آینده ( بازرگانی آینده سازان بهشت پارس )

alireza a

Very Good Member
کاربر فعال
مغازه ها وغرفه های میدان تره و بار رو که سال 93 یا 94 فروخته بودن و از اون موقع نتونسته این میدون تره و بار رو راه بیاندازه
الان چیو میخواد بفروشه

componic

Very Good Member
کاربر فعال
با سلام خدمت بهشتیان : دوستان به فصل برداشت میوه از درخت آینده نزدیک می شویم و با برنامه ریزی سود فراوانی نصیبمون خواهد شد. چند نکته را واجب دونستم تا خدمت بهشتیان عرض نمایم:
1-اگرچه حضور اقا میثم در آینده قدیمی نیست ولی بنده در سهم لازما شاهد تلاش های فراوان این عزیز بودم و انشالله در سهم آینده از ارتباطات و نقطه نظرات ایشون استفاده خواهیم برد.2- در حرکت مجمع امسال توان سهامداران را مشاهده کردیم دوستانی که نه وکالت دادن و نه حضور پیدا کردن کمی با خودشان خلوت کنند و همراه واقعی گروه در حرکات بعدی باشند . ضمنا از اقا فرزاد ، اقای فرجوند ، اقا احسان و سایر دوستان تشکر ویژه نماییم.3- ما سهامداران با سهامدار عمده بر یک قایق سواریم و هدف رسیدن به ساحل آرامش است همچنانکه از تخریب همدیگر باید بپرهیزیم از حق و حقوقمان دفاع میکنیم و میتونیم زندگی سهامداری مسالمت آمیزی داشته باشیم.4- سهامدار واقعی بهشت به اندازه درصد سهامش خودش را صاحب همه چیز پایانه میداند و با اندک ترقی سهم راضی به فروش نمیشود و اهداف بسیار متعالی دارد.5- حرکات جمعی بسیار مشکل گشا هستند ، پس از مشارکت دریغ نکنید و انشالله راهکاری پیدا کنیم تا ملاقات های حضوری و هماهنگی بیشتری داشته باشیم.6- با راه اندازی پایانه نیاز به همفکری و فعالیت همه ماها حس خواهد شد و انشالله با همکاری به شعار بی نیاز به نفت جامه عمل خواهیم پوشاند. با تشکر

farzadtaksir

Very Good Member
کاربر فعال
بازرگاني صنعتي آينده سازان بهشت پارس (سهامی عام) دارای 417/831/000 سهم با نام با سرمايه اي بالغ بر چهارصد و هفده میلیارد و هشتصد و سی و یک میلیون ريال در اواخر سال 1383 با پشتوانه بيش از 20 سال تجربيات مديريت آن در زمينه صادرات گل و گياه به كشورهاي آسياي ميانه و صدور خدمات فني مهندسي به اين كشورها تاسيس گرديد.

از آنجاییکه بخش کشاورزی مهمترین بخش راهبردی اقتصاد کشوربوده ودراکثر کشورهای توسعه نیافته راه توسعه از طریق کشاورزی هموار شده است، این بخش با درنظر گرفتن امکانات بالقوۀ نهفته درآن همواره به عنوان یکی از بخش های محوری در فرآیند توسعۀ اقتصادی کشورهای درحال رشد محسوب می شود. ضمن اینکه قادر به تغذیه مردم کشور و تامین مواد اولیه بسیاری از صنایع کشور است چنانچه براساس روشها و اسلوب صحیح و براساس برنامه مدون عمل شود، این بخش می تواند با صدور محصولات مختلف چندین برابر نفت که از منابع تجدید ناپذیراست ارز تحصیل نماید. به عنوان شاهدی براین مدعا لازم است ذکر شود ایران دارای 37 میلیون هکتار اراضی مستعد کشاورزی، 90 میلیون هکتار مرتع، حدود 4/12 میلیون هکتار جنگل حفاظت شده، 12 هزار انواع گونه های مختلف گیاهی و حیوانی و100 هزار هکتار اراضی مستعد یرای پرورش آبزیان با ظرفیت تولید یک میلیون تن درسال است. در حالیکه فقط 17 میلیون هکتار از اراضی قابل کشت مورد استفاده قرار می گیرد . ایران در تولید 15 محصول از 25 محصول باغی جهانی رتبه اول را دارد واز نظر تنوع محصولات باغی رتبه سوم جهان را داراست . اما از 22 میلیون تن میوه وتره بار تولیدی کشور فقط 2 درصد آن صادر می شود. موارد فوق قسمتی از ظرفیت‌های بالقوه دربخش کشاورزی است که با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی زمینۀ بالفعل درآمدن آنها فراهم می شود. از جمله محصولات کشاورزی ایران با توجه به موقعیت اقلیمی متفاوت، سابقه تولید و وجود تولیدکنندگانی با تجربیات ارزشمند، دارای مزیت نسبی بالقوه می باشد، گل وگیاهان زینتی است.

هدف اصلی این شرکت ایجاد مجموعۀ منسجم پایانۀ صادراتی گل و گیاه و محصولات کشاورزی ، ساخت هتل‌های زنجیره ای ، ساخت رستوران‌های زنجیره ای ، فروشگاه‌های مواد غذایی زنجیره ای و میادین میوه و تره بار با در نظر گرفتن تمام شرایط بهداشتی استاندارد کیفیت ، کنترل قیمت و درنهایت ردیابی محصولات کشاورزی و سرویس دهی به مصرف کنندگان ،اعضاء و سهامداران شرکت و همچنین حضور قدرتمند در بازارهای جهانی می باشد که این مهم با مکان یابی کاملاً علمی و با توجه به تمرکز تولید کنندگان گل و گیاه و محصولات باغی و کشاورزی اعم از مرغ، برنج ، کیوی، سبزیجات ، غلات ، مرکبات و ... و حجم عظیمی از سفرهای مردم شریف ایران به مازندران و تمامی فاکتورهای پیش بینی شده در زمینی به مساحت 5/32 هکتار که اسناد آن در بخش مستندات درج شده است، در حال اجراست.

اين مجموعه شامل امكانات اداري، بازار خريد و فروش، سالن بورس و حراج ، 184 دفتر V.I.P نمايشگاه‌های شيشه اي و دائمی، فضاهای آموزشي و تحقيقاتي، آزمایشگاه مجهز و مدرن 9 سالنه، قرنطينۀ گل وگياه ، كنترل كيفي، سالن بسته بندي، تخليه و بارگيري ،امكانات رفاهي و همچنین دفاتر ادارات دولتی شامل بانک، گمرک ، قرنطینه، استاندارد، بهداشت ، دامپزشکی ، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و موسسه بذر و نهال مي باشد كه علاوه بر حضور خريداران و فروشندگان عمدۀ گل و گياه در مجموعه ، به دليل زيبايي، فضاي مطلوب و معماري چشم نواز دوران هخامنش و كپي برداري از نمادهاي تخت جمشيد و داشتن چشم انداز شمالي درياي نيلگون زيبا وآرام مازندران وچشم انداز جنوبي جنگل هاي انبوه دامنه هاي البرز كه جلوه‌هاي شگفت انگيزي از طبيعت را به نمايش گذاشته اند و بازديد كنندگان داخلي و خارجي بسياري را جذب خواهند كرد.
@dinakhabar

MOHAMADIE

Very Good Member
کاربر فعال
درود بر شما،
این سهم کی باز خواهد شد و با چه قیمتی؟
با سپاس - حسن
بازرگاني صنعتي آينده سازان بهشت پارس (سهامی عام) دارای 417/831/000 سهم با نام با سرمايه اي بالغ بر چهارصد و هفده میلیارد و هشتصد و سی و یک میلیون ريال در اواخر سال 1383 با پشتوانه بيش از 20 سال تجربيات مديريت آن در زمينه صادرات گل و گياه به كشورهاي آسياي ميانه و صدور خدمات فني مهندسي به اين كشورها تاسيس گرديد.

اين مجموعه شامل امكانات اداري، بازار خريد و فروش، سالن بورس و حراج ، 184 دفتر V.I.P نمايشگاه‌های شيشه اي و دائمی، فضاهای آموزشي و تحقيقاتي، آزمایشگاه مجهز و مدرن 9 سالنه، قرنطينۀ گل وگياه ، كنترل كيفي، سالن بسته بندي، تخليه و بارگيري ،امكانات رفاهي و همچنین دفاتر ادارات دولتی شامل بانک، گمرک ، قرنطینه، استاندارد، بهداشت ، دامپزشکی ، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و موسسه بذر و نهال مي باشد كه علاوه بر حضور خريداران و فروشندگان عمدۀ گل و گياه در مجموعه ، به دليل زيبايي، فضاي مطلوب و معماري چشم نواز دوران هخامنش و كپي برداري از نمادهاي تخت جمشيد و داشتن چشم انداز شمالي درياي نيلگون زيبا وآرام مازندران وچشم انداز جنوبي جنگل هاي انبوه دامنه هاي البرز كه جلوه‌هاي شگفت انگيزي از طبيعت را به نمايش گذاشته اند و بازديد كنندگان داخلي و خارجي بسياري را جذب خواهند كرد.
@dinakhabar

یا مهدی ادرکنی

Very Good Member
کاربر فعال
بازگشايي نماد معاملاتي (آينده1)98/5/12 10:12
کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شرکت بازرگاني صنعتي آينده سازان بهشت پارس (آينده1) پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام و عدم اظهارنظر نسبت به صورت هاي مالي سال منتهي به 1397/12/29 و افشاي اطلاعات بااهميت-گروه ب، از طريق انجام حراج ناپيوسته و با اعمال يك مرحله پيش گشايش 30 دقيقه اي، امروز شنبه مورخ 1398/05/12 آماده انجام معامله مي باشد. لازم به ذكر است در صورت تاييد كشف قيمت پس از انجام حراج ناپيوسته و حذف سفارشات باقيمانده، انجام معاملات در نماد مذكور به صورت حراج پيوسته در دامنه مجاز قيمتي امكان پذير است. همچنين در صورت عدم كشف قيمت، بازگشايي مجدد نماد معاملاتي مذكور پس از حذف سفارشات مجددا اطلاع رساني مي گردد. مدير عمليات بازارهاي خارج از بورس

سهامدارخرد

Very Good Member
کاربر فعال
بازهم تاکید میکنم
گنج طلا رو به قیمتهای نازل نفروشید
برید ده برابر شدن بعضی سهامها رو ببینیداز پارسال تاحالا بعد بفکر فروش تو این قیمت ها باشید
بهشت چهارسال پیش قیمت 400 تومان رو دیده
حالا دیگه خود دانید

sahell

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان میشه بفرمائید شرکتی که 40 میلیارد تومان وام گرفته وبا اصل وفرعش باید سالی 10 میلیارد تومان بپردازه تازه کل محصولات کشاورزی شما شامل کیوی - پرتقال - لیمو شیرین و برنج هست چجوری میتونه معادل سرمایه اش یعنی 100 تومان سود بده ؟ البته شاید با توجه به رابطه ویژه با دولت و شخص جناب اقای مش.... رانت بزرگی پشتش باشه اله اعلم اگر کسی گردش مالی این میوهها و گل رو در کشور بده با امار و مبلغ بیشتر میشه صورتهای مالی رو و نیز شایعاتشو برری کرد فعلا که متاسفانه یک شرکت با بدهی بسیار بزرگ و سهم شناور ازادش که باعث تقویت اعتماد به هم میشه بسیار ناچیزه و از این نظر هم ریسکش زیاده
سلام. سوال من هم همینه. من امروز خیلی مقاومت کردم تا نفروشم. کسی میدونه ای شرکت با فرض راه اندازی امسال و سال دیگه چه قدر سود می سازه؟ نکنه باز اسیر سفته بازها بشیم!!

sahell

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازهم تاکید میکنم
گنج طلا رو به قیمتهای نازل نفروشید
برید ده برابر شدن بعضی سهامها رو ببینیداز پارسال تاحالا بعد بفکر فروش تو این قیمت ها باشید
حالا دیگه خود دانید
آقا این گنج رو میشه کمی شفاف کنید تا خیال ما هم راحت بشه.

سهامدارخرد

Very Good Member
کاربر فعال
آقا این گنج رو میشه کمی شفاف کنید تا خیال ما هم راحت بشه.
با دلار چقدر؟

همین جمله خودش یه گنج هست
بقیه اش بماندواسه شفاف سازی شرکت درمورد افزایش سرمایه وراه اندازی و بخشودگی و ......
که هرکدومش یه پرش قیمتی خواهد داشت

sahell

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با دلار چقدر؟

بقیه اش بماندواسه شفاف سازی شرکت درمورد افزایش سرمایه وراه اندازی و بخشودگی و ......
والا چون چهار سال پیش ۴۰۰ بوده دلیل خوبیه!!!

sahell

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سود سازی چه قدر؟ امسال سال بعد و ...
با دلار چقدر؟

sahell

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
البته من خوشحال میشم سهم رو ۲۰۰۰ بفروشم ولی کمی نگرانم. دوستان با تجربه در این سهم کمی راهنمایی کنند.

سهامدارخرد

Very Good Member
کاربر فعال
توقف نماد معاملاتي (آينده1)98/5/13 11:15
کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران،به اطلاع مي‌رساند؛ نماد معاملاتي (آينده1) به دليل افشاي اطلاعات با اهميت مصاديق گروه (ب) براي شرکت بازرگاني صنعتي آينده سازان بهشت پارس ‌متوقف خواهد شد. بديهي است نماد مذکور حداکثر دو روز کاري پس از توقف و با اعلام اين مديريت، از طريق حراج ناپيوسته بازگشايي خواهد شد. مديريت عمليات بازارهاي خارج از بورس

MOHAMADIE

Very Good Member
کاربر فعال
درود بر شما،
سهم کی باز خواهد شد ؟
با سپاس - حسن

توقف نماد معاملاتي (آينده1)98/5/13 11:15
کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران،به اطلاع مي‌رساند؛ نماد معاملاتي (آينده1) به دليل افشاي اطلاعات با اهميت مصاديق گروه (ب) براي شرکت بازرگاني صنعتي آينده سازان بهشت پارس ‌متوقف خواهد شد. بديهي است نماد مذکور حداکثر دو روز کاري پس از توقف و با اعلام اين مديريت، از طريق حراج ناپيوسته بازگشايي خواهد شد. مديريت عمليات بازارهاي خارج از بورس

fc-

Very Good Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان قدیم و جدید
بنده شاید از قدیمی ترین سهامداران عمده این سهم بودم و از سال 90 باهاش بودم
اما شنبه آخرین سهمام رو هم فروختم
امیدورام بقیه دوستان و تازه واردها سود خوبی ببرن اما بنظرم این سهم تا اینجاش هم خیلی خوب اومده بالا
تو این مدت 8 سال بارها با مدیریت شرکت جلسه داشتم ، ولی در کل این شخص خیلی جالب نیست شخصیتش....
من یکی که دق کردم از دست ایشون با وعده های دروغینی که میداد
بازم در پایان امیدوارم دوستانی که دارن این سهمو سود بکنن
یا حق

علی اکبر حق طلب

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام خدمت دوستان قدیم و جدید
بنده شاید از قدیمی ترین سهامداران عمده این سهم بودم و از سال 90 باهاش بودم
اما شنبه آخرین سهمام رو هم فروختم
امیدورام بقیه دوستان و تازه واردها سود خوبی ببرن اما بنظرم این سهم تا اینجاش هم خیلی خوب اومده بالا
تو این مدت 8 سال بارها با مدیریت شرکت جلسه داشتم ، ولی در کل این شخص خیلی جالب نیست شخصیتش....
من یکی که دق کردم از دست ایشون با وعده های دروغینی که میداد
بازم در پایان امیدوارم دوستانی که دارن این سهمو سود بکنن
یا حق
همین که صادقانه میگی فروختی خیلی خوبه ولی به نظرم بزودی از فروشت سخت پشیمان خواهی شد

بالا