آدرس سايت كارگزاري مفيد؟؟؟

saeednemati

Well-Known Member
کاربر فعال
من فیشی را یک هفته پیش واریز کرد به خساب شرکت کارگزاری مفید و سفارش خرید بانک تجارت گزاشتم , هر دو ر ا کنسل کردند, بعدا یک ایمیل زدم که این فیش واریز شده و این شماره پیگیری !!! آن را تایید کردند ولی در مانده حساب نیاوردند و خرید هم انچام نشد.

الان یک هفته هست که بیش از 5 بار ایمیل و درحواست جدید زده ام و هیچ پاسخی ندارم. یعنی در خقیقت مبلغ فیش واریزی من در حسابهای مفید گم شده است و هیچ شخص پاسخگویی هم نیست .

من در همین پیج دوباره آپ دیت میکنم.

BlueChipTrader

مسدود شده
مسدود شده
من فیشی را یک هفته پیش واریز کرد به خساب شرکت کارگزاری مفید و سفارش خرید بانک تجارت گزاشتم , هر دو ر ا کنسل کردند, بعدا یک ایمیل زدم که این فیش واریز شده و این شماره پیگیری !!! آن را تایید کردند ولی در مانده حساب نیاوردند و خرید هم انچام نشد.

الان یک هفته هست که بیش از 5 بار ایمیل و درحواست جدید زده ام و هیچ پاسخی ندارم. یعنی در خقیقت مبلغ فیش واریزی من در حسابهای مفید گم شده است و هیچ شخص پاسخگویی هم نیست .

من در همین پیج دوباره آپ دیت میکنم.
چرا از واریز آنی وجه استفاده نکردید که همون لحظه بیاد به حسابتون

saeednemati

Well-Known Member
کاربر فعال
چرا از واریز آنی وجه استفاده نکردید که همون لحظه بیاد به حسابتون
دوست عزیز

ممنون که راهنمایی میکنید, بنده با واریز آنی آشنا نیستم شاید به دلیل اینکه سیستم آنلاین ندارم.
ولی بخث سر بی انضباتی و بی تعهدی است که فیش را تایید کرده اند ولی مبلغ آن وارد نحساب شده است .
یعنی اینکه پول به نوعی گم شده است و جواب ایمیل ها را هم نمیدهند

من هم در کانادا هستم و ایران نیستم که بتوانم طی روز کاری چند بار تماس بگیرم

saeednemati

Well-Known Member
کاربر فعال
هنوز خبری نیست , و انگار نه انگار !!! آخرین ایمیل را هم به ساپورت @ مفید زدم ببینیم نتیجه میگیرم یا نه!!

خیلی باحال هستن , اون قسمت شکایت از کارگزاری ها هم که ایمیل نداره ماشالله تو سال 2014 هنوز با فاکس و پست کار میکنند و کپی شناسنامه!!!

تالار مشهد

New Member
کاربر فعال
دوست عزيز

ممنون که راهنمايي ميکنيد, بنده با واريز آني آشنا نيستم شايد به دليل اينکه سيستم آنلاين ندارم.
ولي بخث سر بي انضباتي و بي تعهدي است که فيش را تاييد کرده اند ولي مبلغ آن وارد نحساب شده است .
يعني اينکه پول به نوعي گم شده است و جواب ايميل ها را هم نميدهند

من هم در کانادا هستم و ايران نيستم که بتوانم طي روز کاري چند بار تماس بگيرم
چه جالب!!
1-داداش گلم شما که کانادا هستي ميشه توضيح بدي چطوري واريز اينترنتي بلد نيستي اما آنجا فيش بانکي واريز کردي؟!!! به کدام بانک؟!!
b-)
2-مگر کانادا تلفن ندارد که نميتواني تماس بگيري؟!!!

ضمنا با مطرح کردن یک موضوع در چندین تاپیک مختلف به اسم مفید، تخریب که نمیکنی هیچ، تازه نتیجه عکس میگیری و به نفع شرکت داری کار میکنی چون همش میاد تو چشم.

مصطفی اسلامی

مسدود شده
مسدود شده
هنوز خبری نیست , و انگار نه انگار !!! آخرین ایمیل را هم به ساپورت @ مفید زدم ببینیم نتیجه میگیرم یا نه!!

خیلی باحال هستن , اون قسمت شکایت از کارگزاری ها هم که ایمیل نداره ماشالله تو سال 2014 هنوز با فاکس و پست کار میکنند و کپی شناسنامه!!!
انلاین بگیر خودتو راحت کن............
الان پیرمردهای بازنشسته هم انلاین دارن.
اخه فیش چیه عزیز!!!
آنی بریز حسابتو شارژ کن خودت تو انلاین بخر ............... خلاص!!!

BlueChipTrader

مسدود شده
مسدود شده
دوست عزیز

ممنون که راهنمایی میکنید, بنده با واریز آنی آشنا نیستم شاید به دلیل اینکه سیستم آنلاین ندارم.
ولی بخث سر بی انضباتی و بی تعهدی است که فیش را تایید کرده اند ولی مبلغ آن وارد نحساب شده است .
یعنی اینکه پول به نوعی گم شده است و جواب ایمیل ها را هم نمیدهند

من هم در کانادا هستم و ایران نیستم که بتوانم طی روز کاری چند بار تماس بگیرم
نیازی به سیستم آنلاین نیست از قسمت مفید اینترنتی هم میتونید واریز آنی وجه داشته باشید فقط باید یک کارت عضو شبکه شتاب ایران داشته باشید

saeednemati

Well-Known Member
کاربر فعال
چه جالب!!
1-داداش گلم شما که کانادا هستي ميشه توضيح بدي چطوري واريز اينترنتي بلد نيستي اما آنجا فيش بانکي واريز کردي؟!!! به کدام بانک؟!!
b-)
2-مگر کانادا تلفن ندارد که نميتواني تماس بگيري؟!!!

ضمنا با مطرح کردن يک موضوع در چندين تاپيک مختلف به اسم مفيد، تخريب که نميکني هيچ، تازه نتيجه عکس ميگيري و به نفع شرکت داري کار ميکني چون همش مياد تو چشم.

برادر اينترنتي واريز کردم ,

منتها آنلاين ندارم , قبلا يه سرويس آنلاين ديگه داشتن که با ان لاين ريل تايم متفاوت هست

والا من سالهاست که اينترنتي همه کارها و سفارش هام رو انجام ميدم

هدف هم اطلاع رساني هست

کارگزارهاي اينجا يه همچين موردي پيش بياد تا مدير عاملشون مياد در خونه و تا معدرتش پديرفته نشه دست ور نميداره , اونجا بعد از يک هفته هنوز کسي نگفته خرت به چند منه؟؟؟؟

دوستان هم يه جوري پست ميزنن که انگار من قصرم که پول کارکردم رو منتقل ميکنم اونجا و تو بازار سهام سهم ميخرم

من از اين سايت استفاده ميکنم

http://www.c.emofid.com/Login.aspx?retval=_Default

و فيش واريزي را ثبت و سفارش ميزارم

در ضمن 4 روزه دیگه که بورس ایران بخواد با بورسهای دیگه متصل بشه اینها میفهمن که چه ضرری کردند !!!!!

توی مارکت جهانی از این خبر ها نیست یه همچی اتفاقی بیافته یارو ورشکست میکنه

saeednemati

Well-Known Member
کاربر فعال
تا به امروز که هیچ خبری نیست , فکر میکنم میخوان حسابهاشون را بدن سازمان برنامه بودجه بررسی کنه منتظرن آقای روحانی اون رو احیا کنه!!!!

اگه قوه قضاییه به انداز ه فتنه دنبال این جور قضایا رو میگرفت داشتیم خداییش کی چرات میکرد از این کارها بکنه ؟

ramin1351

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تا به امروز که هیچ خبری نیست , فکر میکنم میخوان حسابهاشون را بدن سازمان برنامه بودجه بررسی کنه منتظرن آقای روحانی اون رو احیا کنه!!!!

اگه قوه قضاییه به انداز ه فتنه دنبال این جور قضایا رو میگرفت داشتیم خداییش کی چرات میکرد از این کارها بکنه ؟
شما از کانادا کاری نمیتونی کاری انجام بدی
توسط یکی از آشنایان و دوستان در تهران پیگیری مستقیم انجام بده
من که تو اصفهان هستم و آنلاین هم ندارم فقط یوزر اینترنتی دارم و به صورت تلفنی خرید وفروش میکنم
تا حالا هیچ مشکلی نداشتم ( اگه چشمش نکنم )

بالا