آسانسورو تحليل اوضاع

شروع موضوع توسط علی خوش خلق ‏13 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. علی خوش خلق

علی خوش خلق Active Member کاربر فعال

شغل:
    کارمند
    تحلیل اوضاع جاری
    اینهمه تاپیک در مورد خروج از بورس از یک هفته قبل تاکنون موردیست که من را نیز به عنوان یک سهامدار جزبه فکر فرو برد که چه کنم :?: بیرون بروم یا بمانم :?: اگر بروم چه میشود واگر بمانم چه :?:
    اوضاع سیاسی چگونه است واوضاع سبد سهام من چگونه
    اول اوضاع سیاسی:
    بحث انری اتمی که داستان حسین کرد شبستری را پیدانموده بیایید یک بار برای همیشه تکلیفمان را با این مورد روشن کنیم دوستان من از سال قبل تاکنون پرونده اتمی ما را دلمشغول ونگران کرده آن زمان برای اولین بار که بحث مربوطه در آژانس مطرح شد قرار بود که پرونده ایران به شورای امنیت برود از آن زمان تاکنون نه تنها به شورای امنیت نرفتیم بلکه بسیاری از موارد مطروحه آژانس را نیز جوابگو بودیم والحق در این مورد ایران دیپلماسی فعالی را داشت ودارد از آن زمان تاکنون در سایتهای مختلف بورسی دوستانی بودند که بحث خروج را مطرح مینمودند واین چیز عجیبی نیست دمکراسی یعنی این اما هم اکنون چه شده که سراسیمه ندای اناالخارج من البورس را فزیاد میزنند یه نموره مشکوک میزنه چون شرایط بدتر از قبل نیست واستناد به صحبت رییس جمهر نیز که " در صورت رفتن پرونده ایران به شورای امنیت از حق وتوی سایر کشورهای صاحب رای استفاده میکنیم " نیز دلیل خراب بودن اوضاع نیست زیرا راهکاری یرای فصل الخطاب این موضوع ارایه گردیده که با توجه به قراردادهای سنگین ایران با روسیه وچین وتا حد قابل اعتنایی انگلیس وفرانسه دور از دسترس نمیباشد.
    بحث عراق نیز دلیل بر ضعف ایران نیست که ما سراسیمه ایم عراق کشوری که هشت سال با ما جنگید وهمه گونه فجایع را تحمیل نمود کشوری گردیده بی سر یال دم و اشکم که حداقل ایران در آن هماکنون نفوذی دارد که میتوانند پاشنه اشیل آمریکا باشد و به اذعان آمریکا و متحدانش "ایران میتواند تاثیر به سزایی در امنیت خاور میانه داشته باشد"
    بحث اسراییل وحمله به سایت اتمی من شما را ارجاع میدهم به این اطلاعات
    1- حضور حزب ا... لبنان
    2-وجود توان موشکی قوی ایران مانندموشک شهاب 3 دقیقا فاصله ایران تا... 3 –جمعیت اسراییل وایران
    4 –عرض کشور اسراییل
    بنابراین امکان چنین خبطی از جانب اسراییل حداقل صفر است .
    اوضاع سبد من
    من ایمان دارم سهامی که در سبدم موجودند این قیمت میارزند و میتوانند در کوتاه مدت و میان مدت سود آور باشند شما چی؟
    من سهام کم ریسک و با بازده متعادل را خرید نموده ام شما چی؟
    من از اساتید در این سایت کمک گرفته از تحلیلهایشان استفاده نموده ودر انتها خود تصمیم گرفتم.
    من با بضاعت اندکم شده که در حالت عادی ودر روزهای بدون بحران( بقول دوستان) به علت اشتباهات خودم روزی بیشتر از پانصد هزار تومان نیز ضرر نموده ام پولی که برای هر تومانش زحمت کشیده ام وبرایم مهم است .
    تنها حرف آخر اینکه من به فردا و فرداهای دیگر امیدوارم وترس را برادر مرگ میدانم
    راستی بیایید فردا سهاممان را بزاریم برای فروش بعد چند درصد منفی به فروش میرسد بز خرها میخرند وبه ریشمان میخندند وبعد تاپیک میزنند
    آسانسور فردا بهترین وقت خریده البته شاید نه
    [color=violet]حتما[/color]

2. كاميار فراهاني

كاميار فراهاني New Member کاربر فعال

اقاي خوش خلق

جناب خوش خلق دوست عزيزم

درك سياسي شما بسيار زيباست بطور حتم ايران مانع سياسي از خارج نمي تواند هرگز داشته باشد .
    به شما تبريك مي گويم و اميدوارم سبد پويايي داشته باشيد .
    ممنون

3. علی خوش خلق

علی خوش خلق Active Member کاربر فعال

شغل:
    کارمند
    كاميار جان

من هم ممنونم بخاطر تمام زحماتي كه براي فراهم نمودن اين سايت كشيدي
    ارادتمند
    ياهو

4. سهراب گل هاشم

سهراب گل هاشم New Member کاربر فعال

جناب خوش خلق

سلام بسيار زيبا گفتي خصوصا در نتيجه گيري ولي كاش اين مطلب را در تاپيك چرخ و فلك مينوشتي .ممنون از شما