آکنتور ( کنتورسازی ایران )

mehrdad_099

Well-Known Member
کاربر فعال
قابل توجه چارپایان عزیز قبل از اینکه دانسته های خود را نشخوار کنید لطف به مکان آن هم توجه کنید .

amini1856

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز کاملا از نوع حرف هاتون مشخصه که اولا تجربه ی کمی در بورس دارین و دوم اینکه سرمایه تون یه قرون و دوزاره. آخه عزیزم اونی که سرمایش زیاده بخواد با تحلیل تکنیکال روی حمایت، سهمی رو بخره هنوز شروع به خرید نکرده سهم صف خرید میشه. کسانی که سرمایشون زیاده مجبورن تحلیل بنیادی انجام بدن و فقط نیم نگاهی به تحلیل تکنیکال داشته باشن. من 12 سال پیش که با هفتصد هزار تومن تازه وارد بورس شده بودم با تحلیل تکنیکال سود می کردم و به ریش بقیه میخندیدم.
با سلام. دوست گرامی. درست حدس,زدید. من سرمایه ام کم هست . ولی اون کسایی که سرمایشون زیاد هست هیچ وقت دنبال کدال نمی روند. برای بدست آوردن اطلاعات مالی یک شرکت بورسی فقط کافیه که چند تاسکه ناقابل رو کادوپیچ کنید و یه شب مدیر مالی یا یکی از مدیران ارشدشرکت رو دعوت کنید رستوران و بعد از تقدیم کادو گزارش کاملا مبسوطی از روند تولید و سود سازی و ترازنامه و سود وزیان و پیش بینی بودجه و طرح توسعه و خریداران شرکت و تامین کنندگان مواد اولیه و .... را دریافت کنید. بازهم میبینید که کدال بدرد نمیخوره. کدال فقط برای دانشجوهای حسابداری خوبه تا حسابسازی رو یاد بگیرند. شب خوش

خوش خیال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدایش چه آدمای نفهم و *** و خودخواه و دریک کلام گاوی تو بورس فعالیت میکنن. شما بخودت نگیر

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
الاغ تویی که هنوز چشمت به گزارشای صد درصد دروغ کدال هست. اگه یه ذره شعور داشتی میرفتی تحلیل تکنیکال یاد میگرفتی و روی حمایت ها خرید میکردی و روی مقاومت ها میفروختی. اینقدر هم گریه و زاری نمی کردی.
هیچی برای گفتن نداری من رو مزدور مدیرای بورس اعلام می کنی. معلومه از اون طرفدار های احمدی نژادی که حاضر نیستی قبول کنی این آقا کل مملکت رو به یغما برد و هنوز هم با حمایت رهبری مشغول خدمت هست.
من از هیچ کس حمایت نکردم الاغ عزیز. فقط گفتم تو سیستمی که کلش رو فساد گرفته باید با سواد بود و مجهز به علم روز. حالا شما هم ناراحتی برو همون پیش کدال جونت.
بر عکس شما نباید بیای تو بورس چونکه بورس محل انتقال ثروت از افراد عجول و طمع کار به افراد صبور و با سواده. اگر شما سبد خرید داشتی و سهم پر ریسکی مثل کنتور نهایت ۱۰درصد سبد شما بود اگر روی ۸۰۰۰تومن هم خریده بودی و ۲۰۰۰تومن هم میفروختی زیان سبدت نهایت ۸درصد میشد که امکان جبران آن به راحتی میسر بود. اگر میبینی من اینجا مینویسم علتش این هست که چند نفر مطالب من را بخوانند شاید به خود بیایند و تو قیمت پیک با همه سرمایه وارد نشوند و مثل یک عده بد بخت نشوند. وگرنه کاری نداره منم بیام به مدیر عامل کثیف کنتور و بورس و حسابرس و .... فحش بدم و زیر پست هام هم کلی تشکر بخوره.هر چند نرود میخ آهنی در سنگ.
واقعا خوب اسمی واسه خودت گذاشتی. رویای بورس بازان واقعا تویی بالاخره یکی باید رو پیک قیمت بخره دیگه. قرار نیست هر بی سوادی بیاد تو بورس سریع پولدار بشه. هیچ سهمی هم تا ابد نه پایین میره نه بالا. باید چند سال مطالعه و تجربه کنی تا بفهمی کدوم سهم سفته بازیه کدومش رشدش واقعیه. بچه جون به جای اینکه دنبال سهم های آشغال خودرویی و بانکی و کنتور و .... باشی باید با سهم هایی که متصل به قیمت جهانی هستند کار کنی. باشه طمع کار جون.
با سلام. دوست گرامی. درست حدس,زدید. من سرمایه ام کم هست . ولی اون کسایی که سرمایشون زیاد هست هیچ وقت دنبال کدال نمی روند. برای بدست آوردن اطلاعات مالی یک شرکت بورسی فقط کافیه که چند تاسکه ناقابل رو کادوپیچ کنید و یه شب مدیر مالی یا یکی از مدیران ارشدشرکت رو دعوت کنید رستوران و بعد از تقدیم کادو گزارش کاملا مبسوطی از روند تولید و سود سازی و ترازنامه و سود وزیان و پیش بینی بودجه و طرح توسعه و خریداران شرکت و تامین کنندگان مواد اولیه و .... را دریافت کنید. بازهم میبینید که کدال بدرد نمیخوره. کدال فقط برای دانشجوهای حسابداری خوبه تا حسابسازی رو یاد بگیرند. شب خوش

اوضاعت خیلی خرابه مزدور ابله .
بالاخره چند چندی با خودت ؟ فعالیت در بورس ایران احتیاج به چی داره ؟ سواد ؟ بررسی قیمتهای جهانی ؟ تکنیکال ؟ رانت ؟ سکه ؟

خیلی تعطیلی ها
نمردیم و معنای سواد رو فهمیدیم . البته یک سخن شنیدن از یک مزدور هم لطفی دارد .

amini1856

Well-Known Member
کاربر فعال
اوضاعت خیلی خرابه مزدور ابله .
بالاخره چند چندی با خودت ؟ فعالیت در بورس ایران احتیاج به چی داره ؟ سواد ؟ بررسی قیمتهای جهانی ؟ تکنیکال ؟ رانت ؟ سکه ؟

خیلی تعطیلی ها
نمردیم و معنای سواد رو فهمیدیم . البته یک سخن شنیدن از یک مزدور هم لطفی دارد .
مثل اینکه جنابعالی هم تو کنتور گیت بد جور ضرر کردی. اگه میخوای ضررت جبران بشه با سیگنال های اعلامی من خرید کن. ولی مرد باش اگر سود کردی بیا اینجا اعلام کن . ارادتمند شما مزدور سازمان بورس.

هوشنگ ٢

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
يكي از وكيلهاي اون ملعون كه از ظلم طرف دفاع ميكنه سميه شاه حسيني ، دفترشم ملاصدراست ،

mohamadzakeri

Well-Known Member
کاربر فعال
يكي از وكيلهاي اون ملعون كه از ظلم طرف دفاع ميكنه سميه شاه حسيني ، دفترشم ملاصدراست ،
در دعاوی حقوقی پنجاه درصد ذیحق هستند و پنجاه درصد بوسیله وکلای نجس العین ( نه همه وکلا) برای خودشان حق میسازند. اغلب وکلا سمت ناحق را میگیرن چون میدونن طرف کارش مشکل داره و تو پیچ و خم دادگاه ها کار طولانی میشه، طرف را مثل گاو شیرده میبینند که میشه دوشیدش فکر این هم نیستن که که این درآمد حلال هست یا حرام، اصلا به این چیزها اعتقاد ندارن. اونها یک دنیای دیگه دارن.

هوشنگ ٢

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
توي اين پرونده چرا فقط عاملي بازداشته و بقيه كساني كه ميليوني سهام فروختند و ميلياردي به جيب زدن ، حتي ده برابر عاملي پول گيرشون اومده بازداشت نميشن ؟ اين عامليو كردن قربانيه خودشون

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
توي اين پرونده چرا فقط عاملي بازداشته و بقيه كساني كه ميليوني سهام فروختند و ميلياردي به جيب زدن ، حتي ده برابر عاملي پول گيرشون اومده بازداشت نميشن ؟ اين عامليو كردن قربانيه خودشون
از کجا معلوم همون هم بازداشته

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هیچی نیست هیچی ؟ همش فیلمه . نهایتش یکی دروغ پراکنی کرده و یه چند روزی زندان براش میبرن که دیگه دروغ نگه مثلا . که اونم چون الان بازداشت هست جزو ایام زندان حساب میشه .یعنی یه چیزی طلبش میشه . سهامدارا هم تقصیر خودشونه این همه سود کردن این دفعه اشتباه کردن باید دقت میکردن تو قمارشون ببخشید تو خریدشون .......... ای تو این ق ا ن و ن .......

هوشنگ ٢

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
هیچی نیست هیچی ؟ همش فیلمه . نهایتش یکی دروغ پراکنی کرده و یه چند روزی زندان براش میبرن که دیگه دروغ نگه مثلا . که اونم چون الان بازداشت هست جزو ایام زندان حساب میشه .یعنی یه چیزی طلبش میشه . سهامدارا هم تقصیر خودشونه این همه سود کردن این دفعه اشتباه کردن باید دقت میکردن تو قمارشون ببخشید تو خریدشون .......... ای تو این ق ا ن و ن .......
قانون چه عرض كنم مضخرفه و زور و ظلم

هوشنگ ٢

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا ديگه اميدي به اين زندگي ندارم ، وضع مردم هر روز خرابتر ميشه ، اگرم كسي كلاهتو بر نداره و پولتو نخوره ، زلزله و سيل و آتش سوزيو و سقوط هواپيما و الودگي هوا و پرايدو ، اب الوده و گرانيو غذاهاي هورمونيو و داروهاي تقلبيه اين دكترها و خشكسالي و موسسات مالي و اعتباري و سرطان و ام اسو و ...... نميزاره زندگي كنيم ،

هوشنگ ٢

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
عاملي سهم ناچيزي از اين كلاهبرداري دستشه و افراد ديگه اي هستن كه ميلياردي به جيب زدن ، و قوه قضاييه تنها عامليو بازداشت كرده و همه تقصيرهارو گردن اون انداخته كه سرمون با عاملي گرم بشه و شر به بالاييها نرسه ، اخشرم به احتمال قوي سرشو زير اب ميكنن و داستان رو ختمش ميكنن و خودشون با پولها صفا ميكنن ، كاشكي سهامدارها از بقيه هم شكايت كنن و فقط به عاملي بسنده نكنن ، باور كنين عاملي سهم ناچيزي دستشه و ادمهاي كله گنده پولهاي ميلياردي خوردن ، اينها سرتونو با عاملي گرم كردن كه به بقيشون گير ندين ، توي پلاكاردهاتون فقط ننويسين كنتور و عاملي ، كدها و اسامي كه ميلياردي به جيب زدنم بنويسين كه فكر نكنم ماها نميدونيم

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صددانه مسئول،دسته به دسته
بی نظم وترتیب،هر‌جا نشسته

هردانه ای هست،خوشحال وخندان
جیب گشادی،در جامه ی آن

مسئول هاراپیچیده باهم
درلایه ی رانْت پروردگارم

هم‌ بانفوذ وهم مایه دارند
باگونی پول،فکر فرارند