آموزش بورس

صفحه 322 از 948 اولاول ... 222272312320321322323324332372422822 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,816 به 4,830 از 14206
    عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    تشکرها: 13,801 بار در 3,203 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

godbeest
    [*** لینک‌ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده می‌باشند. ]
    [*** لینک‌ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده می‌باشند. ] ***

2. 1 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده است:

3. # ADS
    نمایش دهنده تبلیغات
    تاريخ عضويت
    -

ثروتیار

آموزش بورس

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

کرماشا...بدون شرح

NAVID

5. 1 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده است:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

سیگنال بورس : نمودار مداران را مشاهده می کنید قیمت پس از ایجاد چند کف صعودی در محدوده 320 تومان به سمت مقاومت مهم 360 حرکت کرده است که فعلا نتوانسته آن را بشکند اما اگر بتواند از آن عبور کند با توجه به کف های صعودی قبلی ، سیگنال مثبت مهمی صادر خواهد شد.

7. 1 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده است:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

سیگنال بورس : نمودار مپنا را مشاهده می کنید این سهم با ایجاد سه کف در محدوده 200 تومان ، و همچنین بازگشایی در قیمت های بالاتر توانست روند نزولی اش را بشکند ضمن اینکه حمایت 200 تومان به خوبی از قیمت حمایت کرد، روند این سهم از نزولی به خنثی یا صعودی تغییر می کند.

9. 2 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

سمایه:

هوخشتره

11. 2 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

باتوجه به خط رون صعودی و نزولی سهم مشاهده سطحی تقاطعی در محدوده 285 تومان میباشد كه انتظار است در حركتی نوسانی به این سطح ختم شود.هدف سهم در میان مدت صعودی نشان داده شده و هدف 315 تومان مد نظر است.انتظار است پس كمی نوسان طی بازه كوتتاه مدت این محدوده برسد.حمایت زیرین سهم 270 تومان است.پس از گذر از 315 تومان هدف بعدی 340 تومان است.

13. 3 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

مشاهده سطح حركتی سهم نشان از روندی بسیار كند برای این سهم میباشد كه حتی زمان تعیین گره نیز از 5 روز فراتر میرود.جهت ورود بهم سهم با دید میان مدت و ریسك كم گزینه ی مناسبی است كه هدف صعودی آن 230 تومان در بازه ی اول میباشد.حمایت كف سهم 140 تومان است و انتظار میرود سهم پس از حركت های مقطعی كوچك به صورت پرش های مقطعی به هدف نزدیك خود برسد.

15. 2 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

محدوده حركتی و نوسانی سهم پس از گپ های پی در پی و سطح EMA 3 و EMA 20 در سطحی نسبتا خنثی به سر می برد.سهم در محدوده 305 تومان داری مقاومت است و باتوجه به نزدیكی سهم در این مقطع در هر صورت هدف این سطح میباشد ولی روند نسبتا كند است.حمایت 265 تومان سطحی حمایتی است كه Gann Line نیز این محدوده را تصدیق میكند.درصورت عدم عبور از 305 تومان سهم به این محدوده بازگشت داده میشود ولی در صورت عبور هدف بعدی 330 تومان است.

17. 2 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

سطح حركتی سهم نشان از روند بازگشتی مقطعی تا محدوده 1700 تومان میباشد.سهم در این مقطع دارای حمایت است كه چنانچه شكسته شود به محدوده 1500 تومان نزول خواهد داشت.هدف صعودی سهم پس از كمی استراحت 1900 تومان است كه باتوجه به رشد شدید سهم و عدم ورود به فاز های تصحیح چنانچه عدم توانایی رسیدن به محدوده 1900 تومان را نداشته باشد وارد تصحیح زیاد و تا محدوده 1380 تومان نزول خواهد داشت.

19. 2 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

مجموعه حركات سهم و اسیلاتور OBV و Gator در محدوده بازگشتی از كف خود و همچنین میزان فیبوناچی Reissitance در محدوده 230 میزان رشد اولیه و هدف بعدی 245 تومان را نشان میدهد.حمایت زیرین سهم در 195 تومان واقع است كه در صورتی كه سهم بازگشت داده شود در محدوده 210 و 200 تومان مورد حمایت واقع میشود.هدف بلند مدت سهم 275 تومان است.

21. 2 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    نوشته‌های وبلاگ
    4069

پيش گزيده

شاخص :

نیوشا

23. 4 كاربر به خاطر اين پست از نمابورس110 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    شهر
    تهران
    تشکرها: 283,813 بار در 32,551 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    2491

پيش گزيده

مدیریت سرمایه تنها راز موفقیت در بازار

بنام خدا

بحث مدیریت سرمایه یکی از اصلیترین و مهمترین مباحث موجود در کار ترید هست که متاسفانه کمتر به اون توجه میشه ،چندی قبل این مبحث رو در سایت دیگه ایی در خدمت دوستان بودم و در نمایشگاه هم مختصرا این سعادت رو داشتم که در این ارتباط با عزیزانم گفتگو کنم ،اما تصمیم دارم از اونجا که این مبحث واقعا مهم هست و به جرات میتونم بگم کسی که بهترین سیستم رو در اختیار داده باز هم بدون رعایت مدیریت سرمایه قطعا شکست خورده خواهد بود لذا به کمک خدا یک بار دیگه از ابتدا این مطلب رو در خدمت عزیزان در سایت بورسبازان خواهم بود و سعی میکنم نکاتی بر گفتار قبلیم اضافه کنم تا هم اگر عزیزی موردی رو اشکال داره بتونیم رفع کنیم و هم اون تعداد از دوستان که فرموده بودند نتونستند این موضوع رو دنبال کنند و دستور داده بودند از ابتدا شروع کنیم فرمنانشون اطاعت بشه و هم به قولی که به تعدادی از عزیزان داده بودم جامه عمل بپوشم

مهمترین مطلبی که اینجا وجود داره این موضوع هست که ما به اهمیت مدیریت سرمایه پی ببریم و این پی بردن هست که در ما الزام استفاده از مدیریت سرمایه رو پدید میاره والا همونطور که بارها عرض کردم کل این مبحث رو من میتونم در یک فایل اکسل پیاده سازی کنم و با پر کردن چند ایتم کل کار مدیریت سرمایه برای دوستان انجام بشه و حجم پوزیشن مشخص بشه ،اما واقعیت اینه اگه ما به الزام استفاده از اون پی نبریم متاسفانه ازش استفاده نخواهیم کرد و در نتیجه جزو شکست خورده های بازار خواهیم شد .
    یک موضوعی که این بین وجود داره و به عنوان فیدبک من بین دوستان چه حضوری در نمایشگاه شنیدم و چه در پی ام دیدم این تصور نادرست هست که اگر از مدیریت سرمایه استفاده کنیم ،درسته ضررها محدود میشه و بعمون کمک میکنه اما سود آنچنانی هم نخواهیم کرد ،این تصور کلا از پایه ایراد داره و ما اگر مدیریت سرمایه رو رعایت کنیم هم از ضررهای کلان در امانیم و هم میتونیم سود معقول و کافی داشته باشیم ،اما برای اینکه بتونم اثبات بکنم عرضم رو خیلی فکر کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم استیتمنت یکی از حسابهای ریلی که دارم رو اینجا قرار بدم تا دوستان ببینند که با رعایت مدیریت سرمایه هم میتونیم از کال شدن و از دست دادن سرمایه جلوگیری کنیم و هم میتونیم سود خوبی از این بازار ببریم ...
    پیش از آپلود تصاویر دیدم یک مشکلی این بین وجود داره و اون هم این بود که نکنه خدایی نکرده این استیتمنت دوستانی که تازه وارد این وادی شدند رو تحریک کنه و عاملی بشه برای ورود زود هنگامشون به این بازار که اونهم بسیار خطرناک هست ،ما اینجا قصدمون اینه با این کار تنها از مدیریت سرمایه دفاع کنیم و قصد خیر رسوندن به عزیزانم هست ،نکنه این کار موجبات ضرر برای عزیزی بشه یا خدایی نکرده موجب سرخوردگی برای دوستانی که در حد میانی کار قرار دارند ،اما خب انقدر مدیریت سرمایه و رعایت اون رو مهم میدونم که تصمیم گرفتم این استیتمنت رو قرار بدم اما مجددا یادآوری کنم که :
    عزیزان من ،سود معقول در بازارهای جهانی کمتر از سالی 100% هست من 60% تا 100% در سال رو منطقی میدونم همانگونه که اکثر اساتید بزرگ هم همگی بر این امر معترفند ،
    بنده چهار حساب ریل دارم در دو بروکر ،در هر بروکر یک حساب کوچک و یک حساب بزرگ ،حسلب کوچک رو برای تمام حالتهایی که احساس میکنم با استراتژیم هماهنگی داره استفاده میکنم و حتی بر روی اون اسکلپ هم میکنم که در استیتمنت موجود هست اما حساب بزرگم رو تنها در شرایطی ترید میکنم که استراتژی اونو تایید کنه و همچنین در موج سوم الیوت باشه و خلاصه اینکه از حساب ریل بزرگ توقعی بیش از سالی 100 درصد ندارم که اگر داشته باشم تنها برای خودم استرس ایجاد کردم و احتمال رسیدن به هدف رو کاهش خواهم داد ،این استیتمنت ،استیتمنت یکی از حسابهای کوچک من هست لذا به درصد سود و ... به هیچ عنوان دقت نفرمایید بلکه فقط از این دید این استیتمنت رو نگاه کنین که تاییدی باشه بر ارزش مدیریت سرمایه .......
    (لازم به ذکر هست این حساب ریل هست و بروکر فیبوگروپ)

اما در این استیتمنت حساب حدود 230 دلاری در عرض 15 روز 300% رشد کرده و دو برابر اصل به سرمایه افزوده شده ،و به جز یک یا دومورد اونهم بسیار جزئی از مدیریت سرمایه تخطی نشده (که اون هم دلیل داره و تخطی نبوده بلکه استفاده از نوع دیگری مدیریت سرمایه بوده ، میزان لات از 0.03 تا 0.05 کاملا گویای این مطلب هست ) اما 100% افزایش این حساب تنها با یک پوزیشن هوم ران بوده که ده روز طول کشیده (هوم ران اصطلاحی هست در بازی بیس بال زمانی که کسی که به توپ با چوب ضربه میزنه به نحوی ضربه رو بزنه که توپ کل محوطه بازی رو طی کنه و از زمین مسابقه خارج بشه و بین تماشاچی ها بیوفته اصطلاحا بهش هوم ران میگن و در فارکس نمایانگر پوزیشنهایی هست که با یک پوزیشن سود خیلی خوبی میگیریم که در اینجا پوزیشن یورو هست که 540 پیپ و حدود 216 دلار نصیب ما کرده و حسلب رو حدود دوبرابر کرده ) لازم به ذکره استراتژی این پوزیشن استراتژی اصلیم هست که خودم طراحی کردم و در تاپیک اصلی که در خدمت دوستان هستم تا چند جلسه دیگه کامل برای علاقمندان شرح میدم ،اما بقیه پوزیشنها در 5 روز باقیمانده بر مبنای استراتژی جناب ماینر و الیوت و اسکلپ بوده ......

خب دوستان عزیز ،امیدوارم عرایض بالا به دوستان اثبات کرده باشه که با مدیریت سرمایه هم میتونیم جلوی ضررهای سنگین رو بگیریم و هم میتونیم به سودهای کاملا معقول برسیم ،و امیدوارم این ذهنیت اشتباه که با مدیریت سرمایه نمیشه به سود معقول رسید از ذهن دوستان پاک شده باشه
    و در آخر باز تاکید میکنم ،هدف بنده برای سود در بازارهای جهانی سالانه معادل 60 تا 100 میباشد و نه بیشتر و در حسابهای بزرگ نه به بیش از این فکر میکنم و نه برای بیش از این تلاش میکنم که این کار جز افزایش استرس و کاهش راندمان نخواهد داشت و از دوستان عزیز هم خواهش میکنم هدفشون رو صرفا در این محدوده قرار بدن تا لذت ترید کردن با مدیریت سرمایه و با ذهن باز و راحت رو بچشند و نه اینکه خدایی نکرده در عذاب استرس بسر ببرند .....

با این مقدمه ،مدیریت سرمایه رو آغاز میکنیم ..............

بنام خدا
    مدیریت سرمایه

جلسه اول
    .............................

HOLY
    تقسیم تجربه ها با معیار صداقت . alirezaboors

25. 7 كاربر به خاطر اين پست از alirezaboors تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    شهر
    تهران
    نوشته‌های وبلاگ
    2491

پيش گزيده

اونس در اخرین لحظات کار بازارهای جهانی موفق به شکست سقف مثلث خود شد (بوف کور)

27. 6 كاربر به خاطر اين پست از alirezaboors تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    شهر
    تهران
    نوشته‌های وبلاگ
    2491

پيش گزيده

حال اصلاح تا 26600 واحد خطرناک نیست
    منتها شکست این حمایت جالب نیست و شاخص 25700-26000 واحد را خواهد دید
    منتها شکست حمایت فوق (26000-25700) خیلی خطرناک ارزیابی میشه

تحلیل فوق فقط در صورت عبور از کمند مقاومتهای 27200-27400 فیل میشه
    pani

29. 7 كاربر به خاطر اين پست از alirezaboors تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    شهر
    تهران
    نوشته‌های وبلاگ
    2491

پيش گزيده

تحلیل تکنیکال حفاری

سطح حركتي سهم و وجود دو سطح صعودي هدف سهم را براي رسيدن به محدوده 255 تومان محيا ميسازد.سهم در اين محدوده داراي مقاومت است و انتظار است وارد فاز تصحيح شود.چنانچه اين امر رخ دهد و حمايت گسترده شكل نگيرد هدف نزول در بازه اول 230 تومان است ولي در صورتي كه سهم بتواند مقاومت خود را با حداكثر تقاضا عبور دهد هدف بعدي 275 تومان ميباشد

نوشته شده توسط : آقای علیرضا حاجیان

31. 8 كاربر به خاطر اين پست از alirezaboors تشكر كرده‌اند:

کلمات کلیدی:

http:forum.talarebourse.comf14t53027-new-post.html

نمودار تحل

نمودار تکن

تحليل تكنيكال محلي

حفاري شمال

بهتر

موج شمار

منحن