آتش سوزی در پالایشگاه تهران

shadmehri11

New Member
عضو تازه

فارس گزارش می‌دهد
آتش سوزی در پالایشگاه تهران و انکار مسئولان + شکار تصویری فارس

در حالی شب گذشته پالایشگاه تهران دچار حادثه آتش سوزی شده و گزارش تصویری فارس نیز مهر تائیدی بر بروز این حادثه است که مسئولان محلی و روابط عمومی وزارت صنعت بروز آتش سوزی را رد می کنند.


گزارش تصويري مرتبط

-------------------------------به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، پالایشگاه شهید تندگویان تهران روز گذشته در یک حادثه دچار آتش‌سوزی شد. به گفته یکی از شاهدان یکی از مخازن ذخیره‌سازی بنزین در این پالایشگاه به دلیل تعمیراتی که در حال انجام بوده، دچار آتش‌سوزی شده است. گفته می‌شود دو نفر از کارکنان این شرکت نیز دچار آتش‌سوزی شده و به نزدیک‌ترین بیمارستان منطقه منتقل شده‌اند. به گزارش فارس؛ شبکه اطلاع‌رسانی نفت و انرژی (شانا) وابسته به روابط عمومی وزارت نفت در گزارش خود در خصوص این آتش‌سوزی تأکید کرده است که این مورد آتش‌سوزی نبوده و واحد تصفیه آب ترش این پالایشگاه دچار حادثه فنی شده و یکی از کارکنان نیز که در ناحیه پا دچار آسیب شده است به بیمارستان منتقل شده و حال مساعدی دارد. این در حالی است که گزارش تصویری خبرگزاری فارس از این حادثه نشان‌دهنده بروز آتش‌سوزی بوده است، حتی عکاس خبرگزاری فارس نیز از دود و بوی سوختگی ناشی از آتش‌سوزی خبر می‌دهد و می‌گوید که این دود و آتش‌سوزی مربوط به بخارات معمولی پالایشگاه نبوده است. به گفته یک شاهد عینی پالایش شهید‌تندگویان تهران یکی از پالایشگاه‌های قدیمی و فرسوده است که هر از چند گاهی حوادثی از این دست در آن رخ می‌دهد. به گزارش فارس 22 تیرماه سال 90 نیز به دلیل انجام تعمیرات در سوئیچ برق یکی از واحدهای پالایشگاه نفت تهران، سه نفر از کارکنان این مجموعه نفتی دچار سوختگی شدند، اما هیچ یک از کارکنان این پالایشگاه در این حادثه جان خود را از دست نداده اند. در همان سال هم روابط عمومی پالایشگاه تهران بروز هرگونه آتش سوزی را رد کرد. این در حالی است که 7 تیرماه همان سال براثر سقوط بوم جرثقیل در بخش طرح توسعه پالایشگاه تهران چهارنفر کشته و زخمی شدند. این حادثه ها در حالی صورت می‌گیرد که کارشناسان نفت از کم توجهی نفتی ها به قوانین HSE گلایه می کنند. انتهای پیام/م
 

تیز بین

New Member
کاربر فعال
فعالیت کامل همه واحدهای عملیاتی پالایشگاه تهران
حادثه پالایشگاه شهید تندگویان تهران آتش سوزی نبوده است
شانا_ گروه پالایش و پخش: روز گذشته (٣٠ آبان) یکی از ظروف واحد تصفیه آب ترش پالایشگاه شهید تندگویان دچار حادثه فنی شد و امروز در مدار تولید قرار دارد.

به گزارش خبرنگار شانا در این حادثه یکی از کارکنان عملیاتی که در این واحد مشغول به کار بود از ناحیه پا دچار آسیب شد که خوشبختانه با اقدامات فوری پزشکی، شخص مصدوم به بیمارستان منتقل می شود و هم اکنون حال وی مساعد است.یکی از مسئولان پالایشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار شانا با تاکید بر اینکه این حادثه، آتش سوزی نبوده است، گفت: واحد تصفیه آب ترش هم اکنون در سرویس قرار دارد و تنها ظرف آسیب دیده در حال تعمیر است.بر اساس این گزارش واحد تصفیه آب ترش پالایشگاه وظیفه جداسازی H٢s آب و بازگرداندن آب تصفیه شده به سیستم پالایشی را بر عهده دارد.

http://www.shana.ir/fa/newsagency/209737
 

green-apple

مسدود شده
مسدود شده
بیمه هزینه های خسارت را پرداخت میکنه جای نگرانی نیست
 

green-apple

مسدود شده
مسدود شده
بيمه هزينه هاي خسارت را پرداخت ميکنه جاي نگراني نيست
 
بالا