آینده ( بازرگانی آینده سازان بهشت پارس )

120

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم هدف 500را برای یک ماه اینده طی خواهد کرد من تک سهم صدرا شدم خاطر دوری از بازار ولی نقدینگی 50میلیونی امروز دستم رسید دوشنبه اجاز وروددرمحدوده190تا200بده میخرم تا230هم خریدارم

sahell

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بوی افزایش سرمایه از محل تجدید میاد !! حواستون باشه
راست و دروغ گردن راوی!! ولی مثل اینکه نامه آن ارسال شده. اینقدر از عابدینی دروغ شنیدیم که برای من هم سخت دیگه باورش!!!

سهامدارخرد

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم هدف 500را برای یک ماه اینده طی خواهد کرد من تک سهم صدرا شدم خاطر دوری از بازار ولی نقدینگی 50میلیونی امروز دستم رسید دوشنبه اجاز وروددرمحدوده190تا200بده میخرم تا230هم خریدارم
الان رو 188 هرچی بخوای میدن
مچ دوم هم هست تازه

120

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب سهامدار خرد چند سال سابقه بورسی داری بنده خوب خدا کل بورس حدود 4درصد منفی خورده که سابقه نداره حالا دلیلشم کار ندارم برای چی منفی خورده خوب وبو جز چند تا انگشت شمار تو مثبت یاصفن انتظار داری این سهم صف 10میلیونیش تو مثبت بشینه واز صف بیرون نره خب با این بازار میاذ پایین تر طی دو یا سه روز کاریش میخره هر دفعه 10درصد پایین تر ومگه مغز خر خورده سهمو بالاتر بخره منفی تر وبه تعداد میخره وکیفشو میبره واگه خبری در سهم باشه قطعا خودشو تو چارشنبه وهفته دیگه نمایان میکنه به خرید فروشاش باید توجه کرد طی 2یا3جلسه کاری

بابک وطن پرست

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
متاسفم برای خودم که بزرگترین اشتباه زندگیم را کردم و به حرف دکتر بابک واقای محمدی دکتر وحید و اقای بزرگی و..... گوش نکردم وسهامداری کردم عابدینی بعد از 7 سال تازه فهمیده که بی سوادی بیش نیست و مثل .... تو گل گیر کرده و نمی داند چه غلطی بکند شنیده شده مشاور بورسی گرفته از پارسال تا امسال که مجمع نزدیک است از لحاظ کدالی هیچ کاری نکرده درست مثل 7 سال گذشته ؟؟؟؟؟ خداوکیلی مدیرعامل به این ضعیفی در دنیا وجود ندارد حیف از این همه زمین و املاک و مجوز هایی که به یک ادم هوس ... و نزول خورو بسیار بی عاطفه و بی احساس و بی وجدان دادند؟/ حالا هم فقط به فکر افزایش سرمایه از اورده است تا بتواند گنده کاری ها و افتضاحات خود را با پول سهامداران بی نوا پوشش بدهد و بدون شک پولی از طرف او به شرکت وارد نمی شود و میخواهد طلب خود را از این طریق زنده کند ؟ تمام این صحبت ها و ناراحتی ها بدلیل گرفتاری هایی است که این حرام زاده برای من و بسیاری از سهامداران درست کرده و اینقد رمی نویسم تا بلکه از من شکایت کند و در دادگاه اسنادی از......بودن این تخمه سگ رو میکنم این بشر تنها فکری که میکند رفتن به روسیه و...... برای افکار پلید و زشت خود است و تنها هنری که دارد همین است .بیچاره سهامداران ساده لوح که هنوز از ایشان طرفداری میکند که البته به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسند و می دانم که از فشار زندگی و سرمایه ای که چند ساله در دستان این خون اشام دادند وفکر میکنند که عابدینی دلسوز سهامداران است وتازه بازم میگه پول جدید بدهید این بشر بجای صادرات و درامدزایی با بی شرفی نزول میگیرد .یک روزی از سهامداران و شکایت و اعتراض می ترسید ولی حالا که متوجه شده در این مملکت کسی کاری با او ندارد و سهامداران هم خسته و افسرده شده اند ونفسی هم برای اعتراض نمانده با خیال راحت فرصت سوزی میکند .

بهشت پارس

Well-Known Member
کاربر فعال
توصیه به سهامداران قدیمی .

فردا به احتمال خیلی خیلی زیاد آخرین فرصت ورود است

سهم به خاطر تعدیل مثبت سنگین بسته خواهد شد .

شکوفایی شرکت آینده سازان بهشت پارس را به همه سهامداران تبریک میگویم امیدوارم قیمت سهم به جایی برسد که تمام زیانهایی چند ساله سهامداران را جبران کند .

seyyd

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
توصیه به سهامداران قدیمی .

فردا به احتمال خیلی خیلی زیاد آخرین فرصت ورود است

سهم به خاطر تعدیل مثبت سنگین بسته خواهد شد .

شکوفایی شرکت آینده سازان بهشت پارس را به همه سهامداران تبریک میگویم امیدوارم قیمت سهم به جایی برسد که تمام زیانهایی چند ساله سهامداران را جبران کند .
سلام از شما متشکریم که

14318

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
50 درصد از سهام من در قيمت 140 روز عرضه اول خريد شده و 50 درصد در قيمت حدود 260 تومن
لعنت بر ع ا ب د ي ن ي

آینده..بهشت..الماس

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ازشما متشکریم که ؟
که چی؟
که یه نوسان تپل دیگه میخوان بگیرن؟
سلام
به نظر نمیاد نوسانی در کار باشد،که اگر بود تا حالا مشخص شده بود
به نظرم این دفعه این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست!!
به احتمال بسیار زیاد خبرهای توپی در راه هست

سید حسینی

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام خدمت دوستان و سهامداران قدیمی و دوست داشتنی بهشت پارس

تمام خبرهای دوستان در شش هفت ماه گذشته اطلاع رسانی کردند عین حقیقت بوده که متاسفانه در پروسه اداری زمان بر شد والان به حول قوه الهی همشون درحال عملیاتی شدن هستند

انشاءالله وبه امید خدا امسال سهام بهشت پارس یکی از بهترین‌های بازار سرمایه خواهد شد
التماس دعا دارم از تمامی دوستان

بالا