آینده ( بازرگانی آینده سازان بهشت پارس )

mr_reza110

Very Good Member
کاربر فعال
از سوی سازمان بورس ؛
مجوز افزایش سرمایه بهشت پارس صادر شد
مدیر عامل بهشت پارس گفت:سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز افزایش سرمایه یکصد میلیارد ریالی بهشت پارس را صادر کرد، و بزودی این پذیره نویسی در فرابورس انجام می شود.


مدیر عامل بهشت پارس گفت:سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز افزایش سرمایه یکصد میلیارد ریالی بهشت پارس را صادر کرد، و بزودی این پذیره نویسی در فرابورس انجام می شود.

یعقوب عابدینی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، با بیان مطلب فوق افزود:بهشت پارس هم اکنون 400 میلیارد ریال سرمایه اسمی دارد که بزودی 74 میلیون سهم به قیمت هر سهم 1400 ریال،‌ به عنوان سلب حق تقدم سهام از طریق فرابورس منتشر می کند و این وجوه صرف ثبت افزایش سرمایه 25 درصدی شرکت می شود.

وی افزود:در این پذیره نویسی یکصد میلیارد ریال نقدینگی را به دست خواهد آمد و برای تکمیل فاز یک بزرگترین پایانه صادراتی خاورمیانه در تنکابن صرف می شود.

عابدینی تصریح کرد: این پایانه که یکی از پروژه های ملی کشور محسوب می شود قرار است تا پایان سال فاز یک آن با حضور ریاست محترم جمهوری افتتاح گردد.

وی درادامه یادآور شد: جلسه معارفه شرکت آینده سازان بهشت پارس (سهامی عام) به منظور ورود به فرابورس ایران، هفته آینده برگزار می شود.

مدیر عامل بهشت پارس گفت: در این جلسه که با حضور مدیران بازار سرمایه ایران، ‌کارگزاران، مدیران سرمایه گذاری شرکت های سرمایه گذاری و فعالان بازار سرمایه برگزار می شود،‌ مدیران بهشت پارس وضعیت این شرکت را تشریح و درخصوص عملکرد،‌ وضع مالی، برنامه های آتی و نحوه ورود به بازار سهام را توضیح خواهند داد.

دوستان جاي بحث آينده سازان بهشت پارس را در تالار خالي ديدم ......اين تاپيك را براي مباحثه و تبادل نظر ايجاد نمودم
انشاله كه مفيد واقع گردد.
 

mr_reza110

Very Good Member
کاربر فعال
آغاز پذیره نویسی بهشت پارس از روز سه شنبه
پرس آنلاین:مدیر بازار فرابورس از پذیره نویسی سهام سلب حق تقدم در افزایش سرمایه شرکت بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس از روز سه شنبه 12 مهر به مدت 30روز خبر داد.


امیر هامونی با اعلام این خبر گفت:شرکت بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس قصد دارد 74میلیون سهام جدید ناشی از سلب حق تقدم در افزایش سرمایه خود را با در نظر گرفتن صرف سهام از از روز سه شنبه 12 مهر تا 11آبان به مدت 30روز و ،به قیمت 1400ریال در فرابورس پذیره نویسی کند.

وی افزود:سرمایه شرکت 400میلیاردریال است ، با توجه به این که 74 میلیون سهم پذیره نویسی می شود و تعداد 26میلیون سهم از محل اضافه ارزش سهام به سهامداران قبلی ،به عنوان سهام جایزه داده می شود سرمایه شرکت به 500میلیارد ریال افزایش می یابد و این افزایش سرمایه از طریق سلب تمام حق تقدم و فروش سهام با صرف تامین می شود.

هامونی در خصوص تعداد سهام پذیره نویسی توضیح داد: حداقل تعداد سهام برای پذیره نویسی 5هزار سهم و حد اکثر5میلیون سهم تعیین شده است و پذیره نویسی برای هر شخص حقیقی یا حقوقی بیشتر از تعداد تعیین شده با تایید کتبی شرکت کارگزاری پارسیان امکان پذیر است.

وی در خصوص داشتن کد معاملاتی تاکید کرد: تمام خریداران برای خرید سهام نیاز به کد معاملاتی دارند و در صورت نداشتن کد ،می توانند با مراجعه به یکی از کارگزاری های فرابورس به درخواست کد معاملاتی اقدام کنند و پذیره نویسی را از طریق شبکه کارگزاری فرابورس انجام دهند.
 

mr_reza110

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان لطفا نظرات و اطلاعات خود را در باره بهشت پارس جهت مباحثه به اشتراك بگذارند.... ممنون
 

mr_reza110

Very Good Member
کاربر فعال
آيا آينده سازان بهشت پارس ، سهامداران خودرو را بهشتي خواهد كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 

حامی

Very Good Member
کاربر فعال
***صرفا جهت اطلاع***

با سلام و احترام

آینده سازان بهشت پارس
از هفته گذشته پذیره نویسی شروع شده وهمه به هراندازه که بخواهند می توانند بخرند(فرصت بسیار مناسب)
===گزارش 6 ماهه در حال تهیه است که حکایت از پوشش سود24 ریالی دارد(در حالی که هنوز به بهره برداری نرسیده!)
===پس از اتمام پذیره نویسی هیئتی از شرکت جهت پاره ای مذاکرات عازم افغانستان خواهند شد
===فاز1 پروژه تا پایان سال قطعا با حضور رئیس جمهور به بهره برداری خواهد رسید
===طبق اظهارات مدیر عامل پس از عید زیر300 سهامدار عمده خریدار خواهد بود
===سال91 شرکت 150% افزایش سرمایه دارد
===تا5 سال آینده سرمایه شرکت از 50 میلیارد تومان به500 میلیارد تومان افزایش خواهد یافت
===چند روز آینده یک سهامدار عمده تعداد قابل توجهی خرید خواهد کرد

***آقای عابدینی مدیر عامل شرکت سوابق بسیار درخشانی دارد و مدیری بسیار لایق می باشند که در آینده ای نه چندان دور بیشتر آشنا خواهیم شد.

***با بررسی های به عمل آمده توسط یک تیم هلندی چنانچه این مهم (بهره برداری کامل از پروژه بهشت پارس)عملیاتی شود دیگر حتی یک بشکه نفت از این کشور صادر نخواهد شد.


دوستان عزیز مطالب فوق چکیده ای از جلسه 3 ساعته امروز بنده و تعدادی از دوستان با مدیر عامل محترم بهشت پارس بود.

+++++++++++فقط جهت اطلاع دوستان و توصیه ای به خرید نیست+++++++++++

موفق و موید باشید.
 

west

Member
عضو تازه


با سلام .
در صورت امکان لطف کنید و اطلاعات جامع تری را در مورد این سهم به عموم اطلاع رسانی کنید.​
 

حامی

Very Good Member
کاربر فعال
سهمی است بسیار مناسب وپس از عاشورا نمادش باز خواهد شد.
 

gereh

Member
عضو تازه
بهشت پارس در فرابورس درج شد

شرکت آینده سازان بهشت پارس پس از احراز کلیه شرایط پذیرش، بعنوان بیست و نهمین نماد معاملاتی در فهرست شرکت­های بازار پایه فرابورس درج شد.
پیش بینی می شود معاملات سهام این شرکت از اوایل دی ماه در فرابورس آغاز گردد.
 

AMIN00

Very Good Member
کاربر فعال
آیا ممکن است این سهم هم سرنوشت سنوین را پیدا کند ؟
 

حمیدان

Very Good Member
کاربر فعال
به دوستانی که به این سهم علاقمندند جدا توصیه میکنم صورتهای مالی پذیرش در فرابورس و جدید را بخوانید و تحلیل کنید
 

اسپرلوس

Very Good Member
کاربر فعال
سهم بسیار آینده داری است و اگر طبق طرح توجیهی افزایش سرمایه، بتواند برای سال بعد 100 تومان به ازای هر سهم سود اعلام کند باید گفت که در قیمتهای کنونی اکازیون است.
یکی از مزیت های این سهم رابطه بسیار نزدیک مدیر شرکت با دولت هست که مجوزهای بسیار زیادی رو برای شرکت دریافت کرده است و در اینده نزدیک به بورس گل کیاه و محصولات کشاورزی باقابلیت صادرات محصولات و عرضه اونها در میادین خود شرکت تبدیل خواهد شد. ضمن اینکه قیمت کلیه محصولات کشاورزی نیز با توجه به عرضه و تقاضا در این مجموعه مشخص خواهد شد.
 

mr_reza110

Very Good Member
کاربر فعال
گشايش نماد شركت بازرگاني و صنعتي آينده سازان بهشت پارس (بهشت1) 90/10/5 10:45
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 0274/الف/90 مورخ 1390/09/30 اين مديريت، امروز دوشنبه مورخ 1390/10/05 نماد معاملاتي شركت بازرگاني و صنعتي آينده سازان بهشت پارس در نماد بهشت1 و نمونيك bhep1 و آيزين كد iro7bhep0001 ، در بازار پايه فرابورس ايران گشايش مي يابد. در اين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: 1.نماد معاملاتي شرکت بدون محدوديت دامنه نوسان قيمت، با مرحله پيش گشايش، گشايش مي يابد. 2.مطابق با ماده 5 دستورالعمل معاملات در بازار پايه، سفارش هاي خريد و فروش مي بايست از نوع سفارش محدود باشد. 3.محدوديت حجمي خريد براي اين نماد معاملاتي 10،000 سهم تعيين مي گردد. 4.قيمت پاياني معاملات بر اساس ميانگين موزون قيمت هاي معامله شده تعيين مي گردد. 5.از روز پس از گشايش، دامنه نوسان قيمت به ميزان 5 درصد قيمت پاياني روز معاملاتي قبل تعيين مي گردد. اکيداً توصيه مي گردد، متقاضيان محترم قبل از هرگونه اقدام جت فعاليت در بازار پايه فرابورس ايران، دستورالعمل اجرايي نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در بازار پايه فرابورس ايران (قابل دسترسي در سايت فرابورس- بخش بازار پايه) را م
 

حمیدان

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان میشه بفرمائید شرکتی که 40 میلیارد تومان وام گرفته وبا اصل وفرعش باید سالی 10 میلیارد تومان بپردازه تازه کل محصولات کشاورزی شما شامل کیوی - پرتقال - لیمو شیرین و برنج هست چجوری میتونه معادل سرمایه اش یعنی 100 تومان سود بده ؟ البته شاید با توجه به رابطه ویژه با دولت و شخص جناب اقای مش.... رانت بزرگی پشتش باشه اله اعلم اگر کسی گردش مالی این میوهها و گل رو در کشور بده با امار و مبلغ بیشتر میشه صورتهای مالی رو و نیز شایعاتشو برری کرد فعلا که متاسفانه یک شرکت با بدهی بسیار بزرگ و سهم شناور ازادش که باعث تقویت اعتماد به هم میشه بسیار ناچیزه و از این نظر هم ریسکش زیاده
 
بالا