آموزش تحلیل تکنیکال

صفحه 3 از 130 اولاول 123451353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 45 از 1938
    عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    تشکرها: 412 بار در 208 پست

پيش گزيده

دوستان من هم تحقیق کردم و درواقع واحدی را که در تهران چند ماه پیش در اوج میخواستم متری سه میلیون با التماس بخرم و البته نخریدم همین چند روز پیش رفتم دیدم همه شدند فروشنده و همان واحد را حاضره متری 2200 هزار تومان بدند یعنی 30 درصد کمتر از قیمت چند ماه پیش حتی فروشنده قبول کرد که قسطی ازش بخرم البته بعضی ها هنوز قبول ندارند و ملک خودشون در نمیفروشند ولی اونی که مجبوره بفروشه باید حداقل 30 درصد کمتر از پیک قیمت چند ماه پیش بفر.وشه برادر خودم واحدی را در جنت اباد در اوج قیمت متری 2700 ازش میخریدند نداد اکنون که میخواد بفروشه مشتری ندازه و بنگاهی میگه مگر 1800 بزاری برا فروش اونهم شاید بخرند خلاصه اوضاع ملک اکنون خیلی خرابه ولی ولی ولی من فکر میکنم اکنون وقت خرید ملک هست یعنی احتمال اینکه ادم تو ملک بیشتر از سهام سود کنه بسیار بیشتره چرا که سابقه نشون داده که ملک بعد از مدتی رکود دوباره بالا میره چون مردم ایران از خرد و کلان یا پولشون را تو بانک میبرند یا تو ملک و خیلی کم به بورس میاند اصلا خیلی ها نمیدونند بورس چیه هر کی هم میاد سریع درمیره با این برخوردی که از کارگزاران و شرکت ها می بینه فقط در یک صورت بورس ایران واقعی درست میشه اول ایجاد بورس الکترونیک بطوریکه هر کس خواست خودش از طریق اینترنت درخواست خرید و فروش خودش را بده دوم اطلاع رسانی شرکت ها درست و صادقانه و با شفافییت بشه سوم رئیس جمهور مملکت هم یک ادم ارام و میان رو انتخاب بشه و درواقع ایران از این وضیعت که پر از التهاب هست بیرون بیاد مثلا همین کروبی چند روز پیش دیدید در مصاحبه خود گفت اگه بیام کاری نمی کنم و حرفی نمی زنم که برا مملکت هزینه های کلان و گران درست کنم در عین حال گفت بر تمام مواضع اصولی ایران تاکید خواهد کرد مثلا انرژی هسته ای و حتی کمک به .........ولی با درایت و عدم هیاهو و جنجال

2. 2 كاربر به خاطر اين پست از مهرداد5 تشكر كرده‌اند:

3. # ADS
    نمایش دهنده تبلیغات
    تاريخ عضويت
    -

نشر الکترونیک پادام

آموزش تحلیل تکنیکال سهام

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    تشکرها: 541 بار در 305 پست

پيش گزيده

خیلی خوبه اتفاقا اینجوری خیلی ها لاقل شاید به یه مسکنی برسن از حول و ولا در بیان

5. 1 كاربر به خاطر اين پست از akhbaretalar تشكر كرده است:

عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    تشکرها: 8,400 بار در 1,120 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط akhbaretalar مشاهده گفتگو
    خیلی خوبه اتفاقا اینجوری خیلی ها لاقل شاید به یه مسکنی برسن از حول و ولا در بیان
    بابا تو دیگه کی هستی:-d

7. 2 كاربر به خاطر اين پست از شاه عباس تشكر كرده‌اند:

مسدود شده
    تاريخ عضويت
    May 2008
    تشکرها: 967 بار در 328 پست

پيش گزيده

سقوط ملک ت50درصد حتمی است

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    تشکرها: 601 بار در 262 پست

پيش گزيده

سلام

قيمت مغازه چطوريه؟ اونم به اندازه خونه سقوط كرده يا نه كمتر؟

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    تشکرها: 3,000 بار در 1,602 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط شاه عباس مشاهده گفتگو
    اگر قیمتها زیاد پایین بیاند بانکهای خصوصی در معرض تهدید قرار میگیرند.
    مثل اتفاقتی که در آمریکا افتاد و با پایین اومدن قیمتهای مسکن مشتریان نتونستند قسطاشونو بدند و این یواش یواش گسترده تر شد تا رسید به حالا.
    حالا جالب اینجاست که برخی از بانکهای خصوصی حسابی افتداند تو کار ساخت و ساز...!!!یعنی خودشون مستقیما متضرر میشند و یه اختلاف فاز زمانی وجود نخواهد داشت.
    ---------------------

مشاوران بورس صبا [*** لینک‌ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده می‌باشند. ]
    آن چیزی که در امریکا اتفاق افتاد کاملا با وضعیت وام های ایرانی متفاوت است در امریکا بخش اعظمی از ارزش یک ملک (بیش از دو سوم)از محل دریافت وام تامین می شود و لورج بالاست و اوررده نقدی افراد بخش کوچکی از کل مبلغ را تشکیل می دهد به همین خاطر وقتی ارزش ملک در امریکا کاهش یافت صاحب ملک با پذیرش یک سوم ضرر ملک را به بانک واگذار می کند اما در ایران تسهیلات بخش کوچک از کل مبلغ را شامل می شود برای این چنین اتفاقی در ایران ضعیف است

عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

از ايشان 1 بار در 1 پست تشكر شده

پيش گزيده

بعدازانتخابات منتظر رشد دوباره ملک باشید.

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    تشکرها: 36,781 بار در 4,666 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    1

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط حسين آغاسي مشاهده گفتگو
    سلام

قيمت مغازه چطوريه؟ اونم به اندازه خونه سقوط كرده يا نه كمتر؟
    قیمت مغازه تابعی از درآمد زایی سالانه مغازه است ، بنابراین نمیشه با زمین و آپارتمان مقایسه کرد.
    منتظر افزایش سرمایه ثتران از طریق مازاد تجدید ارزیابی زمین شهریار هستیم.
    صفحه 12 پست 178 تاپیک تحلیل اختصاصی: تحلیل دقیق صورت های مالی 93 و 94 سرمایه گذاری مسکن تهران
    هیچ پیشنهادی به خرید و فروش ندارم، فقط تحلیل بنیادی از زوایای مختلف، راضی نیستم حتی یک نفر بدون بررسی ، از روی نوشته های من خرید و فروش کند.

و من الله توفیق

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    تشکرها: 2,022 بار در 709 پست

پيش گزيده

آیا قیمت رهن و اجاره هم سقوط کرده ؟ در غیر اینصورت چه سودی بحال عموم مردم خواهد داشت این کاهش قیمت؟ از اجاره نشینهای نیازمند مسکن چند درصد میتوانند در قیمتهای فعلی خانه بخرند حتی فرض کنیم قیمت نصف شود آیا قدرت خرید خیلی افزایش خواهد یافت؟از طرف دیگر آیا کاهش قیمت باعث از بین رفتن انگیزه های ساخت و ساز نخواهد شد و آیا بدون مشارکت بخش خصوصی امکان جوابگویی به نیاز مسکن وجود خواهد داشت؟با کاهش ساخت و ساز آیا مجدداً فاصله بزرگی بین عرضه و تقاضا ایجاد نخواهد شد و این مساله رشد مجدد و شدید قیمتها را در پی نخواهد داشت؟نتیجه گیری اینجانب:ایجاد تعادل در بازار. بهتر است قیمتها زیاد کاهش نیابد و از طرف دیگر دولت با هر مکانیسمی که خود میداند از رکود در این بخش جلوگیری کند تا از وقوع بحران بزرگتری در آینده اجتناب گردد.

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    تشکرها: 782 بار در 364 پست

پيش گزيده

با شروع کد رهگیری دولت که از اول آذر شروع میشه قیمت املاک و مسکن کاهش خواهد یافت

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    تشکرها: 36,781 بار در 4,666 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    1

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط شروع مجدد مشاهده گفتگو
    آیا قیمت رهن و اجاره هم سقوط کرده ؟ در غیر اینصورت چه سودی بحال عموم مردم خواهد داشت این کاهش قیمت؟ از اجاره نشینهای نیازمند مسکن چند درصد میتوانند در قیمتهای فعلی خانه بخرند حتی فرض کنیم قیمت نصف شود آیا قدرت خرید خیلی افزایش خواهد یافت؟از طرف دیگر آیا کاهش قیمت باعث از بین رفتن انگیزه های ساخت و ساز نخواهد شد و آیا بدون مشارکت بخش خصوصی امکان جوابگویی به نیاز مسکن وجود خواهد داشت؟با کاهش ساخت و ساز آیا مجدداً فاصله بزرگی بین عرضه و تقاضا ایجاد نخواهد شد و این مساله رشد مجدد و شدید قیمتها را در پی نخواهد داشت؟نتیجه گیری اینجانب:ایجاد تعادل در بازار. بهتر است قیمتها زیاد کاهش نیابد و از طرف دیگر دولت با هر مکانیسمی که خود میداند از رکود در این بخش جلوگیری کند تا از وقوع بحران بزرگتری در آینده اجتناب گردد.
    قیمت رهن و اجاره همانطور که با تاخیر فاز شروع به جهش کرد با تاخیر فاز هم کاهش پیدا میکنه.
    خوب وقتی میگید آیا قیمت نصف شود باز هم اجاره نشینان نمیتوانند بخرند یعنی این قشر از کفه تقاضا خارج شدند و مسکن مجبوره متعادل تر بشه تا این ها هم سوار بشوند.
    الان تمام ایران رفته زیر کشت(ساخت!!!) رشد جمعیتی زمان جنگ زیاد بوده ولی قعطا در دهه 80 شمسی رشد جمعیت بسیار پایین بوده و خیلی ها ازدواج نکردند و خیلی از متاهلین هم با تاخیر بچه دار میشوند و به فرزند کمتر زندگی بهتر قناعت میکنند، در نتیجه دیگر تقاضای بسیار بالا رو شاهد نخواهیم بود و این نمیتونه دستاویزی برای دلالین باشه.
    قیمت نفت تا 60 درصد سقوط کرده همین قیمت نفت بود که وقتی بالا رفت باعث افزایش نقدینگی شدید شد در حال حاضر و در آینده نزدیک شاهد افزایش نقدینگی شدید نخواهیم بود، قیمت مصالح سقوط آنچنانی کرده، بنابراین یکی دیگر از بهانه های دلالین هم مرتفع شده و در آخر تولید مسکن مهر رو هم نادیده نگیرید خیلی از تقاضا رفته به اون سمت و با مالیاتی که برای خرید و فروش چند باره مسکن تنظیم شده دیگر شاهد بورسبازی در این بخش نخواهیم بود.
    کاهش شدید قیمت مسکن حتمی است.
    منتظر افزایش سرمایه ثتران از طریق مازاد تجدید ارزیابی زمین شهریار هستیم.
    صفحه 12 پست 178 تاپیک تحلیل اختصاصی: تحلیل دقیق صورت های مالی 93 و 94 سرمایه گذاری مسکن تهران
    هیچ پیشنهادی به خرید و فروش ندارم، فقط تحلیل بنیادی از زوایای مختلف، راضی نیستم حتی یک نفر بدون بررسی ، از روی نوشته های من خرید و فروش کند.

و من الله توفیق

16. 4 كاربر به خاطر اين پست از مجید خالقی تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    تشکرها: 421 بار در 212 پست

پيش گزيده

سقوط 50% رویایی بیش نیست

اینجا ایران است نه آمریکا

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    تشکرها: 614 بار در 239 پست

پيش گزيده

من خودم بالشخصه یک ملک را توی اسفندماه سال گذشته خریده بودم و حدود خرداد ماه با 40٪ ضرر فروختم . چند وقت پیش با بنگاهی تماس گرفتم گفت که باز حدود 20 درصد دیگه افت کرده . به نظر من بیشتر هراس مردم و بنگاهیا واسه خرید به خاطر همین سامانه مسکن و مالیات آن است که احمدی نژاد قولش را داده بود توی آذر ماه پیاده بکنه .

19. 1 كاربر به خاطر اين پست از tuka تشكر كرده است:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    تشکرها: 239 بار در 138 پست

پيش گزيده

درفروردين امسال در منطقه 5تهران ميانگين آپارتمان متري3.200بود كه الان 2.200است اين يعني بيش از30درصد كاهش .2.200قيمت تمام شده براي فروشندگان است كه به دليل نياز مالي و يا رهائي از كاهش بيشتر قيمت فروشنده هستند حال اگر قيمت تمام شده به زير 2.200برسد مثلا1.700چند ماه آينده سازندگان فعلي كه از مصالح ارزان وزمين ارزان (چون قيمت زمين از متري4ميليون به 3ميليون كاهش پيدا كرده )استفاده مي كنند حاضر به فروش در قيمتهاي پائين تر از1700خواهند شد.لذا كاهش قيمت تا 50درصد ازماكزيمم قيمتي قابل تصور است.

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    تشکرها: 190 بار در 102 پست

پيش گزيده با سلام

سلام و عرض تشکر از جناب Antijavgir و دوستانی که در بحث شرکت کردنند.
    چون یکی از دوستان در منطقه جنت آباد چند ماه پیش خرید داشتند من به قیمت های اون منطقه و سمت پونک آگاهی پیدا کردم و حرف دوستمون که میگه زیر 1800 فروشنده هست رو منطقی میدونم چون در اون منطقه ساخت و ساز زیادی هم شده .
    اما سوال اینجاست که قیمت ها نسبت به وضع موجود چند درصد کاهش خواهند یافت و این فرآیند تا کی ادامه پیدا می کند.

گفتگو هاي مشابه

1. پاسخ: 597
    آخرين پست: ديروز, 08:28
  2. پاسخ: 8
    آخرين پست: Saturday 28 June 14, 23:12

کلمات کلیدی:

پهنه m113

دشت بهشت پرد

پهنه m114

افزا

پيش بيني قيمت مسكن در سال 92

پهنه s122

پيش بيني قيمت مسكن 92

پهنه s222

پهنه بند

پهنه r251

پيش بيني قيمت مسكن92

r122

سرما

قيمت مسكن92

مسکن مهر پرد

بازار مسکن92

M114 پهنهشهردارطرح تفصپروژه رشد مسکن ثامنرکود دوباره ملک 91پيشيني قيمت مسكن 92کاهش قضوابط ساخت در پهنه R121مسکن ثامن پروژه رشد
وبلاگ هاي بورسي

Tags for this Thread

Bookmarks

قوانين ايجاد گفتگو در تالار