آکنتور ( کنتورسازی ایران )

مهیار نمکچیان

New Member
عضو تازه
نظر دوستان در مورد تولید کنتورهای الکترونیکی و
همچنین eps سال 86 چیه ?
مثل اینکه کنتورسازی حرکتش رو داره شروع می کنه :x

مهیار نمکچیان

New Member
عضو تازه
تعدیل eps از 102 به 204 معادل 100%
تغییر قیمت 14%
واقعا تو چه بازاری داریم کار می کنیم .
بااین قیمت و شرایطی که داره انتظار میره در میان مدت و بلند مدت روند خوبی رو داشته باشه
البته این فقط نظر من خوشحال می شم نظر دوستان رو هم بدونم

حلال خور

New Member
عضو تازه
يكي از مهمترين دلائلش ميتونه ماجراي شكست پي به اي سهام با پي به اي بالا باشه كه ظاهرا دامن اين سهم رو هم گرفته!
راستي اين سهم هنوز مجمعش رو برگزار نكرده؟! اگه اين طوريه كه واقعا ارزنده است و بهتون قول ميدم بعد از برگزاري مجمع و تقسيم سود با افزايش قيمت بازگشايي بشه!!!
مجمعش كي برگزار ميشه؟

unartig

New Member
عضو تازه
البته من منظورم اين نبود كه بعد از 8 ماه خوب مي شه اما اگر اين خوب شدني باشه بعداز8 ماه خودشو نشون مي ده فقط كافيه يكي ازگزارشهاي 3 يا 6 ماهه سال پيش يا سالهاي پيشو بخوني متوجه مي شي ;)

اشکان

New Member
نارنجی سابق
تعدیل eps از 102 به 204 معادل 100%
تغییر قیمت 14%
واقعا تو چه بازاری داریم کار می کنیم .
بااین قیمت و شرایطی که داره انتظار میره در میان مدت و بلند مدت روند خوبی رو داشته باشه
البته این فقط نظر من خوشحال می شم نظر دوستان رو هم بدونم
دوست عزیز روند منفی سودآوری و تعدیلات منفی این سهم در سالهای گذشته سهامداران آنرا بی اعتماد کرده.همچنین تقسیم سود پایین شرکت هم مزید بر علت شد تا این سهم به دو دلیل ذکر شده بالا از سال 83 و به خصوص بعد از افزایش سرمایه با سیر نزولی همراه باشد.از دیگر نقاط ضعف این سهم نیازمندی آن به کیت های برد دیجیتال کنتورهای برق است که از کارخانه آکتاریس فرانسه باید وارد کشور شود و از سال گذشته تاکنون این شرکت با وجود مشکلات تحریم نتوانسته به اندازه کافی از این کیت ها وارد کرده و به اندازه پیشبینی خود تولید را پوشش دهد.ولیکن هم اکنون اخباری شایع شده که این شرکت توانسته این کیت ها را خریداری و وارد کشور کند و میتواند پیشبینی تولید خود را پوشش دهد که باید در این زمینه بیشتر تحقیق کرد
شاد باشید

مهیار نمکچیان

New Member
عضو تازه
دوستان صحبت های شما درست ولی این رو هم مد نظر داشته باشید که از سال 83-84 بدلیل اینکه بازار کنتورهای مکانیکی اشباه شده و همچنین تولیدات شرکت قدیمی بود هر ساله وضعیت شرکت بدتر می شود .
از طرف دیگر شرکت از سال84 با حمایت وزارت نیرو تصمیم به تغییر تولیدات نمود و تغییرات موجود سبب بالا رفتن هزینه ها شد که در گزارش های سال های قبل مشاهده می شود .
اما از امسال تولیدات شرکت کلا دیجیتالی شده که نشان دهنده حرکت جدید شرکت است .
اشکان جان شرکت سال قبل تولیدات و همچنین فروشش رو 100% پوشش داده .

unartig

New Member
عضو تازه
اتفاقا من به همين پوشش 100درصديش مشكل دارم چون تو 9 ماهه بالاي 80 درصدپوشش داده بود وچون كار اين شركت بيشتر در 6 ماهه دوم سال هست من ازش انتظارتعديل مثبت داشتم كه نداد ونكته مبهم قضيه اينجاست

حلال خور

New Member
عضو تازه
مجمع عمومي عادي ساليانة صاحبان سهام (به منظور تصويب صورت هاي مالي ) رأس ساعت 10 روز شنبه مورخ 86/4/16 در سالن اجتماعات شركت ساتكاب واقع در تهران - خيابان خرمشهر - سه راه شهيد عربعلي (نوبخت سابق )- پلاك 120 برگزار خواهد شد.

سعيد110

New Member
کاربر فعال
دانشكده مهندسي برق و الكترونيك پرديس فني دانشگاه تهران براي طراحي اين برد ها اعلام آمادگي كرده. كار بسيار ساده اي براي تيم علمي برجسته اين دانشكده محسوب مي شود. دكتر نيلي برادر رييس پرديس فني از اساتيد مناسب براي انجام اينكار پيشنهاد شده است. فقط كافي است شركت كنتور سازي اين را بخواهد. و بي تفاوت از كنار قضيه رد نشود.
در ضمن شركت صنايع مخابراتي راه دور نيز كه در انتظار تحول بزرگي به سر مي برد، براي توليد انبوه بردهاي طراحي شده آماده است. فقط كافي است مهندس علاء الديني كمي بجنبد.

اشکان

New Member
نارنجی سابق
دوستان صحبت های شما درست ولی این رو هم مد نظر داشته باشید که از سال 83-84 بدلیل اینکه بازار کنتورهای مکانیکی اشباه شده و همچنین تولیدات شرکت قدیمی بود هر ساله وضعیت شرکت بدتر می شود .
از طرف دیگر شرکت از سال84 با حمایت وزارت نیرو تصمیم به تغییر تولیدات نمود و تغییرات موجود سبب بالا رفتن هزینه ها شد که در گزارش های سال های قبل مشاهده می شود .
اما از امسال تولیدات شرکت کلا دیجیتالی شده که نشان دهنده حرکت جدید شرکت است .
اشکان جان شرکت سال قبل تولیدات و همچنین فروشش رو 100% پوشش داده .
مهیار جان بند 4 این گزارش را مطالعه کن متوجه عرض بنده میشوی.این شرکت از 50 تومان سود به 25 تومان سود تعدیل کرده که به علت افزایش سرمایه بوده.سپس از 25 تومان هم به 10 تومان تعدیل منفی کرده که علتش همون چیزیه که خدمتت عرض کردم یعنی نرسیدن کیت های برد الکترونیکی مورد نظر از شرکت آکتاریس فرانسه به علت تحریم.
ضمنا"این روهم عرض میکنم که این شرکت سهامدار عمده خوبی نداره والا به این وضع نمی افتاد.در ارزندگی و انحصاری بودن شرکت و همچنین زیاندهی وزارت نیرو به علت محاسبه آنالوگ کنتورهای قدیمی و نیاز و توسعه استفاده از کنتورهای دیجیتالی هم هیچ شکی نیست.اینو عرض کردم که بدونی خدای نکرده با این سهم دشمنی ندارم
شاد باشی

حلال خور

New Member
عضو تازه
حجم بالاي معامله اين سهم امروز، تقريبا صف فروشش رو از بين برد!(بد جوري به اين سهم علاقه مند شدم! احساس ميكنم قراره توي مجمع اين سهم خبرايي بشه! البته بنده هيچ اطلاعي از اين سهم ندارم!!!) با توجه به اينكه نماد اين سهم نهايتا تا آخر هفته فعاله اگه تحرك ديگه اي تو سهم بشه به سهامدارانش اضافه ميشم!!!

سعيد110

New Member
کاربر فعال
آقايان هر كي تو مجمع شركت كرد، از علاء الديني بپرسه كه چرا با وجود توانايي داخلي براي طراحي و ساخت بردهاي كنتورهاي سه زمانه (آمادگي دانشكده مهندسي برق و الكترونيك پرديس فني دانشگاه تهران)، و اعلام آمادگي سازندگان داخلي من الجمله مخابرات راه دور، مديران شركت دور خودشون مي چرخند و فقط وقت را تلف مي كنند. مگه قراره جقدر عمر كنند، عمر مديريتشون رو عرض مي كنم. اين آقايون براي زمين زدن شركت مدير شدند يا برا بالابردن شركت.

مهیار نمکچیان

New Member
عضو تازه
اشکان جان شرمنده دیر شد فعلا درگیر امتحانا هستم دیر بدیر به سایت سر می زنم .
گزارش رو خوندم حق با تو , ولی من اعتقاد زیادی (با دید میان مدت و بلند مدت ) به این سهم دارم و روند شرکتم تو این چند ماه خیلی جالب بوده , حالا باید دید تو مجمع چه صحبت های میشه

morghesahar

Well-Known Member
کاربر فعال
نصب 5/17 ميليون كنتور گاز هوشمند از نيمه امسال @};-@};-@};-@};-مبارک سهامداران صبور.......

morghesahar

Well-Known Member
کاربر فعال
نصب 5/17 ميليون كنتور گاز هوشمند از نيمه امسال معاون وزير نفت در گفت‌وگو با خبر داد
نصب 5/17 ميليون كنتور گاز هوشمند از نيمه امسال
جواد اوجي: نصب كنتورهاي هوشمند از واحدهاي مسكوني جديدالاحداث و مسكن مهر آغاز خواهد شد

مجتبي شيخ‌بهايي، مدير گازرساني: قيمت كنتورهاي هوشمند 120 تا 200 هزار تومان است .
(((این سهام رامفت ازدست ندهید)))به طورمیانگین اگر160قبمت هرکنتوررا160هزارتومان درنظربگیریم خواهدشد:28000میلیاردتومان !!!!!!! عزیزان خودآینده این سهم راحدث بزنید وفرصت طلبان سهامتان رامفت ازچنگتان درنیاورندالبته درخرید وفروش بهترین تصمیم گیرنده خودتان هستید .همیشه پرسودباشید.

بالا