رهاورد نوین

صفحه 61 از 82 اولاول ... 1151596061626371 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 915 از 1224

عنوان: فولاد خوزستان - فخوز

پيش گزيده

دوستان شاید براتون جالب باشه کل حقوقی های این سهم دارای فلش سبز هستن....
    امان از مردم بی تحلیل .....
    کدوم سهم رو شما تو سوابقتون با این وضع دیدید....

پيش گزيده

آخه سهم با پي.اي 1.6 (در تابلو نوشته ) فروش داره؟!!!!! :-d

پيش گزيده

این کدوم حقوقی احمقی که دست از سر این سهم بر نمی داره
    ملت میرند افزایش سرمایه سهمشون 40 درصد بالاتر باز میشه امروز هم صف خرید سنگین
    اوتوقت این صف فروش به لطف حقوقی
    اینم از شانس ماست

پيش گزيده

کلا این سهم شما تو لیست حقوقی هاش بررسی کنید خواهید دید هیچکدوم درست حسابی نیستند و اکثرا سهام عدالتی هستن پس امیدی فعلا بعیده بشه از اونها برای حمایت داشت..... البته بگم p/e سهم بعد افزایش سرمایه حدود 3.5 به نظرم میشه که بازهم نشون میده سهم ارزنده ای هست و بنیاد قوی هم داره... نظر من به عنوان کسی که همین الان هم تو ضرر هست مثل اکثر دوستان باز هم افت بیشتر هست پس ترجیح میدم تا مجمع بمونم ......

پيش گزيده

طرف اومده سفارش گذاشته 500 هزار تا به قيمت 2129 معادل اي پي اس فخوز بعد از افزايش سرمايه ! مملکته داريم ؟

پيش گزيده

عجب حقوقي نکبتي داره...شانس من هر سهمي وارد ميشم گير همچين حقوقي اي ميفتموبصادر..وساپا....اخابر...حالا هم اين نکبت.......اگه ميدونستم اينطور داغون ميکنه سهمو اصلا واردش نميشدم.......حداقل تو اون سسهما با سود يا خيلي محترمانه رو صفر ميتونه بفروشه...اما اين چنان صف فروشش کرده که انگار ورشکست شده !!!!چاره اي نيست ..اولين فرصت خارج ميشم (بخاطر اين حقوقي نه بخاطر فاند و قيمت سهم)

پيش گزيده

من هم امروز مقداری از وبصادر را فروختم ووفخوز خریدم .به خرید های حقوقی هم دقت کنید .حقوقی منتظر می شود تا صف فروش از میلیون گذشت ناگهان جمع می کند.
    حقوقی که می خرد ماهرانه بازی می کند .اگر خرد خرد بخرد کسی نمی فروشد.92/10/11

پيش گزيده

دارم شاخ در میارم کی داره میفروشه؟چرا میرن خر از قبرس میارن؟

پيش گزيده

بورکس:من نميدونم اين حقوقيه چندتا داره چرا دست از سر اين سهم بر نميداره ميگن كارگزاري آراد اين كار رو كرده اينو فروخته باهش شبندر رو حمايت كنه ------------------------------------واقعا اگه کار اونا باشه حالم ازشون بهم ميخوره ..همونطوره که ب اخابر گند زدن

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    May 2013
    شهر
    خنده بازار

پيش گزيده

فخوز = لیدر جدید بازار
    همه سهمهای زیر 100 میلیون روزی مورد سفته بازی قرار گرفته و به تارگتهای بالا میرسند !!
    زیرخاکی های فعلی: شلعاب.سکارون.سبزوا. خاذین.خفناور.خکمک.بکاب.کفپارس

خنده بازار

http://forum.talarebourse.com/f39/t165670.html#post2015054

پيش گزيده

ب یمن وجود نا مبارک حقوقی..در روز 800 واحدی شاخص ...فخوز -4 ..باقی ماندن صف فروش...بیشترین اثر منفی رو شاخص و جا ماندن اساسی از بازار....
    تا شنبه بدونم کار کارگزاری آراد بود ..همون شنبه همه رو با ضرر میفروشم....از اسمش و افرادش حالم بهم میخوره....میرم تو صف خرید ی سهم مافوق زیانده ...ن سهم آینده دار ...الان پول فقط تو سهم زیانده و با .پی.ای 100 ب بالاست....مثل کمباین سازی ..خودرو. و بخصوص خمهر با پی.ای -24 !!!! و صف خرید سنگین !!! و یا سهمی مثل آینده ...که اصلا معلوم نیست در اینده چی از اب در میاد...
    دوستان بخصوص ایدا خانم...آمار این حقوقی روبدین لطفا

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط Djmerikhi مشاهده گفتگو
    دوستان شاید براتون جالب باشه کل حقوقی های این سهم دارای فلش سبز هستن....
    امان از مردم بی تحلیل .....
    کدوم سهم رو شما تو سوابقتون با این وضع دیدید....
    علت سبز بودن همه حقوقی ها این هست که سهام جایزه بهشون اختصاص پیدا کرده بابت افزایش سرمایه و اصولا تعداد سهام همه اضافه شده معنیش این نیست که خریداری کردند. من فکر می کردم که هنوز سهم جایزه تو پرتفو ها نیومده اما این حرفت نشون می ده که سهام جایزه اومده

پيش گزيده

سهام جایزه من تو پرتفو نیومده دوستان کسی هست اضافه شده باشه میگن 2 ماهی طول میکشه مافملی داشتیم 6 ماه ازمجمع وافزایش سرمایه گذشته هنوزاضافه نشده مگه میشه به این زودی؟

پيش گزيده

دوستان تحلیلتون از روز شنبه برای این سهم چیه؟

پيش گزيده

نقل قول از جناب majad ho
    با سلام
    به نظر بنده فخوز از شنبه می تواند روند متبتی داشته باشد
    با دید میان مدت تا1700 رشد خواهد داشت
    .................................................. ....................

از یکی از دوستان هم شنیدم ظاهرا مدیرعامل در مجمع گفته در سه ماهه سوم تولیدات دپو میشه برای صادرات

صفحه 61 از 82 اولاول ... 1151596061626371 ... آخرآخر

گفتگو هاي مشابه

1. فولاد خوزستان - فخوز
    توسط hezarpisheh در بخش تالار ایجاد گفتگوی تازه بورسی
    پاسخ: 0
    آخرين پست: Tuesday 24 July 12, 21:35
  2. فخاس و فخوز بر خلاف جهت فولاد حرکت میکنند
    توسط آسمان آبی در بخش تالار گفتمان بورس
    پاسخ: 1
    آخرين پست: Sunday 20 July 08, 15:40
  3. فولا خوزستان ....فخوز
    توسط alla57sh در بخش تالار گفتمان بورس