A
Reaction score
12,383

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • سلام خوبین؟ میشه شمارتون داشته باشم واسه فباهنر و سهمای دیگه كمك بگیرم؟؟
  سلام جناب اراویل
  بنده مدتی وتوشه ر داشتم.حوالی 180میچرخید.خستم کرد دادم رفت!!ممنون میشم در مورد بازی وتوشه راهنمایی بفرمایید.اینکه میگن وتوشه سالی یه بار نوسان میده یعنی چی؟
  راستی صندوق پیامتون پره
  با سلام به آراویل گرامی .صندوق پستی شما هم پر بود نتونستم پیغام خصوصی بگذارم
  شده ولصنم پرسیدم و گفتم چرا ارزان خریدیدبرای شیران گفت چون اگر گران می خریدیم خوش به حال وصنعت می شد عمق اختلاف راببین و میگفت مسبب این قیمت بودن سهام ما وصنعت است.در مورد سهام خارج بورسی و زیان ده واتی مثل کاغذ پارس پرسیدم که گفت خریدار آمده و میخواهیم بفروشیمش و از شرش راحت میشویم.باید سهامداری کرد حرفی بود که پرهیزگار مسئول امور سهام بانک گفت حالا خود شما هم یک بررسی کن ببین این ولصنم و واتی و شیران چقدر باارزش هستند به دلیل وجود شیران و حمایت من بعد شیران از ولصنم این چیزی بود که مسئول امور سهام بانک آقای پرهیزگار گفت به من اگر خواستی شماره پرهیزگار را به شما هم بدهم
  با سلام به آراویل عزیز.آقا شرمنده الان اس ام اس شما رو دیدم.خواستم زنگ بزنم دیدم دیر وقت است.آراویل جان در ارتباط با واتی و ولصنم و رابطه آنها با وصنعت و شیران این را بگویم که بین مدیران امور سهام بانک صنعت و معدن و زارعیان درگیری است.بانک میگه من سهامدار عمده ام بی اجازه ما خرید و فروش نکن مخصوصا رو واتی و ولصنم و شیران ولی گوش زارییان بدهکار نیست که تنبیه هم شده و بابت فروش 2.3 بلوک واتی و شیرانش از زطارعیان توجیه اقتصادی خواستند.سهم چون بانک دولتی است اسیر قوانین دولتی است و بانک نمی تواند مستقینا از سهم حمایت کند.مثالا برای حمایت ولصنم شیران را وارد معرکه حق تقدم ها کرده وشیران هم حمایت میکند.احتمال داره امروز ولصنم جمع کنه به قول امور سهام بانک بنده خدا ها را آلوده و درگیر کردیم.ولی خیلی امید به سه سهم ولصنم و شیران و واتی دارند و میگفت که وصنعت مفت فروخته این دو سهم را و بدون اجازه هم فروخته.در مورد حق تقدمها خرید
  با سلام خدمت جناب aravil گرامی
  با عرض پوزش صندوق خصوصی شما پر شده است . لطفا خالی بفرمایید . عرضی داشتم
  دوست خوبم جناب اراويل ، يكي مي گفت سهام ساختماني بعلت اينكه شركتهاي انبوه سازي هميشه در حال هزينه كردن مبالغ هنگفت پول براي پروژه هاي خود هستند خيلي راحت تكون نمي خورن و روند سود سازي آنها طويل المدت است . حتي ايشون اعتقاد داشت ساختماني ها در شرايط حاضر حتي ميتونن خطرناك هم باشند ! . اين تفكر تا چه اندازه ميتونه صحيح باشه آراويل جان ؟
  از اينكه حوصله به خرج ميدين و بنده را تحمل مي كنيد نهايت سپاس را دارم .
  ارادتمند : حسن يوسفيان
  البته اراويل عزيز من هرگز خود را در سطح حضرتعالي نميدانم . و نيك ميدانم كه شايد من مو مي بينم و شما پيچش مو . تا آنجا كه خودتان را معرفي فرمودين حتي سابقه تدريس در امور مالي را هم دارين . به همين خاطر عذرخواهي مي كنم . و گفتم تماسي با شما داشته باشم تا هم روحيه بگيرم و هم اين نااميدي حادث شده را يه جوري به اميدواري تبديل كنم .
  حقيقتا نوسان گيري بلد نيستم . نميدونم اصلا بايد چه جوري حدس بزنم كه الان وقت خروجه الان وقت وروده . با خودم گفتم تا ارديبهشت كه سررسيد اولين قسط 50 ميليوني آپارتمان هست با اين سه تا سهم ميمونم و با نوساناتش كاري نداشته باشم .حالا نميدونم اين استراتژي صحيح هست يا خير ؟
  ولي سوال مهمتر من اينه كه چرا اين سهام ساختماني قدرتمند رشد نمي كنن ؟ خدايي اين قنديهاي نفله با 4 تا سوله درپيت چرا بايد تو يه باز و بسته شدن 70 درصد رشد كنن ولي ساختماني ها ؟؟؟
  بقيه در پيام بعد
  دوست عزيز جناب اراويل
  با عرض سلام و عصر بخير و آرزوي سلامتي شما
  اين ساختمانيها بنده را كمي نگران كرده است . با توجه به اينكه كل سبد بنده از ثشرق 190 تومني ، آ س پ 400 تومني و ثشاهد 165 تومني تشكيل شده ، و اين سهمها اصلا از جاشون تكون نمي خورن و يا اينكه تا خرخره منفي مي خورن . اين نكته براي من اعجاب آور است .
  از طرفي شاهد بالارفتن روزانه قيمت ملك و اپارتمان در سطح تهران هستيم الان مالك همين اپارتماني كه بنده در خ پيروزي پيش خريد كرده ام نرخ رو از متري 2 ميليون تومان به 2300 افزايش داده ... بعضي ها هم ميگن الكيه هر كي هر چي دلش ميخاد اعلام مي كنه . كه معلوم نيست كدوم را بايد پذيرفت .
  خوب اين افزايش قيمت مسكن اين نويد را بوجود مياورد كه قيمت سهام ساختماني ها مي بايست افزايش داشته باشد . ولي چرا ثشرق از 216 به 180 سقوط مي كند يا ثشاهد از 190 به 160 ...
  بقيه در پيام بعد ......
 • بارگذاری,
 • بارگذاری,
 • بارگذاری,
بالا