آذریت (ساذری)

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بحث تجدیدش جدیه؟ جایی به این موضوع اشاره شده اصلا یا صرفا بخاطر پایین بودن شناوریش بازار میخره؟
شسم رو هم خوب میخرن آخر وقت هر روز صف خرید میشه
وقتی از بازار ج اوردن بالاتر احتمالا خبری بوده که اوردن

power of mind

Well-Known Member
کاربر فعال
احیانا کسی با حرفای بنده سهمو خریده الان تو سود خوبیه. دلش خواست خریدار به حد کافی موجوده اونم تو صف خرید!بفروشه بره تا بعدا خدا نکرده حرف حدیثی نباشه.
گفتم تا در جریان باشین
بنده فعلا هستم با سهم.به هیچ عنوان هم توصیه ای ندارم برا خرید.برا بار چندم:)

mzrmzrx

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز احتمالا نوسانگیرا از سهم خارج شدن..از فردا سهم دست بازیگرای اصلیه ..از فردا تک سهم شدن خطر داره (تک سهما میتونند مقداری بفروشند)..اگر بازیگرا حمایت کنند به ۵۰۰۰ هزار وبالاترم میرسه..فقط مثل صدرا کار نکنند خوبه چون بازیگرای اونجا فقط سهمو منفی میکنند با معاملات دوطرفه در قیمت پایین..

هرکولس

Well-Known Member
کاربر فعال
بامعافیت مالیاتی جدیداکثرشرکتا دارن تجدیددارایی میدن.ساذری هم میتونه ازاین قانون استفاده کنه ویاجهت رونق کسب وکارش میتونه ازآورده کارخونه رو سروسامانی بده بالاخره یابایدافزایش سرمایه بده یااعلان ورشکستگی کنه که درهرصورت بنظرم ازهرطرف حساب کنی سهامداررامنتفع خواهدکرد.نظرشخصیست وسهم ریسک هم داره.

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز احتمالا نوسانگیرا از سهم خارج شدن..از فردا سهم دست بازیگرای اصلیه ..از فردا تک سهم شدن خطر داره (تک سهما میتونند مقداری بفروشند)..اگر بازیگرا حمایت کنند به ۵۰۰۰ هزار وبالاترم میرسه..فقط مثل صدرا کار نکنند خوبه چون بازیگرای اونجا فقط سهمو منفی میکنند با معاملات دوطرفه در قیمت پایین..
تجدید بزنه خیلی خیلی بالا میره با رفتن به مجمعش

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
ساذری و سفاسی به لحاظ بنیادی کم و بیش مثل همند.فاکتوری که باعث شد سفاسی از 97/1/14 تا تاریخ 97/11/16 ظرف 10 ماه از 315 تومان به 2698 تومان برسه یعنی 8/5 برابر بشه بحث تجدید ارزیابی و شناوری پایینش بود.خوب اگه از همین زاویه به ساذری نگاه کنیم میبینیم که در همین فروردین امسال قیمت ساذری 590 تومن بوده که اگه بخواد تجدید ارزیابی بزنه و مثل سفاسی رشد کنه میتونه از 5000 تومن هم فراتر بره.ضمن اینکه بدهی بانکیش صفره و به تازگی اومده بازار ب و ارزش زمینهاش هم بیش از 50 میلیارد تومنه یعنی 80 برابر سرمایش.کل سرمایش 600 میلیون تومنه که میشه یک پنجم سفاسی.اگه مجوز سفاسی انشاالله بیاد احتمال زیاد قیمتش با احتساب افزایش سرمایه 4000 تومن رو هم براحتی رد میکنه یعنی نسبت به فروردین امسال 13 برابر خواهد شد.بنظر من در صورتی که ساذری تجدید بزنه ممکنه قیمتش باز هم رشد کنه.بررسی بیشتر با دوستان

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
احیانا کسی با حرفای بنده سهمو خریده الان تو سود خوبیه. دلش خواست خریدار به حد کافی موجوده اونم تو صف خرید!بفروشه بره تا بعدا خدا نکرده حرف حدیثی نباشه.
گفتم تا در جریان باشین
بنده فعلا هستم با سهم.به هیچ عنوان هم توصیه ای ندارم برا خرید.برا بار چندم:)

سلام خدمت تمام سروران و دوستان عزیز

سهم از حوالی 1600 معرفی شد و با انتقال به بازار پایه ب 100 درصد گین داده است.

الان همه در سود هستند . تصمیم با خود دوستان هستش دیگه.

پرسود و سلامت باشین

یا علی مدد

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام خدمت تمام سروران و دوستان عزیز

سهم از حوالی 1600 معرفی شد و با انتقال به بازار پایه ب 100 درصد گین داده است.

الان همه در سود هستند . تصمیم با خود دوستان هستش دیگه.

پرسود و سلامت باشین

یا علی مدد

دو حقیقی انتهای لیست امروز به جمع حقیقیها پیوستن
حقوقی سیمان ارومیه عرصه کننده می باشد

farhad khan ss

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حجم معاملات انجام شده در ۱۳ روز اخیر حدود ۴ میلیون هست....
عمده خریدارها کیا بودن،؟؟؟؟
آیا عمده خریدارها افراد خاص بودن یا نه؟؟
اگر منفی بشه این حجم ۴ میلیون میریزن تو صف فروش؟

هرکولس

Well-Known Member
کاربر فعال
حجم معاملات انجام شده در ۱۳ روز اخیر حدود ۴ میلیون هست....
عمده خریدارها کیا بودن،؟؟؟؟
آیا عمده خریدارها افراد خاص بودن یا نه؟؟
اگر منفی بشه این حجم ۴ میلیون میریزن تو صف فروش؟
نه دوست من همچین چیزی نیست.حقیقیهای درصدی تازه وارد درحال ورودهستن وقصه ادامه دارد.شرکت باید اول تجدید وبعدازمحل آورده بچرخه تولیدوتنوع درآن برگردد.هیچ راهی جزاین ندارندویااینکه هیات مدیره انحلال وفروش اموال ودارائیهای شرکتو دردستورکار قراردهد.بنظربنده بازی تازه داره شروع میشه بایدصبوری کردودید.

بالا