آ س پ ( آ.س.پ )

stockbroker68

Active Member
کاربر فعال
#3
شرکت آ اس پ مبلغ 1 میلیارد تومان بنا به حکم دادگاه و تجدید نظر باید به ساختمان های آ اس پ بپردازد که به خاطر نداشتن توان مالی قرار شده چند تا از واحد های اپارتمانی شرکت به تملک مجتمع مسکونی آ اس پ داده شود البته در حساب های مثلا حسابرسی شده شرکت اشاره ای به این ها نشده خودتان از دارائی های شرکت 1 میلیارد کم کنید که باعث ........ عدم تراز تراز نامه شرکت خواهد شد
 

yan

New Member
کاربر فعال
#4
سلام
شرکت آ اس پ جه شرکتی است ؟ امکان دارد بیشتر بفرمائید؟
 

سهامدار حرفه اي بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
#5
سلام
شرکت آ اس پ جه شرکتی است ؟ امکان دارد بیشتر بفرمائید؟
سلام بر شما
شرکت از گروه انبوه سازی املاک و مستغلات و از زیر مجموعه پیمانکاری املاک
حدود 99 درصد شرکت متعلق به بین المللی ساختمان (ثاخت) که خود ثاخت هم متعلق به غدیر و زیر مجموعه هاش(زرین پرشیا و بازرگانی غدیر)
 

dirit

New Member
کاربر فعال
#6
ساختمان های باغمیشه و رشدیه تبریز ساخت برج تهرون و خیلی کارهای دیگر بر عهده این شرکت است و شرکت باغمیشه نیز از زیر گروه ههای این شرکت بود از این شرکت خبرهایی دست اول دارم بزودی ................. برای سرمایه گذای گزینه بدی نیست ضمنا غدیر هم مثل همیشه اینجا هم از کله گنده هاست
 

سهامدار حرفه اي بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
#7
فعالیت شرکت آ. س. پ از سال ۱۳۴۸ با بهره گیری از دانش فنی مهندسان مشاور و کارشناسان داخلی و خارجی و رعایت کلیه ضوابط و معیارهای علمی و مهندسی با اجرای طرح های بزرگ مسکونی ، اداری،تجاری و... آغاز شده و با بهره مندی از تجارب ۴۰ ساله کماکان با اجرای طرح های عظیم مهندسی ادامه دارد.
شرکت آ. س. پ تاکنون موفق به اجرای بیش از ۷۱۵۰۰۰ مترمربع زیربنا با بالاترین کیفیت ساختمانی بوده و بیش از ۴۱۶۲۳۳ مترمربع زیربنا دردست اجرا دارد که این طرح ها در زمره بهترین و باارزش ترین بناهای کشور می باشد.یکی از مهمترین طرح های اجراء شده توسط شرکت آ. س. پ برج مسکونی تهران است که با زیربنایی بالغ بر ۲۲۰۰۰۰ مترمربع و با بالاترین استانداردهای فنی و اجرایی با سرعت و کیفیت قابل مقایسه با بهترین ساختمان های کشورهای پیشرفته در محل بزرگراه کردستان اجرشده است .
توانمندی های فنی ، اجرائی ، پرسنلی و تجهیزاتی و هم چنین تجارب ارزشمند اجرائی شرکت آ. س. پ به درجه ای رسیده است که افق روشنی برای مشارکت در طرح های ساختمانی خارج از مرزهای کشور را فراروی مسئولین شرکت گشوده است.
ماموریت شرکت آ.س.پ ارائه خدمات و فعالیتهای پیمانکاری (gc)، مدیریت اجرایی (mc) پروژه های epc خاص وپیچیده ساختمانی، به ویژه پروژه های بلندمرتبه وپروژه های انبوه سازی می باشد.
شرکت آ.س .پ همواره درانجام ماموریتهای خود، حفظ و صیانت از سرمایه سهامداران و کسب سود مناسب، ارائه خدمات به کارفرمایان با بهترین کیفیت ودرکوتاهترین زمان، رعایت ضوابط و استانداردهای فنی و مهندسی و اصول موازین ایمنی، استفاده بهینه از منابع دراختیار و در قالب نظام کیفی حاکم بر شرکت را مدنظر دارد.
شرکت آ. س .پ با برخورداری از نیروهای متخصص ومجرب و با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته توان اجرای پروژه های خاص و مدرن ساختمانی را در داخل و خارج از کشور دارد.

 

سهامدار حرفه اي بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
#8


اهم پروژه های اجرا شده شرکت


برج بین الملل تهران

ساختمان مرکزی بانک صادرات ایران( برج سپهر )

مجتمع مسکونی ، اداری ، تجاری کوی نوبنیاد ونک A.S.P

مجتمع مسکونی و ورزشی شمشک

هتل بزرگ فردوسی

باشگاه بانک صادرات ایران

مجتمع مخابراتی انقلاب اسلامی ایران

مجتمع مسکونی ابیوردی شیراز

ساختمان اداره کل خدمات عمومی شهرداری تهران

پارکینگ زیر زمینی شهرداری مرکز

بازار بزرگ فجر ( ابزار و یراق تهران)

مجتمع اداری ، تجاری قلهک

شهرک توریستی و تفریحی ۳۰ هکتاری رشدیه تبریز

شهرک مسکونی ۴۷ هکتاری رشدیه تبریز

پروژه های در دست اجرا

پروژه عرفان تهران

پروژه بهاران تهران

پروژه ایل گلی تبریز

مجتمع تجاری سعدی شیراز

مجتمع مسکونی مرجان کیش

مجتمع مسکونی سعادت آباد تهران

مجتمع اقامتی و تفریحی شمشک

مجتمع مسکونی ملارد


آدرس : تهران - خ ولیعصر - خیابان توانیر - پلاک 16

تلفن: 88881362 - 88770777 نمابر: 88776601

http://asp-co.ir
 

mehdi777

Well-Known Member
کاربر فعال
#9
روابط عمومی فرابورس اعلام کرد :
ركورد زني فرابورس با 3 عرضه اوليه در هفته جاری
مدير عامل فرابورس ايران از عرضه اوليه 3 شركت در هفته جاري خبر داد و گفت: در هفته پيش رو سهام 3 شركت پتروشيمي زاگرس، آ اس پ و ساختماني غدير خوزستان در بازر سهام فرابورس عرضه مي شود.
مدير عامل فرابورس ايران از عرضه اوليه 3 شركت در هفته جاري خبر داد و گفت: در هفته پيش رو سهام 3 شركت پتروشيمي زاگرس، آ اس پ و ساختماني غدير خوزستان در بازر سهام فرابورس عرضه مي شود.
به گزارش بورس نیوز به نقل از روابط عمومي فرابورس ايران مصطفي اميد قائمي با اعلام خبر فوق افزود: شركت پتروشيمي زاگرس كه قرار بود هفته گذشته سهامش در بازار دوم فرابورس عرضه شود با رفع مشكل وثيقه گذاري سهام فردا انجام مي شود.
وي افزود : فردا 120 ميليون سهم معادل 5درصد از سهام شركت پتروشيمي زاگرس در بازار دوم فرابورس عرضه مي شود و براي نخستين بار معامله گران برخط هم امكان خريد سهام را دارند.
وي توضيح داد: براي مشتريان برخط (آنلاين) حداكثر 100 سهم در نظر گرفته شده است. وكارگزاران سهميه خريداري شده مستقيم توسط مشتريان برخط (آنلاين) را از تعداد 4هزار سهم كسر كنند، به نحوي كه هر مشتري كارگزاري حداكثر 4هزار سهم را خريداري كن
مدير عامل فرابورس تصريح كرد:شركت پتروشيمي زاگرس با سرمايه 2هزارو 400 ميليارد ريال عنوان سي هفتمين نماد معاملاتي در بازار فرابورس را كسب كرد و شركت كار گزاري بانك صادرات نقش كارگزار معرف پتروشيمي زاگرس را برعهده داشت و سهامدار عمده آن توسعه الوند غدير است.
به گفته اميد قائمي حدود 38 درصد از سهام پتروشيمي زاگرس دراختيار شركت توسعه الوند غدير، 18 درصد آن در اختيار شركت الياف مرواريد ، 18 درصد از سهام اين شركت در اختيار شيمي پوشينه و 17 درصد آن دراختيار صندوق بازنشستگي رفاه كاركنان نفت است.مدير عامل فرابورس درادامه خبر از عرضه 2 شركت ديگر در روز سه شنبه داد و افزود: شركت آ اس پ كه به عنوان سي و هشتمين نماد در بازار سهام فرابورس درج شده است به همراه شركت ساختماني غدير خوزستان كه 2 ميليارد تومان سرمايه ثبت شده دارد در بازار اول فرابورس عرضه مي شوند.
مدير عامل فرابورس در پايان از بازگشايي نماد حق تقدم فن آوا و درج نماد بانك تات در بازار پايه فرابورس خبر داد و گفت: بانك تات كه از 27 مهر نزد سازمان بورس ثبت شده است به عنوان هشتمين نماد در بازار پايه فرابورس درج شد.
 

سهامدار حرفه اي بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
#10
فردا قرار است شاهد عرضه دو زیر مجموعه دیگر از ثاخت باشیم: آ.س.پ و توسعه ساختمانی غدیر خوزستان. در مورد ثغدیر کلا نباید چشم امیدی داشته باشید زیرا کل سهمیه هر کارگزاری 30 هزار سهم است. ولی آ.س.پ سهم بزرگتری است و قرار است 20 میلیون از این سهم در فرابورس عرضه گردد.
کارآمد
 

a12

New Member
کاربر فعال
#11
دوستانی که گزارش و پیش بینی شرکت - سال مالی و.... مربوط به شرکت رو دارن لطفا" در سایت قرار بدن

و ضمنا" چه براوردی از قیمت عرضه دارید؟؟
 

فردوسی؟

مسدود شده
مسدود شده
#14
سلام. مگه اطلاعيه عرضه اشان اومده؟ منكه نميتونم اوردر بگذارم يعني نمادش باز نيست!!
 

سعيد عباسي

New Member
عضو تازه
#15
لطفا دوستان نظر خودتان را درمورد ارزش خريد اين دو سهم ساختماني بيان فرمايند ممكن است اين سهم ها سرنوشتي همانند باغميشه داشته باشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 

رامین خسروی

New Member
کاربر فعال
#16
سلام خدمت سهامدار حرفه ای
پروژه هایی که شرکت ما انجام داده خیلی بهتر از پروژه های آ اس پیه
با وجود اینکه شرکت ما یه شرکت معمولیه سالن همایشهای برج میلاد ، چند تا پروژه بزرگ تو خارک ، انبار نفت دره سهر ، شهرک بهاران ، مخازن سوخت نیروگاه منتظر قائم ، سرم سازی رازی و ... رو ساخته . فکرمیکنم شرکت ما بیاد تو بورس مشتریش بیشتر باشه
تو این بازار منفی هیچ چیز سر جای خودش نیست خبری از صف زاگرس هم نیست
شرکتهایی مثل فولای و فولاژ و بالاست کجان که ببینن چه بلایی سر عرضه اولیه ها اومده؟
 

سعيد عباسي

New Member
عضو تازه
#17
لطفا دوستان نظر خودتان را درمورد ارزش خريد اين دو سهم ساختماني بيان فرمايند ممكن است اين سهم ها سرنوشتي همانند باغميشه داشته باشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان قيمت عرضه مناسب براي خريد اين سهم ها چيست؟
 

سهامدار حرفه اي بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
#18
دوستان قيمت عرضه مناسب براي خريد اين سهم ها چيست؟
سلام بر همه سروران گرامی

نگاهی به شرکت آ.س.پ در آستانه ورود به مجمع

1: سال مالی شرکت منتهی به 31 شهریور است. سرمایه شرکت 200 میلیارد ریال است. (200 میلیون سهم با ارزش اسمی 1000 ریالی) قرار است در معاملات فردا چهارشنبه 22 تیر شاهد عرضه 10 درصد این شرکت (20 میلیون سهم) باشیم. سهمیه هر ایستگاه معاملاتی 35 هزار سهم تعیین شده است.


2: سود شرکت در سال مالی منتهی به 31 شهریور 88 و 89 به ترتیب 7299 و 8018 میلیون تومان بوده است (با سرمایه فعلی به ازای هر سهم 365 و 401 ریال). شرکت پیش بینی سود سال مالی منتهی به 31 شهریور 90 را 879 ریال اعلام کرده است.


شرکت در شش ماهه ابتدایی سال مالی خود (از 1 مهر 89 تا 29 اسفند 89) توانسته است 21 درصد از پیش بینی سود سال 90 خود را (معادل 183 ریال) پوشش دهد.


3: شرکت برنامه افزایش سرمایه 100 میلیارد ریالی (50 درصدی) از محل سود شرکت و مطالبات حال شده سهامداران را دارد. همچنین شرکت قصد پیشنهاد تقسیم 100 درصد سود کسب شده (879 ریال) را دارد.


4: بین المللی توسعه ساختمان (ثاخت) سهامدار 99.7 درصد آ.س.پ است.


5: مدیر عامل شرکت آ.س.پ NAV این شرکت را حدود 54 میلیارد تومان دانسته است. یعنی به ازای هر سهم در حدود 270 تومان. البته احتمالا منظور ایشان از NAV ارزش دفتری بوده است. زیرا NAV معمولا برای شرکتهای سرمایه گذاری به کار می رود.


6: با توجه به میانگین p/e صنعت ساختمانی در بورس که بین 4 تا 5 است. پیش بینی می شود سهم در قیمت 350 تا 400 تومان عرضه گردد.........
 
بالا