسايي كه اسمشونو گذاشتيد استاد جيباشونو با پول شماها پر كردند و الان هم دارند به ريش كساني كه هنوز منتظر اظهار نظرهايشان هستند ميخندند.
    نگران نباشيد اينها دوباره برميگردند منتها با اسمهاي جديد و در بازار مثبت - تا باز هم عده اي ساده لوحتر از ملا نصرالدين را سركيسه كنند.

9. ديويد بكام

روزبه جان
    همين اظهار نظر هاي امثال شما بود كه تمامي دلسوزان اين سايتو فراري داد x(
    بله ....دوست من يك سري به تاپيك هاي قديمي شروين شهرياري+حميد پزشكي+كاميار +.......بزن تا روشن شي >:) كه تحليل يعني چه :-o
    در ضمن اين افراد داراي اي دي هايي با اعتبار فراوان هستند كه هر موقع هم اسمشونو در سايت ميبينيم ميبيني كه چقدر طرفدار دارن
    مثل امير كاويان عزيز كه با زدن يه تاپيك بعد از اين همه مدت كه هنوز نيومده كلي پيام تبريك و خوش امد براش ارسال شد
    پس بدون كه اعتبار چنين اي دي هايي هنوز هم برقراره و ان دوستان هم الكي از اعتبارشون براي امثال من و شما كم نميكنن x(
    پس يه كم واقع بين باش قربونت >:D<

10. سينوهه

روزبه جان يك مقدار تند رفتين . تحليل واقعي را همه احترام قايلند

11. شهريار بابايي

شهريار بابايي New Member کاربر فعال

به احترام سينوهه و ديويد بكام و مازيار و بقيه .... :x

همه اشتباه دارند........همه اشتباه میکنند........ اینکه من به سینوهه بگم استاد بعدش بیام و مثلا خرابش کنم ( اونم به خیال خودم ) , فکر کنم فایده ای نداشته باشه
    سینوهه جان : چون نیت خیر داری یکبار دیگه میگم باید به اونایی که عمدا و با آگاهی خبر اشتباه میدن ایراد گرفت .......کسی که دانسته های خودش رو مخلصانه دو دستی تحویل میده ( و اگه ضرری هم باشه خودش درگیره ) باید مورد احترام باشه. با معصوم که طرف نیستیم . من و شما هم حتما اشتباه داشته ایم . مهم اینجاست که ما نخواسته باشیم کسی روگول بزنیم .......

.............. پایین رو بخونید و نظر !!!..................( من میگم نظر ندین ;) )

مطلب رند مربوطه به سال گذشته بوده .
    حالا اگه کسی بیکاره , خودش بره و تاپیک مربوط به اون اسامی رو بخونه ببینه چه خبر بوده . سهامشون رو گفتن یا نگفتن و از این حرفا ........... همین .

اما واسه بقیه کار که سرتون گرم شه : :D

[quote="حجت حجتي در 12 مهر 1383 - ساعت 4:57 = تاپيك تيك تاك توك ..." ]با سلام و صبح به خير به آقا كاميار عزيز . شمنده فقط خواستم تاپيك ها را بالا آورده باشم[/quote]

حجت جون اين "آقا كاميار عزيز" که ازش اسم بردی فاميليش همون فراهانيه كه رند اون بالا گفته
    بقيه شون هم همه در بايگاني هستن. برو ببين سهامشون رو گفتن يا نه ! و بقیه کارای بدشون رو ببین و بخون!!

كارشناس جون , دیدم به کار حجت گفتی "نوآوری"!! ....... ببینم به کار من چی میگی !!!؟؟!!

راستی :

( * کارشناس جون شما خودت هم آدم محترمی هستی . میخوام بگم تشویق حجت هم دردی را از این جامعه گرفتار بازار خراب بورس دوا نمیکنه ..........و بعدش هم شاید کمی گذشته یادمون رفته باشه .......ضمنا بشر جایزالخطاء هم است . )

و ختم کلوم :

روزبه جون اگه بهت بر نمیخوره میشه دوباره حرفی رو که اون بالا اول كار زدی دوباره با خودت مرور کنی ؟ مرسی عزیز!

مخلص همه بچه های مرد و با صفا

12. سهامباز

سهامباز New Member کاربر فعال

نثر:
    حيف كه عده اي ناباب ( براي نيل به اهدافي سود جويانه ) به هر ترفندي بود ( با حتاكي و بي ادبي و پررو گري ) و عده اي هم از روي سادگي ( با همدست شدن با گروه اول ) اين اساتيد عزيز و ديگر استاداني كه از آنها نامي برده نشده را براحتي از ما گرفتند
    يادمه اونقدر مطالبشون پربار بود كه من هيچوقت نيازي به ثبت نام وسوال كردن پيدا نميكردم
    حتي فرصت خوندن همه طالبشون رو هم نداشتم
    نظم:
    قدر عافيت كسي داند
    كه به مصيبتي دچار آيد
    نثر:
    يادم نميره استاد كاميار عزيز ، اگه اشتباه نكنم توي مهر يا آبان نوشته بود كه وپترو رو حدود 950 فروخته ، اما من گوش نكردم و چوبش هم خوردم ، تحليل هاي پر بارشون هم از ... و ساختمان و روي و ليزينگ هم كه معركه بود
    بقيه اساتيد هم واقعا كارشون حرف نداشت ...
    حيف كه نتونستم از نسخه هاشون استفاده درست بكنم
    نظم:
    آن سفر كرده كه صد قافله دل همره اوست
    هر كجا هست خدايا بسلامت دارش
    نثر:
    البته هنوز استاد كاميار واستاد مددي عزيز در سايت تالار بزرگ و مكانهاي ديگر افتخار حضور ميدهند و بعضي از اساتيد نيز كمابيش اگر اشتباه نكنم با آيدي هاي ديگري به سايتها سر ميزنند و گاهي اوقات راهنمايي هاي مفيدي هم ميكنند

13. ديويد بكام

با ارزوي بازگشت شكوهمندانه بزرگان اين سايت
    به زودي و بعد اتمام بحران اتمي >:D<

14. مرده شور

مرده شور New Member کاربر فعال

دمت گرم شهريار جان
    من هنوز به خاطر اين نيرويي كه اين نامرد به من انداخت در ضرر وحشتناك به سر مي برم . اسمش كه تو تايپيك ها پيدا ميشه تمام وجود من سرشار تنفر ميشه. نميدانم اين بدبخت ها از اين دنيا چي مي خوان و چرا اينقدر سرسپرده كثافت پولند . هر چي در بيارن اخرش توسط زن و بچه هاشان به كثيف ترين شكلي حرام ميشود . تاريخ پر از بوي گند اين آدم هاست

15. سينوهه

شهريار جان متشكرم
    اميدوارم كه همه ضررهايشان در آينده نزديك جبران شود تا جاييكه خبردارم تحليلگر واقعي هرگز راضي به ضرر هيچكس نميباشد و نهايتا يك بررسي از شركت مورد نظرش ارايه ميدهد. مرده شور عزيز اطمينان داري كه طرف مورد نظر شما مخصوصا شما را راهنمايي غلط كرد كه شما ضرر كنيد؟

16. شهريار بابايي

شهريار بابايي New Member کاربر فعال

=D>

اجازه بدين جمله سينوهه را اينجوري بگم :

يك " انسان " واقعي هرگز راضي به ضرر هيچكس نميباشد ....

:x
    مخلص همگي

17. سينوهه

شهريار جان لطف داريد كاملا درست فرموديد : يك انسان واقعي هرگز نبايد راضي به ضرر هيچكس نباشد. اميدوارم كه همه دوباره صميمانه در كنار هم مثبت شدن بازار را جشن بگيريم و اين روزهاي سياه بورسي به پايان برسد :x :x :x