آذریت (ساذری)

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
من ۸۰ درصد خارج شدم گفتم در جریان باشید فکر‌کنم اخرای بازیشه
جناب تک شاخ لطفا بی انصاف نباش...چون شما فروختی شده آخرای بازی؟! مگه شما بازیگرش بودی یا از نیت بازیکرانش خبر داری؟ همین امروز یکی از سهامداران درصدی 70 هزارتا خریده یعنی حدود 300 میلیون تومن پول داده...
پستهای شما رو همه اینجا میخونن.اگه سهم به رشد خودش ادامه داد چی؟ اگه ورشکستس و نمیارزه پس مریض بودن درصدیهاش که اینقدر خریدن و هنوزم دارن میخرن.اگه ورشکستس پس چرا من و شما خریدیم؟

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب تک شاخ لطفا بی انصاف نباش...چون شما فروختی شده آخرای بازی؟! مگه شما بازیگرش بودی یا از نیت بازیکرانش خبر داری؟ همین امروز یکی از سهامداران درصدی 70 هزارتا خریده یعنی حدود 300 میلیون تومن پول داده...
پستهای شما رو همه اینجا میخونن.اگه سهم به رشد خودش ادامه داد چی؟ اگه ورشکستس و نمیارزه پس مریض بودن درصدیهاش که اینقدر خریدن و هنوزم دارن میخرن.اگه ورشکستس پس چرا من و شما خریدیم؟
دوست من گفتم فکر میکنم نگفتم حتما
ایشالا بازم بره بالا و بازم سود بیشتر برساند منظور خاصی نبوداز بیان خروجم

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر کی در بورس تعصب داشته باشه مخصوصا به اینجور سهام ورشکسته اخر عاقبتی جز نابودی در انتظارش نیست
تعصب خوبه ولی برا یک سهم به درد بخور
سهام ورشکسته نوسان میگیرن در میرن
من ساذری خریدم ورشکسته هست دیگه ۲۵۰ درصد سود گرفتم و امروز همشو رگباری فروختم رفت تعصب کجا بود برا یک سهم ورشکسته
من ۸۰ درصد خارج شدم گفتم در جریان باشید فکر‌کنم اخرای بازیشه
از قدیم گفتن آدم دروغگو کم حافظه میشه.... یه بار گفته همه رو فروخته... در جایی دیگه نوشته 80% رو فروخته...یه گفته با 200% سود خارج شده و جایی دیگه نوشته با 250% ... آدم چقدر باید ضایع و بی شخصیت باشه که همچنان در این تالار بمونه با اینهم افتضاحی که به بار آورده!!

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از قدیم گفتن آدم دروغگو کم حافظه میشه.... یه بار گفته همه رو فروخته... در جایی دیگه نوشته 80% رو فروخته...یه گفته با 200% سود خارج شده و جایی دیگه نوشته با 250% ... آدم چقدر باید ضایع و بی شخصیت باشه که همچنان در این تالار بمونه با اینهم افتضاحی که به بار آورده!!
اره بابا برو شپلیت جمع کن بدبخت

ساذری هم صف فروش بازیش تمام شد به نظرم

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شپلی در آستانه صف خریده احتیاجی به جمع کردن نداره. خودش داره میره بالا...خخخ
تو چرا به همه شاخ میزنی..!

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
شما فروشی زدی یا بازم طمع نزاشت بفروشی
این همه سهم خوب سودت گرفتی بخشی سیو میکردی
متاسفانه نه.تمرکزم روی بانکیا و ذوب بود البته شسم رو که در 2090 تومن وارد شده بودم در 4325 تومن فروختم. فردا خرید از صف فروش ساذری رو چطور میبینین تک شاخ جان؟

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
متاسفانه نه.تمرکزم روی بانکیا و ذوب بود البته شسم رو که در 2090 تومن وارد شده بودم در 4325 تومن فروختم. فردا خرید از صف فروش ساذری رو چطور میبینین تک شاخ جان؟
والا من بالاتر از۵۰۰۰ برا این دو سهم نمی بینم چون در کنفرانس هم چیزی رو نکردن نشون داد چیزی ندارن رو کنن
خواستی کمی نگهدار ولی نوسان هم خواستی بگیری همان رو ۴۳۰۰ یا ۴۴۰ بفروش هم شسم هم ساذری
برا خرید بیا سمت سهام شکمی و قندی بازدهی خوبی میدن

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
والا من بالاتر از۵۰۰۰ برا این دو سهم نمی بینم چون در کنفرانس هم چیزی رو نکردن نشون داد چیزی ندارن رو کنن
خواستی کمی نگهدار ولی نوسان هم خواستی بگیری همان رو ۴۳۰۰ یا ۴۴۰ بفروش هم شسم هم ساذری
برا خرید بیا سمت سهام شکمی و قندی بازدهی خوبی میدن
فدات.
الان فردا صف فروش ساذری ضعیف با شه و در حال جمع شدن و مثلا قدرت خریدار خوب باشه شما بر میداری؟

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب راستگو ادامه روند ساذری رو چطور میبینی نموداری و غیر نموداری؟

سلام دوست عزیز

سهم به نظر کمی اصلاح داره.فعلا باید بازار رارصدکرد.

میتونی سمت سهمهای دارویی بری
چون داروهای جدید را به چرخه تولید وارد میکنند.
و گزارشهای خوبی روانه بازارمیکنند

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوست عزیز

سهم به نظر کمی اصلاح داره.فعلا باید بازار رارصدکرد.

میتونی سمت سهمهای دارویی بری
چون داروهای جدید را به چرخه تولید وارد میکنند.
و گزارشهای خوبی روانه بازارمیکنند
مثل کدوم نمادها؟
دسانکو؟

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالای ۴۵۰۰ نداره و فرصت خروج خوب داد
بازدهی اینم تمام شده وقتتان باهاش تلف نکنید

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
با پول شسم هایی که دیروز فروش زدم امروز ساذری 20% تعداد قبلی روی 36666 ریال اضافه کردم.فک کنم بره بالای 5 تومن

بالا