اشکان
Reaction score
4,892

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • سلام بر اشکان بزرگوار
  خوب هستید؟
  میخاستم اگه امکان داره ی وقتی ر تعیین بفرمایید چن کلامی درمورد گروه های پیشرو سال آتی بحث کنیم
  ممنونم
  راستی اینم دید من نسبت ب گروه لاستکی و سیمانیها....
  http://boursebazan.ir/thread1180.html#post142374
  9- اجرا کننده و بازیگر :

  نه ها ذاتا هنرمند هستند . بسیار دلسوز دیگران و بخشنده بوده و آخرین پول جیب خود را نیز برای کمک به دیگران خرج میکنند . با جذابیت ذاتی شان اصلا در دوست یابی مشکلی ندارند و هیچ کـس برای آنها فرد غریبه ای به حساب نمی آید.در حالات مختلف شخصیت های متفاوتی از خود بروز می دهند و برای افرادی که اطرافشان هستند شناخت این افراد کمی دشوار به نظر می رسد . آنها شبیه بازیگرانی هستند که در موقعیت های مختلف رفتارهای متفاوتی نشان می دهند. افرادی خوش شانس هستند اما خیلی وقتها از آینده خود بیمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها برای موفقیت باید به یک دوستی و عشق دو جانبه که می تواند مکملشان در زندگی باشد دست یابند.
  7- عاقل و خردمند :

  هفت ها جستجو گر هستند. آنها همیشه به دنبال اطلاعات پنهان و مخفی بوده و به سختی اطلاعات به دست آمده را با ارزش حقیقی آن می پذیرند.احساسات هیچ ارتباطی با تصمیم گیری های آنها ندارد. با اینکه در مورد همه چیز در زندگی سوال می کنند اما دوست ندارند مورد پرسش واقع شوند و هیچگاه کاری را ابتدا به ساکن با سرعت شروع نمی کنند و شعارآنها این است که به آرامی می توان مسابقه را برد. آنها فیلسوفهای آینده هستند؛ طالبان علم که به هر چه می خواهند می رسند و سوال بی جوابی ندارند . مرموز هستند و در دنیای خودشان زندگی می کنند و باید یاد بگیرند در این دنیا چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نه !

  8- آدم کله گنده :

  هشت ها حلال مشکلات هستند. اساسی و حرفه ای سراغ مشکل رفته و آن را حل می کنند. قضاوتی درست دارند و بسیار مصمم هستندو طرحهاو نقشه های بزرگی دارند و دوست دارند زندگی خوبی داشته باشند. مسوولیت افراد را بر عهده می گیرند و مردم را با هدف خاص خود می بینند. با شرایط ویژه ای این امکان رابه وجود می آورند که دیگران همیشه آنها را رئیس ببینند .
  5- ناهماهنگ با جماعت :

  پنج ها جهانگرد هستند و کنجکاوی ذاتی، خطر پذیری و اشتیاق سیری ناپذیر آنها به جهان هستی و دیدن محیط اطراف خود،غالبا برایشان درد سر ساز می شود. آنها عاشق تنوع هستند ودوست ندارند مانند درخت در یک جا ثابت بمانند. تمام دنیا مدرسه آنهاست و در هر موقعیتی به دنبال یادگیری هستند. سوالات آنها هرگز تمام نمی شود. آنها به خوبی یاد گرفته اند که قبل از اقدام به عمل، تمامی جوانب کار را سنجیده و مطمئن شوند که پیش از نتیجه گیری ،تمامی حقایق را مد نظر قرار داده اند .

  6- رمانتیک و احساساتی :

  شش ها ایده آلیست هستند و زمانی خوشحال می شوند که احساس مفید بودن کنند . یک رابطه خانوادگی بسیار محکم برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعمالشان بر تصمیم گیری هایشان موثر است و آنها حس غریب برای مراقبت از دیگران و کمک به آنها دارند. بسیار وفادار و صادق بوده و معلمان بزرگی می شوند. عاشق هنرو موسیقی هستند . دوستانی صادق و در دوستی ثابت قدم هستند.شش ها باید بین چیزهایی که می توانند آنها را تغییر دهند و چیزهایی که نمی توانند، تفاوت قائل شوند.
  3- قلب تپنده زندگی : سه ها ایده آلیست هستند، بسیار فعال،اجتماعی،جذاب،رمانتیک وبسیار بردبار و پر تحمل خیلی کارها را با هم شروع می کنند اما همه آنها را پیگیری نمی کنند. دوست دارند که دیگران شاد باشند و برای این کار تمام تلاش خود رابه کار می گیرند. بسیار محبوب اجتماعی و ایده آلیست هستند اما باید یاد بگیرند که دنیا را از دید واقعگرایانه تری هم ببینند . 4- محافظه کار : چهارها بسیار حساس و سنتی هستند. آنها عاشق کارهای روزمره، روتین و پیرو نظم و انضباط هستند و تنها زمانی وارد عمل می شوند که دقیقا بدانند چه کاری باید انجام دهند. به سختی کار و تلاش می کنند. عاشق طبیعت و محیط خارج از خانه هستند . بسیار مقاوم و با پشتکار هستند. اما باید یاد بگیرند که انعطاف پذیری بیشتری داشته و با خود مهربانتر باشند .
  2- پیام آور صلح : دو ها سیاستمدار به دنیا می آیند ! از نیاز دیگران خبر دارند و غالبا پیش از دیگران به آنها فکر می کنند . اصلا تنهایی را دوست ندارند . دوستی و همراهی با دیگران برایشان بسیار مهم است و می تواند آنها را به موفقیت در زندگی رهنمون سازد . اما از طرف دیگر ، چنانچه در دوستی با کسی احساس ناراحتی کنند ترجیح می دهند تنها باشند.از آنجایی که ذاتا خجالتی هستند باید در تقویت اعتماد به نفس خود تلاش کنند و با استفاده از لحظه ها و فرصت ها آنها را از دست ندهند .
  تفسیر اعداد : 1- خالق و مبتکر : یک ها پایه و اساس زندگی هستند. همیشه عقاید جدید و بدیع دارند و این حالت در آنها طبیعی است. همیشه دوست دارند تمامی کارها و مسائل بر حول محوری که آنها می گویند و تعیین می کنند در گردش باشد و چون مبتکر هستند، گاهی خود خواه می شوند. با این حال یک ها بشدت صادق و وفادارند و به خوبی مهارتهای سیاسی را یاد میگیرند . همیشه دوست دارند حرف اول را بزنند و غالبا رهبر و فرمانده هستند، چون عاشق این هستند که بهترین باشند . در استخدام خود بودن و برای خود کار کردن بزرگترین کمک به آنهاست ولی باید یاد بگیرند عقاید دیگران ممکن است بهتر باشد و باید با رویی باز آنها را نیز بشنوند.
  شناخت شخصیت افراد از روی تاریخ تولدشان روان شناسان شخصیتی براین عقیده اند که شماره تولد، شما را از آن چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید : فرض می کنیم که شما متولد 8 مهر 1355 هستید.مهر ماه هفتم (7) سال است پس : 2 = 1+1 = 11 = 0+7+3+1 = 1370 = 1355+7+8 شماره تولد 2 است و اکنون می توانید آنچه راکه مربوط به این شماره است با خود مطابقت دهید .
  قدیما ظرف یکبار مصرف نبود، دختر همسایه دوبار میومد، یه بار نذری میاورد، یه بار میومد واسه ظرفش، آدم فرصت فکر کردن و تصمیم گیری داشت. بعد میگن چرا آمار ازدواج کم شده شما دارین فرصتها رو از جوونا میگیرین… والا . . یکی از ملانصرالدین می پرسه چه جوری جنگ شروع می شه؟ ملا بدون معطلی یکی می زنه توی گوش طرف و میگه اینجوری! .
  قدیما ظرف یکبار مصرف نبود، دختر همسایه دوبار میومد،
  یه بار نذری میاورد، یه بار میومد واسه ظرفش،
  آدم فرصت فکر کردن و تصمیم گیری داشت.
  بعد میگن چرا آمار ازدواج کم شده
  شما دارین فرصتها رو از جوونا میگیرین… والا
  .
  .
  یکی از ملانصرالدین می پرسه چه جوری جنگ شروع می شه؟
  ملا بدون معطلی یکی می زنه توی گوش طرف و میگه اینجوری!
  .
  سلام
  آقااشكان
  شرايط خيلي پيچيده شده!؟؟؟
  تحركات زيادي سرمرزهايغرب- شمال غرب -جنو غرب گزارش شده
  وعدهاي دولت ومجلس هم پوشالي شده
  نمونه بارز اون وعده كمكهاي انسان دوستانه به بي سرپناهان زلزه كه هنوز بعدازحدو50.60روز عملا هيچ گونه كمك وهمياري صورت نگرفته ومعلوم نيست كمكهاي مردمي كجا هزينه شده؟
  لطفا بعدازخواندن اين پيام راحذف وجواب وتحليل خودراابراز بداريد
  باتشكر
  آقا اشکان سلام
  باتشکر از راهنمایی های گذشته شما یه سوالی دارم . من بیشتر سبدم از شش ماه پیش غدیر و کاشیها کچینی و کساوه است به نظر شما با توجه به وضعیت غیر قابل پیش بینی حالا با سهامهای دیگر عوضشون کنم یا نگهشون دارم؟ تازه با خریدهای اون موقع ام دارم از تو ضرر در میام.. بقیه سبدم هم مداران و قثابته.اگه سهمهای خاصی مد نظر دارید لطفا بگید..ضررش با خودم .مرسی;)
  بازم سلام .

  استاد از بابت راهنمایی به کاربران ممنون.
  اما من سردرگمم .
  متاسفانه حدود 45 میلیون تومان پول نقد در دستم هست و فقط نظاره گر بازارم .
  از بورس سر در میارم ، اما چون مدتی رصد نکردم از دستم در رفته .
  یکی میگه الومینیوم ایران خوبه ، یکی میگه کچاد ، والا نمیدونم .
  تازه فولاد هم داشتم که فکر کنم اونم الان موقع فروشه ، میشه 20 میلیون .
  خودرویی ، غذایی ، قندی ؟؟؟
  استاد شما راهنمایی کن یکی دو مورد به بنده .
  ممنونم .
  سلام

  http://www.bourstalar.ir/showthread.php?t=1639
  پيش بيني شاخص کل تاسال2015(اختصاصي گروه سرمايه گذاران ايراني
  آخرين لحظه هاي تابستانت
  پر از رگبار آرزوهاي قشنگ!
  اولين لحظه هاي پاييزيت
  از نم نم آنها خوشرنگ!
  سلام اشکان جان از لطف و محبت همیشگیت تشکر میکنم کاش مثل همیشه بیشتر مطالبتو میدیدیم.اشکان جان من 1800سهم قنیشا رو تو قیمت 1480 دارم 2800سهم مداران تو قیمت 340 و 16900 سهم وملت تو قیمت 58تومان چندین وقت همش تو ضرر هستم بنظرت چکار کنم؟آیا قنیشا رو با سهم دیگه تعویض کنم؟موندم چیکار کنم
  سلام اشکان جان از لطف و محبت همیشگیت تشکر میکنم کاش مثل همیشه بیشتر مطالبتو میدیدیم.اشکان جان من 1800سهم قنیشا رو تو قیمت 1480 دارم 2800سهم مداران تو قیمت 340 و 16900 سهم وملت تو قیمت 58تومان چندین وقت همش تو ضرر هستم بنظرت چکار کنم؟آیا قنیشا رو با سهم دیگه تعویض کنم؟موندم چیکار کنم:(
  من خودم شیروانیم میدونم کارخونه قند شیروان واقعا کهنه و فرسوده است سعی کن سهام شرکتهای بزرگ که دولت حمایت میکند رو داشته باشی منتها کوتاه مدت و نهایتا میان مدت مثل فولاد مپنا خساپا رو مثلا 101 بخر 106 بفروش
  حاجی گفت فعلا که شرایط سیاسی خوبه هردوطرف ایرانی وخارخی انعطاف نشون دادن ونشونه بارز اون هم تلویحن رهبری درمورد ملک وسفارت انگلیس پذیرفتند که اشتباه از طرف ایرانه
 • بارگذاری,
 • بارگذاری,
 • بارگذاری,
بالا