آپشن سهام

prince0fpersia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
با کد اوراق میشه این اختیار هارو معامله کرد یا باید کد جدا گرفت و توی سیستم جدا از اوراق معامله کرد؟(من تو مفید اوراق دارم)

آخرین ویرایش:

بهابازار

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
با کد اوراق میشه این اختیار هارو معامله کرد یا باید کد جدا گرفت و توی سیستم جدا از اوراق معامله کرد؟(من تو مفید اوراق دارم)
کد سهامداری یکسان هست
مفید این خدمت رو نداره. کارگزاری آگاه داره که پلت فرم جداگانه از آنلاین سهام داره.

saman3g

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کد سهامداری یکسان هست
مفید این خدمت رو نداره. کارگزاری آگاه داره که پلت فرم جداگانه از آنلاین سهام داره.
دوست عزیز, اختیار معامله را میشه آنلاین انجام داد و برای همه سهامداران عادی هم مجاز هست؟

بهابازار

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز, اختیار معامله را میشه آنلاین انجام داد و برای همه سهامداران عادی هم مجاز هست؟
اگر کارگزاری شما این خدمت رو ارائه بدهد، باید درخواست بدید، فرمهای مربوطه را امضا کنید و نام کاربری جدید دریافت کنید.
سیستم معاملات اختیار و آتی شاخص، از سیستم آنلاین جدا است.

آدرس سامانه کارگزاری آگاه: https://agah.exphoenixtrade.com

saman3g

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر کارگزاری شما این خدمت رو ارائه بدهد، باید درخواست بدید، فرمهای مربوطه را امضا کنید و نام کاربری جدید دریافت کنید.
سیستم معاملات اختیار و آتی شاخص، از سیستم آنلاین جدا است.

آدرس سامانه کارگزاری آگاه: https://agah.exphoenixtrade.com
کارگزاری من این مجوز را نداره ولی به کارگزاریهایی که مجوز دارند هم مراجعه کردم بعد از مشورت با دفتر مرکزیشون یا خود سازمان بورس گفتند ما این خدمت را نمیتونیم ارایه بدیم. میخواستم ببینم ایا فقط افراد خاص میتونن دسترسی به این معاملات داشته باشند؟

بهابازار

Well-Known Member
کاربر فعال
کارگزاری من این مجوز را نداره ولی به کارگزاریهایی که مجوز دارند هم مراجعه کردم بعد از مشورت با دفتر مرکزیشون یا خود سازمان بورس گفتند ما این خدمت را نمیتونیم ارایه بدیم. میخواستم ببینم ایا فقط افراد خاص میتونن دسترسی به این معاملات داشته باشند؟
کارگزارانی که از سیستم صحرا استفاده می کنند میتونن این خدمت رو ارائه کنند.

البته مفید هم داره روی این موضوع کار می کنه و احتمالا ظرف یکی دو ماه آینده ارائه خدمت رو شروع کنه.

اگر عجله دارید به کارگزاری آگاه مراجعه کنید.

Fariba98

New Member
عضو تازه
سلام لطفا یک مورد اوراق اختیار خرید یا فروش جدید را مورد تحلیل قرار بدید و این که اگر نهایت نخواستیم اعمال بشه چقدر ضرر برای ما شکل میگیره؟ ممنون

sal

Member
کاربر فعال
عضو تازه
فملی.gif
ارزش گذاری قرارداد آپشن نماد فملی سررسید آبان ماه 98

بالا