Spinoza
Reaction score
36,955

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • جناب Spinoza در صورت امکان بانک شهر رو هم تحلیل بفرمائید.
  • Like
  Reactions: Spinoza
  Spinoza
  Spinoza
  سلام و ارادت و عذر فراوان بابت تاخیر، درباره بانک دی و شهر چند روز قبل پستی در تاپیک بانکی ص1422 گذاشتم، با در نظر گرفتن تحلیل خود ملاحظه بفرمایید.
  شاید کم ریسک ترین نمادها با بیشترین نسبت ریوارد به ریسک در گروه بانکی، وبملت و وکار باشند. ملت نماد سودده و فشار خرید بالایی دارد و کارآفرین به شکل مرموزی شناورش صاحب پیدا کرده و بارها عرض کردم سیگنالهای تکنیکال محاسباتی نشان از خبری مضاعف در آن دارد.
  اسپینوزا جان سلام
  وضعیت قشکر چطوره؟ به نظرت کی مقاومتش رو رد میکنه؟
  سلام خوبی دوست قدیمی ؟یک مدت بورس بازان بودی در گروهش اینم لینکش بیا اگر خواستی
  آدرس گروه واچینگ تحلیلی
  https://****/joinchat/Avxw70ObZeCEC0q91oArtg
  سلام آقای دکتر SPINOZAی عزیز سوالی در مورد ریزش قیمتی قشیر دارم. ملکی درارومیه دارم اگر به زیر فینت بازار بدهم مشتری هستش فقط تمامی مبلغ رآ بعداز سیزده خواهد داد .آیا ریزش تا آن زمان ادامه پیدا میکنه? ویا قبل از عید برمیگرده? خیلی ممنونEYVELLAH...
  سلام خسته نباشید می خواستم بدونم اگه ۱۰۰تومن حق قشیر واریز کنم بهتره یا بره استفاده نشده با توجه به اینکه ممکنه نماد حق باز نشه . ممکنه وقتی که حق ها تبدیل به سهم میشه در اصلا ح قندیها باشه وبا توجه به خواب سرمایه سود نکنم ممنون میشم توضیح بدید
  Spinoza
  Spinoza
  سلام و ارادت از شما دوست عزیز... خیلی عذر میخوام که این پیام شما را این قدر دیر دیدم که تمام مراحل افزایش سرمایه قشیر تمام شده است! متاسفانه این بخش از پروفایل برای پیامهای کوتاه را تازه دیدم. اما امیدوارم درباره قشیر بهترین تصمیم را گرفته باشید.
  ارادتمند و با آرزوی سلامتی و برکت
 • بارگذاری,
 • بارگذاری,
 • بارگذاری,
بالا