رهاورد نوین

صفحه 406 از 574 اولاول ... 306356396404405406407408416456506 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,076 به 6,090 از 8608
    عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    تشکرها: 337 بار در 163 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    8

پيش گزيده

دوست خوبم بایستی به نوشته های جناب آقای دکتر عباسزاده این چنین جواب داد .
    در مورد خودرویها که چرا رشد می کنند . به خاطر آینده خوب این گروه . و در مورد شبندر و ...... مگر میخواهند چقدر رشد کنند . لطفاً کمی گذشته را مطالعه فرمائید از کجا به کجا رسیده اند. به عنوان نمونه شبندر از 1400 ریال به 14000 ریال رسیده .
    دوستان بازار اینگونه عجیب و بی منطق برخورد نمی کند . با سهام نباید ازدواج کرد.

2. 1 كاربر به خاطر اين پست از داود همراهی خیرالدین تشكر كرده است:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    تشکرها: 1,965 بار در 499 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط داود همراهی خیرالدین مشاهده گفتگو
    دوست خوبم بایستی به نوشته های جناب آقای دکتر عباسزاده این چنین جواب داد .
    در مورد خودرویها که چرا رشد می کنند . به خاطر آینده خوب این گروه . و در مورد شبندر و ...... مگر میخواهند چقدر رشد کنند . لطفاً کمی گذشته را مطالعه فرمائید از کجا به کجا رسیده اند. به عنوان نمونه شبندر از 1400 ریال به 14000 ریال رسیده .
    دوستان بازار اینگونه عجیب و بی منطق برخورد نمی کند . با سهام نباید ازدواج کرد.
    بحث آینده نگری در مورد خودروی زیان ده برای کوتاه مدت اصلا معنی نداره مگر قراره در کوتاه مدت چه اتفاقی بیفته؟ روز سه شنبه و چهارشنبه 43 میلیون سهم فروختند به صف نشینان و کسانی که گول این حرفهای آینده خوب و بهشت برین خودروها را خوردند. مگر فروشنده های این 43 میلیون سهم که از قضا 33 میلونش هم حقیقی و 10 میلیون حقوقی بودند به آینده سهم واقف نبودند و فقط صف نشینان این موضوع سری را میدونستند؟ لطفا بفرمائید چه اتفاقی با رفع تحریم برای خودرو خواهد افتاد؟ صادراتشون رونق پیدا میکنه و کشورهای دنیا سر و دست میشکنن برای واردات خودروهای نامناسب ایرانی ؟ یا اینکه نرخ ارز تضمینی نه تنها بالا نمیره بلکه پائین میآد.
    اما بحث شبندر: اگر سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس سهمی را با قیمت بسیار بسیار نازل عرضه میکنن و به خودشون هدیه میدن آیا دلیل بر بی ارزشی اون هست؟ اگر کسی به شما یک هدیه بدهد آیا دلیل بر بی ارزشی آن هدیه هست؟ اگر امروز میخواستند شبندر را عرضه اولیه کنند آیا کمتر از 1500 قیمت میخورد؟ فروش شبندر در قیمت پائین ظلمی بود که سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس در حق مردم کرد و به بیت المال خیانت کردند ولی در عوض جیبهای خودشان پر شد. کل عرض من این است که قیمت عرضه اولیه شبندر را ملاک بر تعیین قیمت فعلی نگذارید آن عرضه اولیه یک فساد اقتصادی بوده با حفظ موازین قانونی زیاد روی این مورد مانور ندهید. نمونه های اینچنینی کم نیستند. شاوان چه قیمتی عرضه شد؟ ...
    معنی بازار منطقی این هست ؟

4. 4 كاربر به خاطر اين پست از افشاگر حقیقت تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    تشکرها: 1,893 بار در 738 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    2

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط افشاگر حقیقت مشاهده گفتگو
    حرفهای شما این مطلب را القاء میکنه که کسی که پیرو فرهنگ سهامداری باشه کم سن و سال ، متعصب و تازه وارد هست و کسانی که سوار سهامی میشن که زیان ده هستند بعد با جوسازی و سفته بازی آنها را بالا میرن و تحت نام نوسانگیری دست تو جیب افراد کم اطلاع و جوگیر میکنن با سابقه و بدون تعصب هستند.
    من یک سوال از شما دارم مگر نه اینکه تکنیکال بیان کننده وضعیت سهم هست و تعیین کننده نقاط صحیح ورود و خروج ؟ الان باید وضعیت تکنیکال خودرو خوب باشه که هر روز صفهای میلیونی دارند. سوال اینجاست که این چه تکنیکالی است که به خریدار سیگنال خرید سهم زیانده را میدهد؟ مطمئنا ابزارهای علم تکنیکال که امثال شما در ایران استفاده میکنید اشتباه نمیکنند همانطور که در منشاء این علم که خارج از کشور هست جواب داده اند ولی بعید میدانم تکنیکال روی سهام زیانده در بورسهای معتبر دنیا که اسیر سفته بازی نیستند سیگنال خرید بدهد و برعکس روی سهام سود ده سیگنال فروش. پس اشکال کار در کجاست؟ اشکال کار را باید در سفته بازها و باندهایی جستجو کرد که با زور پول و نفوذ دارند سهام را باد میکنند وتکنیکال را میسازند . ابزارهای تکنیکال گناهی ندارند بلکه کاملا معصومانه دارند سیگنالهای ساختگی را صادر میکنند . تکنیکال فقط سیگنال خرید و فروش میدهد ولی قادر به شناخت نیت افرادی که تکنیکال رامی سازند نیست.
    از همه این حرفها گذشته سن و سال بالا ملاک بر کار بلد بودن نیست همانطور که سن پایین ملاک بر نابلد بودن نیست. اگر اینطور بود شما با 20 سال سابقه به گفته خودتان نباید شتران با خرید 109 تومان را 104 با ضرر میفروختید.
    جناب افشاگر:
    اول اینکه مطالب من را خوب بخوان من گفتم خودرویی ها را قبول ندارم و اعتقاد دارم که نه تنها در امسال سود نمی سازند بلکه ضررشان هم بیشتر می شود و بهمین دلیل خودم نخریدم.
    دوم اینکه تکنیکال علم کامل نیست گفتم که سه عامل را باید کنار هم در نظر گرفت: توجه و اقبال بازار- تکنیکال- فاندامنتال. فاندامنتال پالایشگاهی ها خوب هست و من موافق هستم ولی تکنیکالش می گوید اصلاخ دارند و من نقاط حمایت هر چهار پالایشگاهی را عنوان کردم و همینطور اقبال و توجه بازار که در مورد پالایشگاهی ها کم هست. انتظار بازار یک گزارش تعدیل خوب از پالایشگاهی ها هست که با این مدیریت ها خصوصاً شرکت های شتران و شراز یکم سخت به نظر می رسد.
    در خصوص سن و سال و تجربه فرمایش شما صحیح هست ولی برداشت من از نوشته های شما این هست که فقط با تعصب و احتمالا بر اساس گفته های دیگران عمل می کنید البته شاید من اشتباه بکنم بهمین دلیل هم پس از چند بار سود گیری از شتران بلافاصله که فهمیدم از لحاظ تکنیکالی اشتباه کردم با ضرر فروختم چون هم تعصب ندارم نسبت به هیچ سهمی و هم حد ضررم را پایین می بندم 8 تا 12 درصد.
    یک خواهش از شما و سایر دوستان پالایشگاهی دارم و اون این هست که اگر در جایی از نوشته هایم طی این چند سال از تعریف یا به اصطلاخ باد کردن یک سهم و متقابل تخریب یک سهم پرداختم بفرمایید تا جواب پس بدهم.
    ضمناً یادمان باشد ما سهامداران جزء هستیم و تاثیر گذار چندانی در روند یک سهم نیستیم بهمین دلیل براساس دانش ضعیف خودمان اقدام به خرید و فروش می کنیم و در این مورد که خیلی به رانت اطلاعاتی متصل هستند و یا جیره خوار کسان دیگر یا شرکت ها و همینطور چپ افتادن سازمانی ها با گروه پالایشگاهی موافق و هم نظر هستم.
    موفق و پر سود باشید.

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط moslemi مشاهده گفتگو
    جناب افشاگر:
    اول اینکه مطالب من را خوب بخوان من گفتم خودرویی ها را قبول ندارم و اعتقاد دارم که نه تنها در امسال سود نمی سازند بلکه ضررشان هم بیشتر می شود و بهمین دلیل خودم نخریدم.
    دوم اینکه تکنیکال علم کامل نیست گفتم که سه عامل را باید کنار هم در نظر گرفت: توجه و اقبال بازار- تکنیکال- فاندامنتال. فاندامنتال پالایشگاهی ها خوب هست و من موافق هستم ولی تکنیکالش می گوید اصلاخ دارند و من نقاط حمایت هر چهار پالایشگاهی را عنوان کردم و همینطور اقبال و توجه بازار که در مورد پالایشگاهی ها کم هست. انتظار بازار یک گزارش تعدیل خوب از پالایشگاهی ها هست که با این مدیریت ها خصوصاً شرکت های شتران و شراز یکم سخت به نظر می رسد.
    در خصوص سن و سال و تجربه فرمایش شما صحیح هست ولی برداشت من از نوشته های شما این هست که فقط با تعصب و احتمالا بر اساس گفته های دیگران عمل می کنید البته شاید من اشتباه بکنم بهمین دلیل هم پس از چند بار سود گیری از شتران بلافاصله که فهمیدم از لحاظ تکنیکالی اشتباه کردم با ضرر فروختم چون هم تعصب ندارم نسبت به هیچ سهمی و هم حد ضررم را پایین می بندم 8 تا 12 درصد.
    یک خواهش از شما و سایر دوستان پالایشگاهی دارم و اون این هست که اگر در جایی از نوشته هایم طی این چند سال از تعریف یا به اصطلاخ باد کردن یک سهم و متقابل تخریب یک سهم پرداختم بفرمایید تا جواب پس بدهم.
    ضمناً یادمان باشد ما سهامداران جزء هستیم و تاثیر گذار چندانی در روند یک سهم نیستیم بهمین دلیل براساس دانش ضعیف خودمان اقدام به خرید و فروش می کنیم و در این مورد که خیلی به رانت اطلاعاتی متصل هستند و یا جیره خوار کسان دیگر یا شرکت ها و همینطور چپ افتادن سازمانی ها با گروه پالایشگاهی موافق و هم نظر هستم.
    موفق و پر سود باشید.

من نظراتم را در پستهای قبلی گفتم و نیازی به تکرار نمیبینم فقط در خصوص تکرار صفت متعصب بودن به من باید عرض کنم که هر واژه ای بسته به موقعیت و کاربرد آن هم میتونه خوب باشه هم بد .تعصب هم همیشه بار منفی نداره و گاهی با بار مثبت همراه هست. تعصب نسبت به سرمایه بر اثر تحلیل صحیح نه تنها بد نیست بلکه به نظر من خوب هم هست. موارد دیگری هم از واژه تعصب هم در زندگی و اطراف خودتون میتونید پیدا کنید که حتی ارزش جان دادن هم دارند ... اما در خصوص استفاده از گفته های دیگران باید عرض کنم بنده از نظرات کارشناسی دوستان بهره میگیرم یک نمونه از آنها جناب سهند شفقی یا سام عزیز هست با تحلیلهای موشکافانه و دقیق ایشان و البته تحلیل صحیح از شخصیت صحیح. و اساسا به مشورت اعتقاد دارم و این موضوع را به عنوان یک امتیاز در تصمیمگیری برای خودم میدانم. فکر نمیکنم کسی پیدا شود که ادعا کند که صرفا بر اساس تحلیل و بدون در نظر گرفتن نظرات دیگران اقدام به خرید یا فروش کند . حتی شما ؟ در غیر اینصورت یا باید خیلی دانا باشد یا خیلی ....

7. 3 كاربر به خاطر اين پست از افشاگر حقیقت تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    تشکرها: 423 بار در 188 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    20

پيش گزيده

دوستان اين بحثهارو تموم کنيد خواهشا. اگر کسي که الان حرف از تکنيکال و اصلاح سهم ميزنه و نيت خير داشت بايد همون موقع که رو 104000 فروخت ميومد از اين حرفا ميزد نه الان که آخرهاي اصلاحش هست اومده دايه مهربانتر از مادر رو براي سهامداران پالايشگاهي بازي ميکنه.
    مطمنم اين آقا و امثال ايشان ميخاد سوار سهم شود پس دوستان دو دستي سهم رو بچسبيدوقول اين حرفارو نخوربد که آروم آروم فروشندگان سهامهاي ديگه دارند راهي پالايشگاهي ميشند.شنبه آخرين اصلاح ان شا الله. و اميدوارم صف فروش شاوانم جمع بشه تا اطمينان برگردد به سهام گروه.
    ...!!?

9. 4 كاربر به خاطر اين پست از hiddenboy تشكر كرده‌اند:

عضو سایت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    تشکرها: 175 بار در 43 پست

پيش گزيده

من نظراتم را در پستهای قبلی گفتم و نیازی به تکرار نمیبینم فقط در خصوص تکرار صفت متعصب بودن به من باید عرض کنم که هر واژه ای بسته به موقعیت و کاربرد آن هم میتونه خوب باشه هم بد .تعصب هم همیشه بار منفی نداره و گاهی با بار مثبت همراه هست. تعصب نسبت به سرمایه بر اثر تحلیل صحیح نه تنها بد نیست بلکه به نظر من خوب هم هست. موارد دیگری هم از واژه تعصب هم در زندگی و اطراف خودتون میتونید پیدا کنید که حتی ارزش جان دادن هم دارند ... اما در خصوص استفاده از گفته های دیگران باید عرض کنم بنده از نظرات کارشناسی دوستان بهره میگیرم یک نمونه از آنها جناب سهند شفقی یا سام عزیز هست با تحلیلهای موشکافانه و دقیق ایشان و البته تحلیل صحیح از شخصیت صحیح. و اساسا به مشورت اعتقاد دارم و این موضوع را به عنوان یک امتیاز در تصمیمگیری برای خودم میدانم. فکر نمیکنم کسی پیدا شود که ادعا کند که صرفا بر اساس تحلیل و بدون در نظر گرفتن نظرات دیگران اقدام به خرید یا فروش کند . حتی شما ؟ در غیر اینصورت یا باید خیلی دانا باشد یا خیلی ....
    درود به تو دوست نادیده ، تو سهند شفقی یا همان سام عزیز رو با آن همه دانش و صداقت و شرف ، داری با این نامردا مقایسه می کنی ، کسی که یک تنه به جنگ مفسد ها رفته و برابر اطلاع داره توی کمیسیون صنایع مجلس نسخه همشون رو می پیچه ، یکی به من بگه توی مخابرات چه اتفاقی افتاده بجز این که یقش رو گرفتن و اضافه دریافتی هاش رو داره بالا میاره ، آیا صادرات داره ، آیا طرح توسعه زود بازده داره ، آیا افزایش نرخ گرفته ، آیا افزایش خدمات داره فقط چند تا سفته باز از خدا بی خبر با پول های حرومی واردش شدن که برابر اطلاع فردا ترتیبش رو میدن .

11. 4 كاربر به خاطر اين پست از aleksis تشكر كرده‌اند:

مسدود شده
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    تشکرها: 305 بار در 135 پست

پيش گزيده

شتران به زودي هم قيمت شبندر مي شود

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    نوشته‌های وبلاگ
    20

پيش گزيده

دوستان یک خبر درمورد مخابرات بگویم. مقدمات قرار داد اپراتور چهارم داره فراهم میشه.مخابرات بنیادی نداره.رقابت الان بین اپراتورها شدید شده و تازه رایتل جاشو باز کنه سهم همراه اول بازم کمتر میشه.
    سود مخابرات یا از همراه اول بود یا از سپرده های بانکی که از ودایع مردم هست حالا قیمت سیم کارتم کم شده و اگر مردم ودایعشونم برن از مخابرات بگیرند وضعش بدتر هم میشه. یک نکته دیگه این هست که دولت الان عوض شده و این دولت به همین سادگی از تخلفات%
    ...!!?

14. 1 كاربر به خاطر اين پست از hiddenboy تشكر كرده است:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    نوشته‌های وبلاگ
    20

پيش گزيده

دوستان یک خبر درمورد مخابرات بگویم. مقدمات قرار داد اپراتور چهارم داره فراهم میشه.مخابرات بنیادی نداره.رقابت الان بین اپراتورها شدید شده و تازه رایتل جاشو باز کنه سهم همراه اول بازم کمتر میشه.
    سود مخابرات یا از همراه اول بود یا از سپرده های بانکی که از ودایع مردم هست حالا قیمت سیم کارتم کم شده و اگر مردم ودایعشونم برن از مخابرات بگیرند وضعش بدتر هم میشه. یک نکته دیگه این هست که دولت الان عوض شده و این دولت به همن سادگی از تخلفات مخابرات نمیگدره و.....
    یعنی اگر تحلیلگران گروه پالایشگاهی بیان و رو مخابرات زوم کنند چندین صفحه ایراد و اشکال از توش درمیاد. واقعا هیچ دلیل منطقی نمیشه پیدا کرد که سهامداران یک تعداد سهم بیان و سهام یک گروه رو بکوبنند.
    ...!!?

16. 2 كاربر به خاطر اين پست از hiddenboy تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    تشکرها: 3,305 بار در 600 پست

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط hamid omarani مشاهده گفتگو
    میشه بگید افزایش سرمایه چند درصدی را برای شتران تو محاسباتتون در نظر گرفتید؟؟؟!!!!

18. 4 كاربر به خاطر اين پست از (سلام) تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط hamid omarani مشاهده گفتگو
    بله اگر منظورتون ارزش بازار هست درست میفرمائید . الان ارزش بازار شبندر 19200 میلیارد تومان هست و شتران 5400 میلیارد تومان و اگر شتران بخواهد به قیمت شبندر برسد باید الان قیمت شتران 3 تا 4 بابر قیمت فعلی باشد یعنی حداقل قیمت فعلی هر سهم شتران با توجه به ارزش بازارش باید 240000 تومان باشد. و اگر منظورت این هست که قیمت شتران بشه 1500 تومان که جوکی گفتید که حتی خنده دار هم نبوده.

20. 6 كاربر به خاطر اين پست از افشاگر حقیقت تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    شهر
    تهران
    تشکرها: 11,871 بار در 3,398 پست

پيش گزيده

بله اگر منظورتون ارزش بازار هست درست میفرمائید . الان ارزش بازار شبندر 19200 میلیارد تومان هست و شتران 5400 میلیارد تومان و اگر شتران بخواهد به قیمت شبندر برسد باید الان قیمت شتران 3 تا 4 بابر قیمت فعلی باشد یعنی حداقل قیمت فعلی هر سهم شتران با توجه به ارزش بازارش باید 240000 تومان باشد. و اگر منظورت این هست که قیمت شتران بشه 1500 تومان که جوکی گفتید که حتی خنده دار هم نبوده.
    متاسفانه سازمان کاری کرده هر کس هر چی دلش میخواد به پالایشگاهی ها میگه
    در مورد ارزش بازاری شتران نسبت به کلیت بازار و حتی کل گروه پالایشگاهی واقعا در حق شتران ظلم شده
    کافیه با سهام دیگر وگروه های دیگر ارزش داریی های هر سهمی رو با ارزش بازارش مقایسه کنید
    جالبه تر اینکه در این مورد هم شتران به نسبت دارایی هایش قیمت پایینی داره

22. 4 كاربر به خاطر اين پست از amir_85 تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش گزيده

نقل قول نوشته شده توسط amir_85 مشاهده گفتگو
    متاسفانه سازمان کاری کرده هر کس هر چی دلش میخواد به پالایشگاهی ها میگه
    در مورد ارزش بازاری شتران نسبت به کلیت بازار و حتی کل گروه پالایشگاهی واقعا در حق شتران ظلم شده
    کافیه با سهام دیگر وگروه های دیگر ارزش داریی های هر سهمی رو با ارزش بازارش مقایسه کنید
    جالبه تر اینکه در این مورد هم شتران به نسبت دارایی هایش قیمت پایینی داره
    دوست عزیز و زحمت کشم من از شما بابت تحلیلهاتون جهت اطلاع رسانی در صفحات قبل تشکر میکنم . ضمنا از گفته های افراد اینچنینی نباید زیاد ناراحت شد اینها همون حزب بادند که با کوچکترین نسیمی جهت و موضع پرچمشون عوض میشه و خودشون به زودی میشن سهامداران این گروه.

24. 3 كاربر به خاطر اين پست از افشاگر حقیقت تشكر كرده‌اند:

عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    تشکرها: 1,893 بار در 738 پست
    نوشته‌های وبلاگ
    2

پيش گزيده

صفحه 381 پست شماره 5713
    نوشته شده توسط رویای بورس بازان
    امروزم دوباره تو منفی برداشتم شاید کل سودی رو که ار عرضه اولیه بردم بسوره شا یدم نه.
    نوشته شده توسط مسلمی دوست عزیز:
    متاسفانه شتران حمایت 92900 تومانی خود را امروز شکست پس مهمترین حمایت بعدی سهم 84500 تومان می باشد که به نظر من تا آنجا اصلاح خواهد کرد پس با عجله خرید نکن تازه در اونجا هم بعداً باید بررسی مجدد بشود.

صفحه 380 پست شماره 5692
    نوشته شده توسط رویای بورس بازان
    ما هم در 5% + فروختیم آما..... در 92000 تومان وارد شدیم.
    نوشته شده توسط مسلمی دوست عزیز:
    در مثبت 5 درصد فروش کار خوبی انجام دادی ولی در خصوص خرید روی 92 به نظرم یکم عجله کردی چون کل گروه فردا منفی هستند بعصی 2 درصد و بعضی تا 5 درصد.

براساس مدارک بالا من دوبار این موضوع حمایت ها را روی 94 تا 102 اعلام کردم ضمنا اقای امیر 85 هم در صفحه 360 و 361 روی 94 هزار حمایت قوی اعلام کردند ولی نشد باید تا اواسط هفته آینده صبر کرد و دید چی پیش می آید امیدوارم که به حمایتی که گفتم واکنش نشان بدهد و برگردد و همه دوستان پالایشگاهی را خندان ببینیم.
    موفق و پر سود باشید

26. 1 كاربر به خاطر اين پست از moslemi تشكر كرده است:

g14
    g14 آفلاين است
    عضو سايت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    تشکرها: 431 بار در 257 پست

پيش گزيده

شتران يکباره جا ميذاره .اين خاصيتشه.
    [*** لینک‌ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده می‌باشند. ]

28. 1 كاربر به خاطر اين پست از g14 تشكر كرده است:

کلمات کلیدی:

شتران

پالا

تالار بورس شتران

شتران-برگه

شتران تالار بورسشتران صفحه 50شتران برگه بورس شترانستران TALAREBOURSEشتران بورسشتران مالمبازگشاافزاtalarebourse شترانفرابورس شتراننماد شتران کموج سوم البرگه 900 شترانزمان بازگشاسهم شترانگفتگوسهام پالاتالاربورس شترانپتروشsite talarebourse.com : شتران
وبلاگ هاي بورسي

Bookmarks

قوانين ايجاد گفتگو در تالار