ح
Reaction score
1,618

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • دوست نازنين سلام . من هم متاسف شدم كه برخي دوستان تاب شنيدن حرف مخالف رو ندارن . ممنون ميشم اگر خبري هست ما رو هم در جريان بگذاريد . من يك ساله با اين قنديها منفي ام . ديگه ظرفيت ضرر ندارم . با سپاس
  درود
  تماس گرفتم به شمارتون خاموش بود.شماره جدیدتون رو برام بفرستید.
  درود بر شما دوست عزیز.
  شرایط شما کمی خاص است و به همین دلیل من در معرفی سهم دست به عصا حرکت می کنم.اگر ممکن است شماره خود را برای من بگذارید تا بیشتر صحبت کنیم و در مواقع خاص بتوانیم با هم در ارتباط باشیم.
  تشکر از اینکه جواب دادید . موفق و موید باشید اگر سهم خوبی بجز قندیها در نظر دارید اعلام بفرمایید تا استفاده شود
  درود دوست عزیز.
  بنده فقط یک پیام خصوصی از شما دریافت کردم و آن را در همین صفحه پاسخ دادم.واقعا از اینکه گفتید ضرر کردید در بورس بسیار متاثر شدم امیدوارم بتوانید ضررهایتان را جبران کنید.بنده هر چیزی که بدانم دریغ نخواهم کرد.امیدوارم که سود خوبی ببرید.
  با تشکر از راهنمایی شما :

  دوست عزیز من از سال 75 تا 84 فعالیت شدید در بورس داشتم و به صورت حر فه
  ای و با حجم نقدینگی 150 میلیون تومان کار میکردم ولی متاسفانه تمام پولم در سهام از دستم رفت شاید به دلیل طمع بوده یا خواست خدا بود که ورشکست شدم
  و خدا میداند که از زیر صفر شروع کردم مثلا در کرین - مداران و................ خیلی متضرر شدم تا سه ماه پیش دنبال پرداخت بدهی ها و غیره بودم و مجدد کمی وام گرقتم و وارد بورس شدم .
  خیلی ترسیده شده ام و الان هر سهمی که میخرم ان سالها تداعی میشود خدا نسیب هیچ بنده ای نکند.
  درد دلی بود که به شما گفتم . از راهنمایی شما هم در مورد قپیرا ممنون هستم
  در حال حاضر روی قپیرا تک سهم هستم و الان مجددا دارم وام کلان میگیرم تا بطور حرفه ای وارد بورس شوم .

  یک خواهش دارم اگر سهم خوبی به ذهنتان رسید به من هم بگویید. وام من تا یکماه اینده امده میشود.
  خدا قوت و تشکر
  درود دوست عزيز.
  شما به بنده لطف داريد.
  نمي دونم چرا نمي تونم براي بعضي يوزرها پيغام خصوصي بفرستم واسه همين ااينجا پاسخ رو گذاشتم اگر پاسخ رو خونديد پيام بديد که مطمين بشم.ممنون.
  شرکت جذب چغندر بسيار خوبي داشته.تا اينجا فکر کنم جز سه شرکت برتر بورسي باشه از نظر جذب چغندر.البته بايد گفت که از نظر جذب چغندر از بودجه هم جلوتر بوده و جذب خوبي دداشته.بودجه شرکت محتاطانه بسته شده و به نظرم بتونه عايدي خودش رو تا محدوده 150 تومان براي پايان سال مالي تعديل بده.نکته منفي سهم فقط سهامدار عمده هست که با عرضه هاش جلوي رشد سهم رو مي گيره.اما از نظر بنيادي جز سهام برتر گروه خودش هست و در منطقه حاصلخيزي واقع شده و هميشه طي سي سال اخير جز شرکت هاي پيشتاز صنعت بوده.در حال حاضر هم براي تعديل عايدي نماد شرکت بسته شده.اميدوارم طي هفته جاري گزارش روي کدال بياد و نماد باز بشه.فقط کمي از حساس شدن سازمان روي نمادهاي قندي نگرانم که شايد منجر به بسته شدن طولاني اين نمادها بشه.اما به نظرم احتمال اينکه طي اين هفته نماد باز بشه بالاست.
 • بارگذاری,
 • بارگذاری,
 • بارگذاری,
بالا