رهاورد نوین

صفحه 706 از 1803 اولاول ... 20660665669670470570670770871675680612061706 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,576 به 10,590 از 27037
    عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    تشکرها: 15,400 بار در 1,042 پست

پيش گزيده

با عرض سلام خدمت دوستان و هم تالاری های گرامی
    منم با نظر و فرمایش استاد طیب عزیز موافقم، شنبه هیچ اقدامی در جهت مثبت شدن سهم انجام ندهید............... با برهم خوردن بازی سهامدار عمده وقتی سهم به 400 رسید و به سرعت صف خرید شد، باید کمی صبرما هم بیشتر شود.........احتمالا سهم مدت بیشتری تو محدوده390 تا 420 درجا بزند...... وقت خرید سهم فقط وقتیست که حجم معاملات بالای15 میلیون برود.............خیال همتون راحت سهم تا مجمع زیر600 نخواهد بود و بعد از مجمع و انتخاب هئیت مدیره جدید نوبت افزایش سرمایه است.......اون موقع سهم فاذر را در قله 1000 تومان خواهید دید........فقط انقدر دوستان واسه افزایش سرمایه عجله نکنند....آسیاب به نوبت.......................هنوز تو فاذر هیچ اتفاق اساسی نیفتاده فقط و فقط سهم داره به جایی میرسه که باید برسه............وقتی سهم به600 برسه تازه کف قیمتیست و از اون به بعد باید دنبال تعدیل و افزایش سرمایه و .....باشیم....الان هر اطلاعات جدیدی بیاد خواهد سوخت چون رشد سهم ادامه داره.................پس زیاد وارد بازی بزرگان نشوید بهتر است....اگر خریدارید از این فرصت حدود 10 روزه استفاده کنید و سهمتونو رو کف بخرید و اگر تحمل ندارید هم خود دانید................ولی اگه بعد از دو روز به یکباره حجم معاملات بالای 15 میلیون را دیدید بدانید که فقط و فقط باید بخرید............دیگه هرچی میدونستم رو خدمت شما سروران عزیز عرض کردم........................حال خود تصمیم بگیرید..............فاذر تا دو ماه دیگه حداقل50% رشد خواهد کرد...........................موفق باشید

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    تشکرها: 356 بار در 65 پست

پيش گزيده

با سلام خدمت جناب قند عسل عزیز
    دوست عزیز ممکن است بعد از معامله با حجم 15 میلیون فورا صف خرید شود و دیگر فرصت خریدی نباشد. با آگاهی از این که تا دو ماه دیگر قیمت 600 باشد! کسی منتظر نمیمونه که 15 میلیون سهم معامله شود چون ممکن است دیگر فرصت خریدی پیش نیاید!!!

3. 10 كاربر به خاطر اين پست از جعفر زاده تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط جعفر زاده مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت جناب قند عسل عزیز
    دوست عزیز ممکن است بعد از معامله با حجم 15 میلیون فورا صف خرید شود و دیگر فرصت خریدی نباشد. با آگاهی از این که تا دو ماه دیگر قیمت 600 باشد! کسی منتظر نمیمونه که 15 میلیون سهم معامله شود چون ممکن است دیگر فرصت خریدی پیش نیاید!!!

سلام و درود،،،،
    دقیقا همین اتفاق میفتد،،،،،،،،، دفعه قبل هم من قبلش به دوستان اعلام کردم،،،،،،،،،،و خودم29 بهمن 91 رو 206 خریدم و 30 بهمن بعد از 15میلیون معامله صف خرید و.....اینو برای دوستانی گفتم که تحمل روان بودن و درجا زدن سهمو ندارند.....وگرنه من خودم عرض کردم تا سهم منفی است هر چه میخواهید بخرید که بعد از معامله یقینا رنج بزرگی تا صف خرید خواهد زد..............موفق باشید

5. 16 كاربر به خاطر اين پست از ghande asal تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    تشکرها: 80,342 بار در 5,945 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط s.a.s مشاهده گفتگو
    باسلام و عرض ادب دوست گرامي چرا نبايد شنبه در جهت + شدن سهم كاري نكنيم البته به نظر خودم يعني هيچ سهمي نه بخريم نه بفروشيم كه روز بعد صف خريد بشه ؟ البته اين نظر منه و تحليل جنابعالي قطعاً موشكافانه تر و علمي تر هستش از اينكه در جهت + شدن تلاش داريد بسيار متشكرم ارادتمند

باسلام وعرض ادب

چندین نوع روند داریم

این نوع روندی که عرض کردم توافقیست ومقطعی

نوع (جنس ) روند فاذر وتمامی تجهیزاتی ها صعودیست این از منظر تکنیکال

واما از منظر بنیادی با قاطعیت تمام عرض میکنم هنوز بازار درک عمیقی از پتانسیل رشد این گروه ندارد

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    تشکرها: 2,447 بار در 659 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط ghande asal مشاهده گفتگو
    منم با نظر و فرمایش استاد طیب عزیز موافقم، شنبه هیچ اقدامی در جهت مثبت شدن سهم انجام ندهید............... با برهم خوردن بازی سهامدار عمده وقتی سهم به 400 رسید و به سرعت صف خرید شد، باید کمی صبرما هم بیشتر شود.........احتمالا سهم مدت بیشتری تو محدوده390 تا 420 درجا بزند...... وقت خرید سهم فقط وقتیست که حجم معاملات بالای15 میلیون برود.............خیال همتون راحت سهم تا مجمع زیر600 نخواهد بود و بعد از مجمع و انتخاب هئیت مدیره جدید نوبت افزایش سرمایه است.......اون موقع سهم فاذر را در قله 1000 تومان خواهید دید........فقط انقدر دوستان واسه افزایش سرمایه عجله نکنند....آسیاب به نوبت.......................هنوز تو فاذر هیچ اتفاق اساسی نیفتاده فقط و فقط سهم داره به جایی میرسه که باید برسه............وقتی سهم به600 برسه تازه کف قیمتیست و از اون به بعد باید دنبال تعدیل و افزایش سرمایه و .....باشیم....الان هر اطلاعات جدیدی بیاد خواهد سوخت چون رشد سهم ادامه داره.................پس زیاد وارد بازی بزرگان نشوید بهتر است....اگر خریدارید از این فرصت حدود 10 روزه استفاده کنید و سهمتونو رو کف بخرید و اگر تحمل ندارید هم خود دانید................ولی اگه بعد از دو روز به یکباره حجم معاملات بالای 15 میلیون را دیدید بدانید که فقط و فقط باید بخرید............دیگه هرچی میدونستم رو خدمت شما سروران عزیز عرض کردم........................حال خود تصمیم بگیرید..............فاذر تا دو ماه دیگه حداقل50% رشد خواهد کرد...........................موفق باشید
    جناب قند عسل عزیز.
    چرا سهامدار یا سهامداران عمده در مسیر صعود از قیمتهای پایینتر جابجایی بلوک را انجام ندادند تا اینطوری به مشکل نخورند.اینطوری به نفع همه بود.ممکن دلیلش را بگید.
    با تشکر

8. 9 كاربر به خاطر اين پست از omid_or51 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    شهر
    ساري
    تشکرها: 2,187 بار در 536 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط ghande asal مشاهده گفتگو
    من زياد تكنيكال سرم نميشه. ولي اگه بخواهيم بگيم كه فاذر موج 3 بزرگ رو از 165 تومن شروع كرده. قيمت هاي پاياني موج 3 و 5 بزرگ رو نمي تونم هضم كنم. يعني ميشهههههههه. يه مقدار نقدينگي نياز دارم هر جور مي خوام خودمو قانع كنم نصفه فاذرهامو بفروشم نمي تونم. تصميم دارم همراه رو قسمتيش رو بفروشم. بنظر صبر در فاذر بسيار شيرين خواهد بود.
    فاذر 270 خصدرا 75 پاکشو 1127
    Work to live or live to work

10. 13 كاربر به خاطر اين پست از yesman تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    شهر
    ساري
    تشکرها: 2,187 بار در 536 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط omid_or51 مشاهده گفتگو
    جناب قند عسل عزیز.
    چرا سهامدار یا سهامداران عمده در مسیر صعود از قیمتهای پایینتر جابجایی بلوک را انجام ندادند تا اینطوری به مشکل نخورند.اینطوری به نفع همه بود.ممکن دلیلش را بگید.
    با تشکر
    با اجازه جناب قندعسل
    دوست عزيز
    همه سهامدارن عمده فاذر از يك گروه نيستند كه با هر قيمتي بفروشند(كد به كد كنن). بعضي هاشون مستقل عمل مي كنند، در قيمت پايين خريدند كه در بالا پياده شن. اين گروهي هم كه قصد گرفتن كرسي دارن، سعي دارن در كمترين قيمت ممكنه براي پياده كردن اين سهامدار ها به توافق برسن. با بعضيها در 215 با يعضي ها هم در حدود 400 و با بعضيها هم در..... به توافق خواهند رسيد.

فاذر 270 خصدرا 75 پاکشو 1127
    Work to live or live to work

12. 8 كاربر به خاطر اين پست از yesman تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش گزيده

جناب قند عسل عزيز.
    چرا سهامدار يا سهامداران عمده در مسير صعود از قيمتهاي پايينتر جابجايي بلوک را انجام ندادند تا اينطوري به مشکل نخورند.اينطوري به نفع همه بود.ممکن دليلش را بگيد.
    با تشکر
    خب بزاريد در مورد معامله عمده هم توضيح مختصري عرض نمايم،،،، صدرا هنوز20ميليون از سهام فاذر را در اختيار دارد...... ظاهرا دولت سهمشو ميخاد حراج کنه......بنا بود هفته اي که گذشت حوالی390 تا400 معامله انجام بشه...ولي وقتي سهم مثبته ظاهرا خصوصي سازي از فروش سهام ممانعت ميکنه.......پس نيازه که سهم روان باشه و اقبال بازار به آن کم.....اين که چرا رو قيمت هاي پايين تر نخريدند هم احتمالا دادگاه صدرا جديدا راي به حراج سهمش داده......البته اطلاعاتم دقيق دقيق نيست..............ولي دليل عرضه فعلي اونم رو اين قيمت تقريبا همينه.........احتمالا بعد از معامله عمده تا600 توقفي نداشته باشيم...........................

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    تشکرها: 2,794 بار در 980 پست

پيش گزيده

جناب قند عسل سلام
    بنده یه مورد رو متوجه نشدم,و اون زمان این معامله عمده است؟منظورم اینه که ممکنه حتی انجام نشه؟
    ممنون
    اللهم صلی علی محمد و آل محمد
    و عجل فرجهم

15. 5 كاربر به خاطر اين پست از offline.dc تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    تشکرها: 3,174 بار در 817 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط s.a.s مشاهده گفتگو
    دوستان عزيز راستش من تازه ديروز وارد سهم شدم يعني تو كف قيمتي خريد كردم 85000 سهم لطف ميكنيد دوستاني كه از قبل با سهم بودن بفرمايند كه شنبه باز هم اضافه كنم يا خير (ميانگين كم كنم) يا دست نزنم /؟
    یعنی شما الآن فکر میکنید واقعا در کف قیمت خرید کرده اید؟
    کف قیمتی 2 ماه پیش بود 180 تومن
    شما دیر رسیدی از دیگ فاذر فقط تهدیگش مونده
    البته هر کی تهدیگ بخوره باید دیگ رو هم بشوره
    من اگر جای شما بودم بیخیال فاذر میشدم میرفتم صدرا میخریدم دیگ صدرا هنوز درش باز نشده.
    *
    *
    قابل توجه سایر دوستان نظر شخصی بود لطفا به من اعتراض نکنید فقط نظرم رو گفتم
    قبول دارید که در این تالار اظهار نظر آزاد است؟
    البته بگم سهم فاذر سهم خوبی است ولی دیگر آنچنان حرکت سریعی که طی این دو ماه داشتیم را از فاذر انتظار ندارم سهم رشد خواهد کرد ولی آرام تر

17. 8 كاربر به خاطر اين پست از غیبگو تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    تشکرها: 1,840 بار در 219 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    14

پيش گزيده

جناب قند عسل عزیز.
    با تشکر
    سلام خدمت دوستان .توي خيلي از ورزش ها پريدن يكي از كليدي ترين حركات است كه لازمه ي اون جمع شدن همه ي عضلات به خصوص عضله ي شكمه .فاذر هم براي صعودي چشم گير داره توان خودش رو در شكم ذخيره مي كنه و بايد منتظر پرش چشمگير اون بود.
    آن چيزي كه هستيم انديشه ي ديروز ماست و انديشه امروز ما فردايمان را رقم ميزند

19. 3 كاربر به خاطر اين پست از technicalist2013 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    شهر
    زنجان
    تشکرها: 374 بار در 178 پست

پيش گزيده

به نظر میرسه احتمال ریزش سهم از صعود آن بیشتر باشد تا موج اصلاحی 4 به اتمام برسه( احتمال برگشت از 350 ضعیفه ولی به شخصه فکر کنم تا 290 ریزش داشته باشه)
    کاملا نظر شخصی هست احتمال اشتباه دراومدن تحلیل وجود دارد.

21. 1 كاربر به خاطر اين پست از rohollah تشكر كرده است:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    تشکرها: 1,840 بار در 219 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    14

پيش گزيده

Name:  gtmuc32g8ob690i18x6.jpg
Views: 228
Size:  18.9 کيلوبايت

اين عكس رو يكي از دوستان قبلا گذاشته و واقعا اون رو در مورد فاذر صحيح ميدونم .تريگرهاي فروش رو فعلا زياد جدي نگيريد .از منفي شدن سهم هم در چند روز نترسيد.خيلي سعي كردن سهام رو جمع كنن (در كف) اما سهامداران فاذر به حق گروهي عالم و حرفه اي هستند و مطمئن باشيد روند صعودي با شتاب بيشتري از سر گرفته خواهد شد.بنيادي سهم به نقل از 90% سايت ها ومنابع فوق العآآآآآآده عاليه.
    آن چيزي كه هستيم انديشه ي ديروز ماست و انديشه امروز ما فردايمان را رقم ميزند

23. 4 كاربر به خاطر اين پست از technicalist2013 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    May 2011
    شهر
    داريان (( درياني ))
    تشکرها: 21,915 بار در 2,608 پست

پيش گزيده

یکروزی اعلام کردم که در 285 تومان فاذر اضافه کردم یکی از دوستان تکنیکال کار گفت اشتباه کردی صبر میکردی پایین تر میخریدی
    گفتم عزیز دل من تا امروز در هر قیمتی فاذر خریدم , روی اون سود کردم الان هم میگم روی 444 تومان فکر کنم دوستان اکثریت شاهد بودند که در چهارشنبه دو هفته قبل حدود 1.2 میلیون فاذر اضافه کردم و اصلا نگران نیستم و میدونم که با سود بالای پنجاه درصد بزودی خیلی زودتر از اونی که شما فکر میکنید این سهم را خواهم فروخت
    فقط شنبه و یکشنبه در خرید عجله نکنید چون در منفی همان روز هر چقدر بخواهید عرضه خواهد شد فقط اضافه میکنم و فقط در منفی

هیچ توصیه ای به خرید یا فروش ندارم , فقط سهامداری کنید

25. 14 كاربر به خاطر اين پست از اشتباه محض تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    شهر
    تهران
    تشکرها: 5,984 بار در 1,735 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    56

پيش گزيده

داستان این سهم، داستان فاذر 200 تومانی است که تازه پله اول صعودش را به 450 باید برسونه
    هدف اولیه بالای 500
    بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

الرَّحْمَنُ ﴿۱﴾

(سوره الرحمن، آیه 1)

27. 6 كاربر به خاطر اين پست از hos250 تشكر كرده‌اند:

کلمات کلیدی:

بروزتر

برگه سهام فاذرآذراب-برگهبروزترين خبر فاذرتالار گفتگو فاذر برگهاز فاذر چه خبر؟فاذر برگهتالار بورس صناتحليل و گفتگوي سهام فاذرفاذربروزترين اطلاعات آذرآبتالارگفتگو فاذرسهام اذراببروز ترتالار گفتگو فاذرفاذر talareboursصنعتتالار گفتگو سهامفاذرگفتگو سهام اذر ابtalarebourse.com اذرابتالار گتگو سهام فاذرتالارگفتگو سهام فاذراذرابtalarebourse.com آذرابhttp:forum.talarebourse.comf14t33067-new-post.html
وبلاگ هاي بورسي

Tags for this Thread

Bookmarks

قوانين ايجاد گفتگو در تالار