آذریت (ساذری)

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با پول شسم هایی که دیروز فروش زدم امروز ساذری 20% تعداد قبلی روی 36666 ریال اضافه کردم.فک کنم بره بالای 5 تومن
امیدوارم بره بله بازم میگم احتیاط کن و طمع‌نکن
محدودیت ها نزدیکه و سهم حجم رفته بالا و بازیگر اصلی ها خالی کنن سهم بی صاحب میشه
بازم خود دانی

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود من هم در 3666 تومن 20% تعداد قبلی اضافه کردم.خدا بخیر بگذرونه با این اخبار منفی سیاسی
آدم باید دل شیر داشته باشه که چنین کاری بکنه. متاسفانه من ندارم و خوشبختانه شما داری. امیدوارم سود کنه براتون

رامين وفايي کيا

Well-Known Member
کاربر فعال
درود من هم در 3666 تومن 20% تعداد قبلی اضافه کردم.خدا بخیر بگذرونه با این اخبار منفی سیاسی
ساذری با اخبار سیاسی کاری نداره
نگران نباشید
قیمت خریدتونم خیلی خوبه و در هر حالت رو سود هستید
انتظار رشد بیشتر از ساذری دارم

sorkhpoost

Well-Known Member
کاربر فعال
خب بخوبی مشخص ک دارن سهم کنترل میکنن.. ولی چیزی ک مشخص تر بازی گرداناش خیلی قوی نیسن.. طوری ک یک فرد عادی میتونه تمام برنامه هاشون با ی حجم پنجاه هرارتایی بریزه بهم ;);)

sorkhpoost

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه ترس از زیان دارید وارد این سهم نشید... امروز فرصت خوبی برای خروج این افراد... شاید روز بعد در منفی ده به فروش نرسه... پس زودتر اقدام کنید..

امير آرش

Member
کاربر فعال
عضو تازه
عضو هيات مديره آذريت:
طبق برنامه ريزي هاي انجام شده از ابتداي سال 1398 آذريت پر قدرت به كار خود ادامه خواهد داد و با تغييرات به وجود آمده قطعآ دوران طلايي را شاهد خواهيم بود :Do_O:D

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو هيات مديره آذريت:
طبق برنامه ريزي هاي انجام شده از ابتداي سال 1398 آذريت پر قدرت به كار خود ادامه خواهد داد و با تغييرات به وجود آمده قطعآ دوران طلايي را شاهد خواهيم بود :Do_O:D
با تشکر
لطفا منبع یا لینک خبر رو بزارین

sorkhpoost

Well-Known Member
کاربر فعال
به احتمال قوی تمام سهامدارنماها امروز از سهم خارج میشن.بازیگرای سهم هم(خود شرکت و هیئت مدیره) دسشون رو شده و نمیتونن مقابل خریدارا مقاومت کنند.
به امید خدا صعود سهم حتمی .شاید همین امروز تا هفته ها!!!

بالا