آموزش تحلیل بنیادی سهام رهاورد نوین

صفحه 128 از 130 اولاول ... 2878118126127128129130 آخرآخر
نمايش نتايج 1,906 به 1,920 از 1938
    عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    تشکرها: 19 بار در 14 پست

پيش گزيده

قیمت اپارتمان نوساز در نارمک متری 6000000 تومان شده است

2. 1 كاربر به خاطر اين پست از aban تشكر كرده است:

3. # ADS
    نمایش دهنده تبلیغات
    تاريخ عضويت
    -

آموزش تحلیل بنیادی سهام

عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    تشکرها: 186 بار در 72 پست

پيش گزيده

با سلام
    دوستان عزیز از من که حدود 15 سال است معاملات مسکن را پیگیری می کنم این را به یادگار داشته باشید که چنانچه مذاکرات فروردین مثبت باشد و قسمتی از تحریمها برداشته شود این قیمتها را در زمستان سال دیگر خواهیم داشت :
    نقاط متوسط غرب و شرق تهران ( شهران - جنت آباد -نارمک و ...) نوساز متری 3500 تا 4 میلیون و این قیمتها تا دو سال بعد یعنی تا سال 94 با تلورانس 15 درصد ثابت خواهد بود.
    خرید آپارتمان اضافی با قیمتهای امروز با توجه به رکود حتمی ( سیکل 5 ساله رونق و رکود مسکن در ایران ) در تابستان آینده اشتباه محض است و یک ضرر 100 درصدی مشابه سال 87 نصیب خریداران می کند.

5. 2 كاربر به خاطر اين پست از فين تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    تشکرها: 459 بار در 224 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط فين مشاهده گفتگو
    با سلام
    دوستان عزیز از من که حدود 15 سال است معاملات مسکن را پیگیری می کنم این را به یادگار داشته باشید که چنانچه مذاکرات فروردین مثبت باشد و قسمتی از تحریمها برداشته شود این قیمتها را در زمستان سال دیگر خواهیم داشت :
    نقاط متوسط غرب و شرق تهران ( شهران - جنت آباد -نارمک و ...) نوساز متری 3500 تا 4 میلیون و این قیمتها تا دو سال بعد یعنی تا سال 94 با تلورانس 15 درصد ثابت خواهد بود.
    خرید آپارتمان اضافی با قیمتهای امروز با توجه به رکود حتمی ( سیکل 5 ساله رونق و رکود مسکن در ایران ) در تابستان آینده اشتباه محض است و یک ضرر 100 درصدی مشابه سال 87 نصیب خریداران می کند.
    شما اینقدر محکم و با اطمینان نوشتی که بنظر میرسه به مذاکرات فروردین خوشبین هستید ؟؟؟
    در ضمن با مثبت بودن مذاکرات دلار و سکه هم که میریزه و خیلی از سهمهای بزرگ بورسی که وابسته به نرخ ارز هستند شدیدا سقوط میکنن .
    این حرف شما تنها برای کسانی که قصد خرید آپارتمان جهت سرمایه گذاری در کوتاه مدت (در دراز مدت سود خواهند کرد) دارن ممکنه صدق کنه ولی برای مصرف کننده ، سازنده، برای کسی که مشارکت میکنه و حتی کسی که پیش خرید میکنه در مراحل زیر 30% بهیچ عنوان صدق نمیکنه و همگی منتفع خواهند شد . تازه این در خوشبینانه ترین حالت هست که مذاکرات مثبت باشه که گذشته نشون میده اینطور نخواهد بود . در کل از ته دل میخوام همه هموطنانم مالک آپارتمان خوب بشن و کار تولیدی و توسعه گری در مملکتمون بخصوص در بخش خصوصی توسعه پیدا کنه . یا علی

یا علی
    همیشه به آینده امید داشته باش و بخند

7. 2 كاربر به خاطر اين پست از bezbms تشكر كرده‌اند:

عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش گزيده

دوست عزيز حتي فارغ از نتيجه مذاکرات يک فرمول ساده در 20 سال گذشته براي آپارتمان در تهران صادق بوده است. نسبت قيمت به رهن کامل آپارتمان( نه ملک کلنگي ) در دوره رکود حدود 4 و در دوران تعادل حدود 5 و در دوره حباب 6 و بيش از آن است. در حال حاضر رهن کامل يک اپارتمان نوساز 100 متري در نارمک حدود 75 تا 80 ميليون تومان است. يعني قيمت اين آپارتمان در دوره رکود حدود 320 ميليون و در دوره تعادل حدود 400 و در دوره حباب 480 ميليون يا بيشتر است که با قيمت اعلامي دوست ديگرمان ( متري 6 ميليون در نارمک) يک آپارتمان 100 متري 120 ميليون حباب نسبت به قيمت حداکثري دارد. فرمول ديگر که براي آپارتمانهاي مناطق متوسط شرق و غرب تهران در 20 سال گذشته صادق بوده قيمت در دوره رکود 3تا 3.5 برابر قيمت ساخت و در دوره تعادل 4 تا 4.5 براير قيمت ساخت و در دوره حباب 5 يا بيشتر از 5 برابر قيمت ساخت مي باشد. که با فرض ساخت متري حداکثر يک ميليون حتي در دوره حباب هم نبايد در نارمک متري از 5 ميليون بيشتر باشد( در دوره رکود با همين قيمت ساخت متري 3.500 و در دوره تعادل حدود 4 ميليون براي مناطق غرب و شرق تهران مناسب است ). ضمنا ما بورسي ها که با حباب آشنايي داريم خريد آپارتمان با اين قيمتهاي حبابي معادل خريد فملي 850 توماني يا فولاد 550 توماني دو ماه پيش است. ضمنا در حال حاضر بيش از 80 درصد ساخت و سازها در غرب تهران که من در جريان هستم بصورت مشارکتي 60 به 40 ( مالک به سازنده ) با پرداخت پول رهن و مقداري وجه اضافي است که با همين قيمت ساخت حداکثر متري يک ميليون و تمام هزينه هاي شهرداري و غيره در يک پروژه که چند روز قبل دوستم منعقد کرد با محاسبه ما متري 3 ميليون تا 3.200 براي سازنده در جنت آباد در مي آيد که قيمت فروش متري 4 ميليون براي سال آينده کاملا منطقي است بعد از فروپاشيدن حباب.

9. 4 كاربر به خاطر اين پست از فين تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    تشکرها: 459 بار در 224 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط فين مشاهده گفتگو
    دوست عزيز حتي فارغ از نتيجه مذاکرات يک فرمول ساده در 20 سال گذشته براي آپارتمان در تهران صادق بوده است. نسبت قيمت به رهن کامل آپارتمان( نه ملک کلنگي ) در دوره رکود حدود 4 و در دوران تعادل حدود 5 و در دوره حباب 6 و بيش از آن است. در حال حاضر رهن کامل يک اپارتمان نوساز 100 متري در نارمک حدود 75 تا 80 ميليون تومان است. يعني قيمت اين آپارتمان در دوره رکود حدود 320 ميليون و در دوره تعادل حدود 400 و در دوره حباب 480 ميليون يا بيشتر است که با قيمت اعلامي دوست ديگرمان ( متري 6 ميليون در نارمک) يک آپارتمان 100 متري 120 ميليون حباب نسبت به قيمت حداکثري دارد. فرمول ديگر که براي آپارتمانهاي مناطق متوسط شرق و غرب تهران در 20 سال گذشته صادق بوده قيمت در دوره رکود 3تا 3.5 برابر قيمت ساخت و در دوره تعادل 4 تا 4.5 براير قيمت ساخت و در دوره حباب 5 يا بيشتر از 5 برابر قيمت ساخت مي باشد. که با فرض ساخت متري حداکثر يک ميليون حتي در دوره حباب هم نبايد در نارمک متري از 5 ميليون بيشتر باشد( در دوره رکود با همين قيمت ساخت متري 3.500 و در دوره تعادل حدود 4 ميليون براي مناطق غرب و شرق تهران مناسب است ). ضمنا ما بورسي ها که با حباب آشنايي داريم خريد آپارتمان با اين قيمتهاي حبابي معادل خريد فملي 850 توماني يا فولاد 550 توماني دو ماه پيش است. ضمنا در حال حاضر بيش از 80 درصد ساخت و سازها در غرب تهران که من در جريان هستم بصورت مشارکتي 60 به 40 ( مالک به سازنده ) با پرداخت پول رهن و مقداري وجه اضافي است که با همين قيمت ساخت حداکثر متري يک ميليون و تمام هزينه هاي شهرداري و غيره در يک پروژه که چند روز قبل دوستم منعقد کرد با محاسبه ما متري 3 ميليون تا 3.200 براي سازنده در جنت آباد در مي آيد که قيمت فروش متري 4 ميليون براي سال آينده کاملا منطقي است بعد از فروپاشيدن حباب.
    دوست عزیز شما اگه تو ملک و ساخت و ساز هستید من هم هستم . بحث من درباره اثر مذاکرات روی ملک بود که شما در جمله اولتون بیان کردید ولی نمیدونم چرا بعهد از حرف من در جمله دومتون نقض کردید !!!!!!!! درثانی اگه جملات منو با دقت خونده باشید من صحبتی در مورد حباب یا غیرحباب نکردم . شما کلی گفتید اگه مذاکرات مثبت باشد ملک و آپارتمان میریزه ، من یکم ریزش کردم گفتم بفرض صحت صحبتهای شما فقط کسانی که قصد سرمایه گذاری کوتاه مدت دارن متضرر میشن ، کسی که میخواد استفاده کنه چه کنه صبر کنه شاید صحبت شما درست از آب در بیاد ؟ یا اگه سازنده اشتباه میکنه بیایید 100 تا آدرس به شما بدم در تهران ، در شما کشور ، در حومه تهران که چطور دارن گود برداری میکنن و میسازن یعنی همشون اشتباه میکنن ؟ یا اگه یکی پیش خرید درست و بقیمت درست از یک سازنده منصف بکنه ضرر کرده تا حالا ؟ ما که ندیدیم . در ضمن این نصبت قیمت آپارتمان به رهن کامل که بنا بفرمایش شما در حالت نرمال 5 هست بنده یک آپارتمان 110 متری در هروی ( اول سادوش دارم) که 6 ساله هست 30 میلیون هم 2 سال پیش خرجش کردم طبقه 2 اگه متری 5 تومن کم کم باشه 550 میلیون میارزد که باید 110 میلیون رهن کامل بکنن ولی فعلا مشتری نیامده ، پس این نصبت ها زیاد کارا نیست بحث تورم ، سیاسی ، خروج پول از یک بازار و تزریق به یک بازار دیگر و غیره......حداقل در مملکت ما خیلی رو قیمت ملک تاثیر داشته و نمیشه قاعده و فرمول براش تعیین کرد وگرنه خیلی ها میفهمیدن کی باید برای خرید ملک آماده بشن . خود من بشخصه هیچوقت بر اساس فرمولی که شما گفتید خرید و فروش نمیکنم و بجاش مسایلی که پیرامونمون داره اتفاق میافتد رو رصد میکنم و بهترین تصمیم و میگیرم . بهرحال امید است همینطور که شما گفتید ملک و آپارتمان ارزان بشه و همه هموطنانمون صاحب خانه بشن . یا علی
    همیشه به آینده امید داشته باش و بخند

11. 2 كاربر به خاطر اين پست از bezbms تشكر كرده‌اند:

عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش گزيده

دوست عزیز من اصراری به ادامه بحث ندارم. فقط دوست دارم اسفند سال آینده این بحث را دوباره بالا بیاوریم و پیش بینی ها را بررسی کنیم. من به جد معتقدم اسفند سال آینده قیمت آپارتمان نوساز در شرق و غرب تهران 15 تا 20 درصد کمتر از قیمت های فعلی خواهد بود که با محاسبه سود بانکی یعنی کاهش حدود 40 درصدی . ضمنا بعد از عید فروش بیش از حد در ملک داریم. چون هر کس را که می بینم می گوید می خواهد بعد از عید ملکش را بفروشد ولی آیا خریداری هم با این قیمتها خواهد بود ؟ آینده نشان می دهد.

13. 1 كاربر به خاطر اين پست از فين تشكر كرده است:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    تشکرها: 36,327 بار در 4,619 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    1

پيش گزيده

bezbms جان، رهن الان نسبت یک به هفت و یک به هفت و نیم پیدا کرده و نتونسته خودش رو با قیمت ملک بالا بکشه، مثلا امیرآباد شمالی قیمت نوساز به 7 تا 7.5 رسیده، در حالی که رهن کاملش متری 1 میلیون است!

راستی دیدم دوستان نوشتند بابت طبقه ششم به شهرداری باید متری 1.15 میلیون تومان مازاد بر عوارض پول داد، آیا برای طبقه هفتم هم همینه؟ چون جدیدا دو سه ملک در دست ساخت دیدم که هفت طبقه هستند!
    منتظر افزایش سرمایه ثتران از طریق مازاد تجدید ارزیابی زمین شهریار هستیم.
    صفحه 12 پست 178 تاپیک تحلیل اختصاصی: تحلیل دقیق صورت های مالی 93 و 94 سرمایه گذاری مسکن تهران
    هیچ پیشنهادی به خرید و فروش ندارم، فقط تحلیل بنیادی از زوایای مختلف، راضی نیستم حتی یک نفر بدون بررسی ، از روی نوشته های من خرید و فروش کند.

و من الله توفیق

15. 1 كاربر به خاطر اين پست از مجید خالقی تشكر كرده است:

عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    تشکرها: 21 بار در 13 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط مجید تهرانی مشاهده گفتگو
    bezbms جان، رهن الان نسبت یک به هفت و یک به هفت و نیم پیدا کرده و نتونسته خودش رو با قیمت ملک بالا بکشه، مثلا امیرآباد شمالی قیمت نوساز به 7 تا 7.5 رسیده، در حالی که رهن کاملش متری 1 میلیون است!

راستی دیدم دوستان نوشتند بابت طبقه ششم به شهرداری باید متری 1.15 میلیون تومان مازاد بر عوارض پول داد، آیا برای طبقه هفتم هم همینه؟ چون جدیدا دو سه ملک در دست ساخت دیدم که هفت طبقه هستند!
    با سلام
    اتفاقا من دیروز (چهارشنبه سوری) سمت همین امیر آباد شمالی بودم و سمت خیابان شانزدهم فکر کنم کوچه ای نزدیک به دودانگه ، یه ملک در حال ساخت 10 واحدی توجه منو به خودش جلب کرد رفتم تو ببینم چه متراژی داره و چند که اتفاقا شخصی که خودشو سازنده معرفی میکرد هم حضور داشت .با اینکه متراژ 112 متر بود حرف از قیمت متری 7.5 اونم با تحویل تو اردیبهشت میزد.....راستش من از قیمتهای دیباجی جای خوبش هم آماری داشتم و اونجا متراژهای کوچک ( که طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به واحد های بالای 70 80 متری دارند )الان با این قیمت ارزش گذاری شدن (نمیگم معامله هم شدن ).....یکم واسه من ثقیل بود که قیمت دیباجی و امیر آباد شمالی این طور به هم نزدیک باشن............بحث سر اینه که ارزشگذاریها بی حسابه مشخصا(نه موقعیت و نه متراژ) و قیمتهایی که میشنویم حساب بازار نیست بایستی بر اساس قیمتهایی حرف زد که روشون توافق میشه و مبایعه نامه تنظیم میشه......

17. 2 كاربر به خاطر اين پست از success8080 تشكر كرده‌اند:

عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    تشکرها: 0 بار در 0 پست

پيش گزيده

عجب تحلیل خنده داری

عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    تشکرها: 78 بار در 26 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    1

پيش گزيده

دوستان از کجا می تونم آرشیو قیمتهای مسکن در سالهای اخیر رو برای مناطق مختلف تهران پیدا کنم. اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم.

عضو تازه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

از ايشان 1 بار در 1 پست تشكر شده

پيش گزيده

دوستان تهرانو نمي دونم ولي من که کرج مي خوام کرج خونه بخرم هر روز اين سايت آسانشهر چک مي کنم [*** لینک‌ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده می‌باشند. ] ... هر روز قيمتهاش داره ميره بالاااااترررر

21. 1 كاربر به خاطر اين پست از HGALINI تشكر كرده است:

عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    تشکرها: 190 بار در 83 پست

پيش گزيده

ما تعدادی واحد آپارتمانی در منطقه فرحزاد (جنوب یادگار) هستیم که زمین آن حدود 800 متر است و کد پهنه آن در سایت طرح تفصیلی s222 خورده است. آیا زمین را شهرداری خود تصاحب نموده و ساکنین را میتواند مجبور به تخلیه نماید یا مجوز ساخت با کاربری مدنظر ساکنین (یکی از کاربریهای تجاری-اداری و یا خدماتی) را به آنان میدهد؟ لطفا کسانی که اطلاع کافی دارند راهنمائی فرمایند. باتشکر

مسدود شده
    تاريخ عضويت
    May 2013
    شهر
    تهران
    تشکرها: 9,448 بار در 3,065 پست

پيش گزيده

[*** لینک‌ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده می‌باشند. ]

برخی از سازندگان که در اوج گرانی مصالح ساختمانی در حال ساخت آپارتمان بودند، پس از رکود بازار و کاهش قیمت‌ها، واحدها را نیمه کاره رها کرده‌اند.
    به گزارش [*** لینک‌ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده می‌باشند. ], پس از آنکه قیمت‌ها در بازار مسکن با سیر نزولی همراه شد و حباب قیمت‌ها در این بخش شکست، تعدادی از متقاضیان واقعی وارد بازار شدند اما مقاومت برخی از مالکان موجب شد که خرید و فروش زیادی صورت نگیرد و متقاضیان هم به انتظار ارزانی بیشتر خانه‌ها ماندند.

از سوی دیگر کاهش قیمت‌ها در بخش‌های مختلف ساخت و ساز از جمله مصالح ساختمانی بیشتر به شکستن حباب قیمت‌ها کمک کرد اما موجب شد برخی از سازندگان که در اوج افزایش قیمت‌ها اقدام به ساخت و ساز کرده بودند، ساختمان‌ها را نیمه کاره رها کنند.

برخی از آنان می‌گویند که در زمان گرانی شدید قیمت‌ها ساخت آپارتمان ها را شروع کردند، بنابراین اگر با نرخ کنونی بازار، قصد فروش داشته باشند برای آنها صرفه اقتصادی ندارند؛ به همین جهت اغلب در مرحله اسکلت یا نازک کاری واحدها را نیمه کاره گذاشته‌اند.

در واقع آنها خوابیدن پروژه را به فروش با قیمت کمتر ترجیح داده اند و از طرفی برخی از سازندگان و بنگاه های املاک سعی دارند با اعلام اینکه در سال آینده قیمت‌ها تغییر می کند، شایعه گرانی را در بازار راه بیاندازند تا فضای کنونی به نفع آنها تغییر کند.

اما شواهد حاکی از آن است که قیمت‌ها در بازار مسکن تغییر چندانی نخواهد داشت و به دلیل فضای به وجود آمده در کشور، احتمال نوسان قیمت‌ها در دیگر بازارهای سرمایه‌ای بسیار کمتر است، بنابراین مسکن هم با صعود یکباره قیمت‌ها روبرو نخواهد شد.

براین اساس، سازندگانی که واحدها را نیمه کاره رها کرده اند هم باید به زودی آپارتمان‌ها را تکمیل کرده و به بازار فروش عرضه کنند؛ به این دلیل که به نظر نمی‌رسد صعود دوباره قیمت‌ها تکرار شود.

قیمت برخی از آپارتمان‌ها در تهران

براساس گزارش میدانی واحدی ۶۸ متری در شاهین شمالی بازسازی شده، با عمر ۱۲ساله با انباری و بدون پارکینگ با قیمت ۲۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد و واحد دیگری در تهرانسر- لاله با مساحت ۶۷.۵ متر و ۲ خوابه با آسانسور، پارکینگ و انباری و عمر ۴ ساله ۲۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

در خیابان پونک، آپارتمانی ۶۸متری و ۲خوابه هر مترمربع ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و در شهرک لاله واحدی ۷۰ متری با عمر ۵ ساله متری ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

همچنین در بزرگراه رسالت آپارتمانی به مساحت ۷۰ مترمربع با عمر ۱۲ساله و دو خوابه با انباری متری ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‎‌شود و در فردوس - ورزی جنوبی واحدی ۶۸ متری طبقه اول و دو خوابه با انباری، ۲۵۸ به فروش می‌رسد.

در محدوده کاشانی- جنت آباد، خیابان نیرو واحدی ۷۰ متری و دو خوابه با پارکینگ و انباری و عمر ۷ساله، قیمت ۳۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در فرمانیه ۷۰متری و یک خوابه با ۵۰ مترحیاط اختصاصی ۵۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

آپارتمانی دیگری در حوالی منیریه با متراژ ۶۵ متر با پارکینگ و انباری ۲۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در تهرانسرجنوبی شهرک سینا آپارتمانی ۶۸ متری و نوساز متری ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

24. 2 كاربر به خاطر اين پست از رسول احمدی تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    تشکرها: 273 بار در 126 پست

پيش گزيده

سوالي كه بعد از تحليل دوستان برام پيش مي ايد اين هست كه با توجه به اجرا شدن هدفمندي يارانه و افزايش قيمت كل حامل هاي انرژي
    يعني به هيچ عنوان تاثيري رو مسكن نداره؟ بارها مصاحبه هايي خاندم كه قيمت بنزين را حداقل 1000 تومن براي سال اينده دولت مد نظر دارد
    دوستاني كه از كاهش قيمت مسكن صحبت مي كنند تحليل شان از افزايش قيمت بنزين چي هست؟

اصلا چرا دولت سعي مي كند از وام صد ميليوني صحبت كند ؟چرا بارها اقاي اخوندي از ركود تورمي صحبت كرده و دوستان اقايان مثل اقاي تبريزي سعي بر افزايش وام مسكن مي كنند

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    تشکرها: 2,455 بار در 663 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط nima rashidi مشاهده گفتگو
    سوالي كه بعد از تحليل دوستان برام پيش مي ايد اين هست كه با توجه به اجرا شدن هدفمندي يارانه و افزايش قيمت كل حامل هاي انرژي
    يعني به هيچ عنوان تاثيري رو مسكن نداره؟ بارها مصاحبه هايي خاندم كه قيمت بنزين را حداقل 1000 تومن براي سال اينده دولت مد نظر دارد
    دوستاني كه از كاهش قيمت مسكن صحبت مي كنند تحليل شان از افزايش قيمت بنزين چي هست؟

اصلا چرا دولت سعي مي كند از وام صد ميليوني صحبت كند ؟چرا بارها اقاي اخوندي از ركود تورمي صحبت كرده و دوستان اقايان مثل اقاي تبريزي سعي بر افزايش وام مسكن مي كنند
    دوست بزرگوارم
    هدفمندی بصورت مستقیم تاثیری بر قیمت مسکن نذاره.اثرات اون غیر مستقیم هست که ذاتی هم هست و اون افزایش نقدینگی برای سال اینده هست.متناسب با پولی که در جامعه در اثر این طرح پخش میشه قیمتها رشد میکنه.خلاصه با احتساب هدفمندی سال بعد حداقل 20 درصد رشد نقدینگی داریم که در دیرترین حالت 9 تا 14 ماه بعد خودش را نشون میده.البته اثر کوتاه مدت اون همون اثر روانی هست که مثلا همین الان بر شما هم اثر گذاشته

27. 2 كاربر به خاطر اين پست از omid_or51 تشكر كرده‌اند:

گفتگو هاي مشابه

1. پاسخ: 593
    آخرين پست: Friday 12 September 14, 14:59
  2. پاسخ: 8
    آخرين پست: Saturday 28 June 14, 22:12

کلمات کلیدی:

پهنه m113

دشت بهشت پرد

پهنه m114

افزا

پهنه s122

پيش بيني قيمت مسكن در سال 92

پهنه بند

پيش بيني قيمت مسكن 92

پهنه r251

پهنه s222

پيش بيني قيمت مسكن92

قيمت مسكن92

سرما

r122

بازار مسکن92

مسکن مهر پرد

M114 پهنهشهردارطرح تفصضوابط ساخت در پهنه R121پهنه R122 پيشيني قيمت مسكن 92رکود دوباره ملک 91دشت بهشت پرديسکاهش ق
وبلاگ هاي بورسي

Tags for this Thread

Bookmarks

قوانين ايجاد گفتگو در تالار